Бокс-орун• вчера в 19:14

Гістероскопія. Наслідки

Хто робив- після того все норм?
Вже два місяці пройшло, через місяць кровотеча і знову гіперплазія.
Ищу Аленя• вчера в 19:17
У меня было норм, но делали с целью удаления полипа. Правда несколько циклов месячные были обильные, пила настойку перца.
So_so• вчера в 19:22
Гистероскопия убирает последствия, она ничего не лечит.
Топтунша• вчера в 19:23
Яка ціль була гістероскопії? Скарги?
Брехушечка• вчера в 19:25
Делала в 2023 году, убрали полипы, после того всё норм. Прихожу на ежегодные осмотры и всё.
Виправлялочка• вчера в 19:28
Так вы наверное от кок и мирены отказались, вангую. Дело в ваших гормонах а не последствиях гистероскопии.
Виправлялочка• вчера в 19:29
Ответ дляТоптунша
Яка ціль була гістероскопії? Скарги?
Автор написала же сразу, гиперплазия
Топтунша• вчера в 19:36
Ответ дляВиправлялочка
Автор написала же сразу, гиперплазия
Багато в кого гіперплазія, обходяться чудово без гістероскопії. Взагалі ідеально здорових одиниці, в кожної якісь відхилення. АЛЕ! Іноді лікарям аби втюхати непотрібну маніпуляцію = гроші.
Пожмаковна• вчера в 19:38
Робила гістероскопію в 2010 році, прибирали поліп.
Через пів року завагітніла, спокійно виносила та народила сина 4.250.
Також прибирала міому рік тому. Спочатку місячні були обільні. Зараз все добре. Пʼю Клайру.
Скажений гудзик• вчера в 19:40
Ответ дляТоптунша
ага, а лет через 10 рак эндометрия и стоны откуда и за что
Топтунша• вчера в 19:41
Ответ дляСкажений гудзик
Ага, а де ви прочитали, що я пропоную нічого не робити?
Скажений гудзик• вчера в 19:41
Мне хирукрг после процедуры сказал сразу - мы убрали не проблему, а лишнее, дальше терапия в обязательном порядке если не хотите снова приходить. А терапия - это гормоны, спираль или кок
Скажений гудзик• вчера в 19:41
Ответ дляТоптунша
между строк
Виправлялочка• вчера в 19:45
Ответ дляТоптунша
А что вы предлагаете? Кроме гормонов и чистки ничего не придумали
Teonaa• вчера в 19:49
Ответ дляТоптунша
Так а чого Ви за два міс після - ще не вибрали нічого? Ні мерену, ні КОК?
Топтунша• вчера в 20:02
Ответ дляTeonaa
Я? Ви кому пишете?
Топтунша• вчера в 20:05
Ответ дляВиправлялочка
Ну чистка ж це не лікування, це лише прибирання наслідків, тимчасове. І не прискіпуйтеся, я ще нічого не пропоную, бо одне ´гіперплазія´ дає дуже широкий розмах фантазій. Спробувала уточнити, так щасливі порадниці налетіли що грачі
Топтунша• вчера в 20:06
Ответ дляСкажений гудзик
между строк
Між строк у вас я прочитала дещо інше, але вирішила вас не ображати
Allein74999• вчера в 20:55
Сначала гистероскопия, по ее результатам - лечение. Вам назначали лечение?