Мамин тріль• 10 марта в 18:34

Кесарський розтин

буде планове КР після 4 років після ЕКР
У кого було подібне?вдруге було краще чи важче?
Тримбулька• 10 марта в 18:36
Легше
Бо наркоз був вже в спину
Все бачила
Через три дні додому
Через два тижні плясала вже на корпоративі на шпильці
Обстановщица• 10 марта в 18:40
Взагалі було легко. Спинальна анестезія, відходняків потім немає. Встала на другий день. Народила в суботу, виписали в понеділок додому
ЯяяКакаджамбо• 10 марта в 18:47
У меня через два года после екс было плановое кс. Все норм. Первое был общий наркоз, второе- спинальная.
Пустощі-веселощі• 10 марта в 19:08
У меня через два года после кс под общим было КС под спинальным. Намного проще, легче.
Пульт от линолеума• 10 марта в 19:10
У мене через три роки після ЕКР був плановий.
Набагато легше.
Обидва рази був загальний наркоз.
Після планового КР я через добу відмовилася від знеболення.
КР був у вівторок, в суботу вже були вдома.
Я спокійно шнуровала кросівки, стоячи на одній нозі.
Не порівняти з екстреним після 14 годин переймів, я тоді втратила багато крові, гемоглобін був 72, по стіночці тиждень ходила.
Не зви чайна• 10 марта в 19:13
А на якому тижні вам планують робити кс? Бо в мене планове 3тє, і лікар каже на 39 тижні, друге кс точно було раніше. Цікаво чи всіх до 39 зараз тримають
побольшомусекретику• 10 марта в 20:27
Первое экстренное, второе плановое. Второе намного легче все прошло, восстановление не заметила как прошло. На следующее утро брала малышку, кормила, ходила с ней по коридору. Первый раз буквой г дней пять ходила.Легкой встречи с малышом ,быстрого восстановления И счастливого материнства 🌸
автор Мамин тріль • 10 марта в 21:42
Ответ дляНе зви чайна
Мені сказали дочекатися 39тижня

Перше було екстрене під епідуралкою після 24год переймів
Не зви чайна• 10 марта в 21:55
Ответ дляМамин тріль
Мені сказали дочекатися 39тижня

Перше в мене було так само