Зубачистка• 10 марта в 17:41

А чого в потягах нема вайфаю?

В літаках є, в бусах, в Європі в інтерсіті цілком собі робочий віфі.
Що такого складного зробити у нас в потягах?
Голена блондинка• 10 марта в 17:43
пусть для начала хоть туалеты нормальные сделают
julia-678c• 10 марта в 17:43
Задавайте эти вопросы Перцовскому
Кудряшка Сью• 10 марта в 17:46
Ответ дляГолена блондинка
это сложнее чем вай фай. реальность такова, что нам еще долго срать в дырку, ехали летом из ЗУ в новейшем вагоне - туалет был закрыт, потому что дети забили его бумагой.
автор Зубачистка • 10 марта в 17:47
Ответ дляjulia-678c
Задавайте эти вопросы Перцовскому
Хто то є?
автор Зубачистка • 10 марта в 17:48
Ответ дляГолена блондинка
От навіть не знаю що в мене на першому місці, туалет чи вай фай. Мабуть такі туалет. Скаржуся в застосунку вже після кожної поїздки, якщо туалет старий і страшний.
Тишком_нишком• 10 марта в 17:50
Девчата, в люксах туалеты получше?
парИла я парИла• 10 марта в 18:02
Ответ дляКудряшка Сью
Так, наші люди не вміють користуватися новими туалетами, Часто їжу, і завжди проводниця оголошує, щоб нічого не кидали, і все одно набросають.
Черговий по кухні• 10 марта в 18:04
Интерсити Днепр-Киев есть вайфай.
Замулена ріка• 10 марта в 18:04
В Інтерсіті є фай фай. Але не всі потяги інтерсіті
Замулена ріка• 10 марта в 18:05
Та і інтернет мобільний не по всьому маршруту ловить. Чула, що це спеціально познімали вишки на перегонах.
Мудрецыха мира• 10 марта в 18:07
Ответ дляТишком_нишком
Девчата, в люксах туалеты получше?
Цілком пристойні туалети з рідким милом , бумагою , серветками, освіжувачем повітря. Я їздила тільки св тому не знаю які в інших.
Кіна не буде• 10 марта в 18:07
Прицеливаться надо в туалете, тогда сухо будет и чисто
Фима Собак• 10 марта в 18:11
Ответ дляКудряшка Сью
оо. ми їхали з Мукачево люксом в Харків і 2 туалета в вагоне не працювали всю дорогу
ВыФсеВрете• 10 марта в 18:20
Ответ дляТишком_нишком
Девчата, в люксах туалеты получше?
Цього року була приємно здивована, купе Кривий Ріг - Київ в туалети нові, чисті, є папір, накладки, серветки, рідке мило. Зазвичай в цьому потязі навіть в люксі було не дуже
Кусман Сиру• 10 марта в 18:27
Ответ дляКудряшка Сью
найти тех детей и пусть руками всё достают
Замулена ріка• 10 марта в 18:31
Ответ дляКусман Сиру
Для вакуумних туалетів треба спеціальний девайс...
julia-678c• 10 марта в 18:31
Ответ дляЗубачистка
Хто то є?
Голова правління УЗ
Замулена ріка• 10 марта в 18:32
Ответ дляВыФсеВрете
Зараз багато де так, нпвіть в звичайних плацкартах в туалетах є освідувач, накладки .
автор Зубачистка • 10 марта в 20:16
Ответ дляЗамулена ріка
Ну так і в чому тоді проблема зробити вай фай не лише в інтерсіті?
автор Зубачистка • 10 марта в 20:16
Ответ дляЗамулена ріка
Навіщо?