Не заздріть тьоті• 10 марта 2025

Цилиндрическая вытяжка,у кого есть? Как вам?

Кухня угловая,планируем одну стену без верхних шкафчиков.Там будет вытяжка.Присматриваюсь к цилиндру,у кого есть, дайте отзыв.
Prervana• 10 марта 2025
Цилиндр же над островом вешается в основном. Зачем он вам на стене? Достаточно громоздкое сооружение
Усміхайлик• 10 марта 2025
Я продаю витяжки, але що такє циліндр не знаю)))
Острівна? Вона в кут не дуже піде і дорога. Купіть похилу.
Chaterbox• 10 марта 2025
Ответ дляУсміхайлик
Да уж продавец из вас никакой
автор Не заздріть тьоті • 10 марта 2025
Ответ дляPrervana
Нет,сейчас и на стену её вешают.
Яйцеголовая• 10 марта 2025
Ответ дляУсміхайлик
Це труба. До чого Кут. Автор пище що верхніх шафок не буде з тієї сторони
КаРаКаТиЦа• 10 марта 2025
Не знаю, чи бувають вони нормальної потужності, у сусідів така, вона шо є, шо немає... У нас звичайна Бош, то я приїхала додому, з машини вийшла, відчуваю запах, щось згоріло у когось, додому зайшла, а це у нас) чоловік сидить грає, на кухні суоус готувався і витяжка працювала) соус вже згорів, а в будинку запах немає)
Ондатрова шуба• 10 марта 2025
Є вже такі витяжки, які встпоєні в саму поверхню де готують. Може, і, Вам до такої придивитись?

https://comfy.ua/varochnaja-panel-jelektricheskaja...
Усміхайлик• 11 марта 2025
Ответ дляChaterbox
Да уж продавец из вас никакой
Удалено администрацией...
Усміхайлик• 11 марта 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Тому і написала - похила! То автор написала, що витяжка у кутку!🤦‍♀️
Усміхайлик• 11 марта 2025
Ответ дляОндатрова шуба

Ціну точно дивилися? А скільки обслуговування коштує сказати? Чи думаєте поставив і все?
Усміхайлик• 11 марта 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Бош не робе сам витяжок, замовляє у других виробників, зато ж борщ витяжка😂😂😂 я в шоці з тупісті деяких)))
КаРаКаТиЦа• 11 марта 2025
Ответ дляУсміхайлик
Не знаю, де виготовлена витяжка, але на ній написано Bosch тому мені все одно, якщо чесно.
Усміхайлик• 11 марта 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я ж так і зрозуміла, головне що борщ))))
КаРаКаТиЦа• 11 марта 2025
Ответ дляУсміхайлик
Головне, що вона потужна і чудово справляється зі своєю функцією.
Усміхайлик• 11 марта 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Звичайно))) яка потужність?
КаРаКаТиЦа• 11 марта 2025
Ответ дляУсміхайлик
Звичайно))) яка потужність?
до 600 м3/год
Ондатрова шуба• 11 марта 2025
Ответ дляУсміхайлик
По-перше, трошки вгамуйтесь. Тема не повчати когось і не для самоствердження.
По-друге, спитали пораду -отримали відповідь.
Усміхайлик• 11 марта 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
до 600 м3/год
Це не потужна😂😂😂😂 потужна це 1200-1400 якщо що😂
Але ж це борщ, то тягне як двигун літака😂😂😂😂
Усміхайлик• 11 марта 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Що хочу, то і пишу! Як мені відповіли, так тепер і буду відповідати)