Пишут,что пришлют приглашение, это дети из одного класса могут попасть на разные даты?
_Galochka_• 10 марта 2025
Наші діти здавали в діапазоні 1 тижня - 10 днів. Якщо не помиляюсь, перші писали 8 червня, до 15 всі вже здали.
Однозначно дні здачі будуть різними у тих дітей, в кого різні обрані четверті предмети.
Тобто не може такого бути, що в один день пишуть ті, хто здає англійську і фізику. Тому що у всіх здаючих в один день абсолютно однакові завдання. В наших дітей з випуску було так, що писало по 3-5 дітей в одному пункті тестування в один день.
Ответ для_Galochka_