Не заздріть тьоті• 10 марта 2025
Цилиндрическая вытяжка,у кого есть? Как вам?
Кухня угловая,планируем одну стену без верхних шкафчиков.Там будет вытяжка.Присматриваюсь к цилиндру,у кого есть, дайте отзыв.
Усміхайлик• 10 марта 2025
Я продаю витяжки, але що такє циліндр не знаю)))
Острівна? Вона в кут не дуже піде і дорога. Купіть похилу.
Chaterbox• 10 марта 2025
Ответ дляУсміхайлик
Да уж продавец из вас никакой
Не заздріть тьоті
• 10 марта 2025
Ответ дляPrervana
Цилиндр же над островом вешается в основном. Зачем он вам на стене? Достаточно громоздкое сооружение
Нет,сейчас и на стену её вешают.
Яйцеголовая• 10 марта 2025
Ответ дляУсміхайлик
Це труба. До чого Кут. Автор пище що верхніх шафок не буде з тієї сторони
КаРаКаТиЦа• 10 марта 2025
Не знаю, чи бувають вони нормальної потужності, у сусідів така, вона шо є, шо немає... У нас звичайна Бош, то я приїхала додому, з машини вийшла, відчуваю запах, щось згоріло у когось, додому зайшла, а це у нас) чоловік сидить грає, на кухні суоус готувався і витяжка працювала) соус вже згорів, а в будинку запах немає)
Ондатрова шуба• 10 марта 2025
Є вже такі витяжки, які встпоєні в саму поверхню де готують. Може, і, Вам до такої придивитись?
Усміхайлик• 11 марта 2025
Ответ дляChaterbox
Да уж продавец из вас никакой
Удалено администрацией...
Усміхайлик• 11 марта 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Тому і написала - похила! То автор написала, що витяжка у кутку!🤦♀️
Усміхайлик• 11 марта 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Ціну точно дивилися? А скільки обслуговування коштує сказати? Чи думаєте поставив і все?
Усміхайлик• 11 марта 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Бош не робе сам витяжок, замовляє у других виробників, зато ж борщ витяжка😂😂😂 я в шоці з тупісті деяких)))
КаРаКаТиЦа• 11 марта 2025
Ответ дляУсміхайлик
Не знаю, де виготовлена витяжка, але на ній написано Bosch
тому мені все одно, якщо чесно.
Усміхайлик• 11 марта 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
тому мені все одно, якщо чесно.
Я ж так і зрозуміла, головне що борщ))))
КаРаКаТиЦа• 11 марта 2025
Ответ дляУсміхайлик
Головне, що вона потужна і чудово справляється зі своєю функцією.
Усміхайлик• 11 марта 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Звичайно))) яка потужність?
Ондатрова шуба• 11 марта 2025
Ответ дляУсміхайлик
По-перше, трошки вгамуйтесь. Тема не повчати когось і не для самоствердження.
По-друге, спитали пораду -отримали відповідь.
Усміхайлик• 11 марта 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
до 600 м3/год
Це не потужна😂😂😂😂 потужна це 1200-1400 якщо що😂
Але ж це борщ, то тягне як двигун літака😂😂😂😂
Усміхайлик• 11 марта 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Що хочу, то і пишу! Як мені відповіли, так тепер і буду відповідати)