В мене вже давно є проблема того що моя мама дуже забобона. Раніше все було нормально і мені це не заважало, але сьогодні вона перейшла всі границі. Сьогодні моя мама заклеїла зеркало в коридорі в яке я дивилася завжди перед тим як вийти кудись. Моя мама це все пояснила тим що напроти двері зеркало бути не може. Раніше їй воно не заважало а сьогодні срочно треба його заклеїти>:(. Що мені з цим робити? Не розумію чому я маю під неї підлаштовуватися а вона під мене ні. Я не була проти того що вона там дивитися і що вона робить тому що мені це не заважало, але треба розуміти що ти живеш не сама.
Ну мама з вітчимом її беруть в оренду, але я неповнолітня.
DarkBlueSea• 10 марта в 17:53
Прям сегодня зарегистрировались
Посмотрим, какие будут ваши дальнейшие темы, все троли обычно так и начинают - для затравки ’бытовуху’, а потом политическую гнусь
Ответ дляvecya
Так отдельно живите, в чем вопрос
Мені 16 не має 😮💨
Ответ дляDarkBlueSea
Прям сегодня зарегистрировались
Я не мамин політик. Якщо ви не знаєте що порадити не пишіть дурниці.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 10 марта в 19:03
просто перевесить зеркало не забобонная она, а поклонница фэн шуй.
Ответ дляoboeva
Ви мале гімно,і ваша думка не цікава вашій мамі.
А ви велике