Иошши• 10 марта 2025

Прошлогоднее НМТ, в какие даты проходило?

Пишут,что пришлют приглашение, это дети из одного класса могут попасть на разные даты?
иркин• 10 марта 2025
В тому і сенс, щоб діти з одного класу не попадали в одні аудиторії, всі мають бути в різні дати і в різних місцях.
автор Иошши • 10 марта 2025
Ответ дляиркин
У детей последний звонок 30-31 мая, на эти не ставят НМТ?
clernikol• 10 марта 2025
В різних місцях так, але не обов´язково в різні дати
clernikol• 10 марта 2025
Ответ дляИошши
НМТ з 14 травня по 25 липня.
иркин• 10 марта 2025
Ответ дляИошши
Не поставлять на 30 точно, щодо 31 не знаю.
Минулого року було так: в травні нмт проходило по суботах, в червні щодня, окрім неділі.
автор Иошши • 10 марта 2025
Ответ дляclernikol
НМТ з 14 травня по 25 липня.
Червня) Я знаю, но не каждый же день. 30-31 травня тоже могут делать? У детей же линейки
автор Иошши • 10 марта 2025
Ответ дляиркин
Спасибо!
clernikol• 10 марта 2025
Ответ дляИошши
Так, помилилася місяцем, до червня
clernikol• 10 марта 2025
Ответ дляиркин
Ви не можете цього знати точно, тому що нмт можуть ставити на вихідні дні
peti• 10 марта 2025
Ответ дляclernikol
НМТ з 14 травня по 25 липня.
Червня
Millie• 10 марта 2025
Нема такого поняття ’лінійки’, то місцеві вибрики. На день випуску вже всі знатимуть дати НМТ
_Galochka_• 10 марта 2025
Наші діти здавали в діапазоні 1 тижня - 10 днів. Якщо не помиляюсь, перші писали 8 червня, до 15 всі вже здали.
Однозначно дні здачі будуть різними у тих дітей, в кого різні обрані четверті предмети.
Тобто не може такого бути, що в один день пишуть ті, хто здає англійську і фізику. Тому що у всіх здаючих в один день абсолютно однакові завдання. В наших дітей з випуску було так, що писало по 3-5 дітей в одному пункті тестування в один день.
Екатерина27• 10 марта 2025
А когда прийдет сообщение с датой?
автор Иошши • 10 марта 2025
Ответ дляЕкатерина27
А когда прийдет сообщение с датой?
В начале мая
автор Иошши • 10 марта 2025
Ответ для_Galochka_
zayka.• 10 марта 2025
В минулому році з 14.05 по 1.06 писали випускники минулих років . А ті хто закінчив 11 класів писали з 1.06 по 25. 06 в цьому році теж так буде скоріше за все ті хто в цьому році закінчує школу будуть писати з 1.06 по 25.06