Сегодня я не я• 10 марта 2025
Які є достойні фільми про кінець світу?
к.Буланова• 10 марта 2025
Гренландію подивилась на днях, нічо так. Особливо зауважуючи на те, що не можу довго на чомусь зконцентруватись.
Потребую апгрейду• 10 марта 2025
Ласт ов ас, фолаут - это по чём есть и игры и фильмы. Бункер сериал, Сквозь снег.Может еще подкинут
Безпринципова• 10 марта 2025
Серіали краще. Фільм, за браком часу, сильно зосереджений на головних героях і не вистачає панорамності, відчуття масштабів. А серіали можуть, поряд з історіями героїв, передавати всі глибини і масштаб катастрофи.
Я от прям погоджуюсь, що зараз ми дійсно в такому серіалі, заміс такий, аж щелепа падає, а жити якось треба. І ніхто не розуміє, що далі і чим закінчиться.