ХтоЯкщоНеЯ• 10 марта в 15:10
Постійно пише нова працівниця
Я звільнилась з роботи місяць тому, але компанія попросила мене за додаткову плату ввести в курс справи нову працівницю протягом кількох днів, що я і зробила. Але ця дівчина продовжує мені дзвонити, написувати до чи сьогодні. До того ж у найбанальніших запитаннях: як користуватись гугл-диском, як там створити папку, як заповнити таблицю в екселі. Я ігнорую, але не допомагає. Як її здихатись?
Мозговая пилочка• 10 марта в 15:13
Просто цікаво: яку зарплатню отримує людина, що не в курсі як гуглом користуватися.
ХтоЯкщоНеЯ
• 10 марта в 15:13
Ответ дляМозговая пилочка
ОйЙой• 10 марта в 15:19
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
я б пішла на роботу де за 25к не вмієш користуватись гуглом)
Экспертиза• 10 марта в 15:19
Скажіть їй прямо. Не дзвони мені, я тобі все що могла (повинна була) розповіла, потрібно було записувати. Я не маю змоги тебе навчати, якщо тільки за окрему плату))
ничевока• 10 марта в 15:23
Ответ дляОйЙой
Блін, а я вмію. Не візьмуть
ОйЙой• 10 марта в 15:23
Ответ дляничевока
Блін, а я вмію. Не візьмуть
я теж вмію, але я б прикинулась шлангом)
ничевока• 10 марта в 15:24
Ответ дляСинди Кроуфорд
Я бы решала этот вопрос с бывшим работодателем.
Так, можливо, ще додатково заплатить.
100%• 10 марта в 15:24
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Ни фига себе)Автор,напишите,что стажировка окончена,теперь свободное плаванье и заблокируйте её.Может она думает,что Вы теперь ее вечно тянуть будете
Lishantes_• 10 марта в 15:27
тю...напишите или позвоните бывшему начальнику и скажите, как обстоят дела у нового их работника))))) может вакансия откроеться и найдут нормального, адекватного работника)
Николай-b526• 10 марта в 15:28
Ответ дляLishantes_
или вернут с прибавкой)
Фізик-ядерщик заочно• 10 марта в 15:34
Ответ дляMarmu
у мене керівник отримує 1000 євро в день (!!!!!) сумніваюсь, що він вміє гугл-диском користуватися))) я вже звикла
И что, он тоже звонит постоянно кому-то, чтобы объяснили, как пользоваться гугл-диском?)
Фізик-ядерщик заочно• 10 марта в 15:37
Ответ дляMarmu
у нього є я) пише мені смс-ки, чому у нього в потязі немає інтернету. і це щоразу, як він їде з Європи (десь раз на 2 місяці). і таких приколів багато
Ну так у вас работа такая, а у автора - нет. Она не подчиненная своей преемницы. И очевидно, что та должна по работе уметь пользоваться экселем и чем там ещё.
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
це я відповідала на комент: Просто цікаво: яку зарплатню отримує людина, що не в курсі як гуглом користуватися.
я і сказала, яка буває
Фізик-ядерщик заочно• 10 марта в 15:40
Ответ дляMarmu
я і сказала, яка буває
Я поняла. Но у вас другой случай)
Фізик-ядерщик заочно• 10 марта в 15:58
Ответ дляMarmu
він умовно інший. його керівник (на дуже високій посаді, і в нас сфера, дотична до міжнародної політики) теж часом йому пише щось (з копією на всіх) типу - часом дивуюся, чи ти вмієш читати)))
Ну да, очевидно, его таланты не пользовании гугл-диском или чтении) И деньги ему не за это платят.
А в случае автора барышня не умеет делать то, что должна делать по работе.
ХтоЯкщоНеЯ
• 10 марта в 16:00
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Так, але це якось дивно не вміти заповнити готову ексель таблицю чи зробити папку на гугл-диску, це не те, чому потрібно вчитись
Фізик-ядерщик заочно• 10 марта в 16:02
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Возможно, ему просто скучно это делать, потому и не вникает. Я умею разобраться со многими сложными вещами, но есть такие, що я просто говорю ’не, это я не понимаю’. И это не совсем правда)
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
ну я ж вам написала, що його керівництво теж у шоці від його ’талантів’. але таке тут положення, що його не можуть вигнати
Ромашкинная• 11 марта в 10:24
Ответ дляMarmu
Мій CEO за більшу суму не вміє, в ексель тільки комірки кольором красить, зате в інших питаннях йому рівних немає.