Разгуляшка• 10 марта в 21:52

Людоньки добрі, допоможіть будь ласка полегшити нежить, я паміраю

Зо я відчуваю: свербить ніс, горло, очі, під носом, між бровами. Просто нереально це витримати.періодично течуть соплі, вони теж сверблячі, там де протекли, - тут же в 10 раз сильніший зуд. І це - не припиняється. У мене нежить другий раз. В той раз терпіла (довгенько). Допоможіть. Від алергіі випить може? Компрес холодний може? Подихати підпаленою серцевиною часнику? Поїсти його? Звьоздочкою помазать?
Кукарикуууууу• 10 марта в 22:03
Ответ дляРазгуляшка
А навіщо проби? У мене грві . У мене ще є симптоми, але то фігня проти нежиті
Спробуйте анти токсин и промыть глаза ромашкой и окна закрыть на ночь, в воздухе опять якась дрянь, чи с дронов, чи непонятно откуда.
В 16.00 небо было все в темно розовых полосах, как дорожки
автор Разгуляшка • 10 марта в 22:03
Ответ дляКукарикуууууу
ви тут, в Украине?
Да, да
Мадам Тю-лю-лю• 10 марта в 22:03
Ответ дляКриниця щастя
Захотіла і написала про такі ж симптоми. Забула у вас спитати: чи не спитати мені?
Обратите внимание, что: 1) вы написали мне, а не автору и 2) в приказном порядке - ’забудьте’
месяцкие• 10 марта в 22:04
Ответ дляРазгуляшка
Я хотіла тест но забала купити. Завтра
Темп нема(37.1 точніше або 36.6. Тоттак, то так було за 5 днів)
Я спершу застудилася, був кашель (сухий болючий, попила два дні мох , кашель трохи перейшов в мокрий і не больно вже) , пішла до лікаря, послухали, прописали серату, муколітик. Але прчався нежить паралельно, і от зараз він спрогресував((( я думаю що грві свіже, типу дві хвороби одночасно.
Завтра тест покупайте.А сейчас можете Парацетамол выпить,чтобы облегчить состояние,минимальную дозу.Но я в таких случаях обычно терплю.
автор Разгуляшка • 10 марта в 22:04
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Начался сезон аллергии
А кашель з мокротою ? Я хворію ж типу. А алергіями я навпаки не страждаю зазвичай
автор Разгуляшка • 10 марта в 22:05
Ответ дляКукарикуууууу
Антитоксин то шо? Чи це назва?
месяцкие• 10 марта в 22:05
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Начался сезон аллергии
Сезон гриппа не закончен,к сожалению.Здесь симптоматика орви
Мадам Тю-лю-лю• 10 марта в 22:05
Ответ дляРазгуляшка
Проблема у вас, а не у меня, и совета не я просила, а вы - так что делайте, что хотите
Ку ка ку ка ку• 10 марта в 22:06
Автор, пийте вже або л-цет, або едем 1табл і будь-які судиннозвужуючі. Доречі, складні краплі, що Вам вище написали - супер, якщо є інгредієнти, то зробіть. Ми замість супрастину робили з димедролом і брали флакон нафтизину, 10мл, потім замість нього фармазолін+супрастін+дексаметазон, будь-який варіант спрацює
В танке• 10 марта в 22:06
Сразу пейте витамин c, тысячу мг,полощите горло перекисью
автор Разгуляшка • 10 марта в 22:06
Ответ длямесяцкие
Ну на грип я завтра протестуюся.
Але грип - у моєму розумінні - це гарячка.
Кукарикуууууу• 10 марта в 22:07
У меня после этого стали глаза чухаться, насморк и тошнота (после прогулки на улице под розовым небом с полосами и странными розовыми облаками)
В танке• 10 марта в 22:07
Принимайте гутаргин от интоксикации
автор Разгуляшка • 10 марта в 22:08
Ответ дляВ танке
Вітамін п‘ю, да
Дякую
Помилуйте мадам• 10 марта в 22:09
Ответ дляРазгуляшка
У мене є ельцет і едем
Едем
Кукарикуууууу• 10 марта в 22:09
Ответ дляРазгуляшка
Антитоксин то шо? Чи це назва?
антитоксін з вітаміном В12 в порошку, є в аптеках 911 наприклад
Помилуйте мадам• 10 марта в 22:09
Ответ дляРазгуляшка
Потому что снимет вам ваш свербіж і отек
Помилуйте мадам• 10 марта в 22:10
Ответ дляНаизнанку
Сделайте сложные капли: 3 мл любое сосудосуживающее, 1 мл супрастин и 1 мл дексаметазон. По 2 капли 2 р. в день. Помогает с первого раза
Поддерживаю
автор Разгуляшка • 10 марта в 22:10
Ответ дляКу ка ку ка ку
Стоп
Я не зрозуміла «робили з димедролом, …брали флакон і змішували три компонента (але не бачу димедрола); а нафтизин сам куда - вилили? Мені як для ідіотів будь ласка напишіть
Помилуйте мадам• 10 марта в 22:10
Ответ дляРазгуляшка
Ого
Я думала дексаметазон то коли вже при смерті..хоча я типу не там😂
Вы ж его не колоть будете.
Кукарикуууууу• 10 марта в 22:10
Ответ дляРазгуляшка
Для алергії зарано нібито, в мене кожного року поліноз, на амброзію, але зараз симптоми як алергія на амброзію, але ще й блювота
месяцкие• 10 марта в 22:11
Ответ дляРазгуляшка
Ну на грип я завтра протестуюся.
У папы насморк был и из глаз слезы,потом на день2–3(там уже сложно было добиться ответа когда началось) температура к вечеру выше 38,поэтому я сразу сделала тест.Была практически уверена,что не грипп.
Недавно дочка болела,началось с температуры,по симптомам грипп,я сдела утром тест и вечером,оба отриц,поэтому сейчас без теста попробуй отличи.
автор Разгуляшка • 10 марта в 22:11
Ответ дляКукарикуууууу
Охоспаді
А я навпаки - вранці трохи пошарилася. А обід і вечір вже вдома
Кукарикуууууу• 10 марта в 22:13
Ответ дляРазгуляшка
Охоспаді
в мене вже третій ранок очі чухаються як вмикаю кондер. Ніколи такого не було в березні. Це щось з повітрям.
Просто опалення ще є+ на вулиці тепло, в хаті жарко, ввімкнула кондер і одразу таке. І квітка зав´яла майже за два дні, кімнатна, потемніли листочки й опали. Хтозна що це.
Сиджу тихенько• 10 марта в 22:15
Назонекс спрей в ніс, якщо просто викручує ніс і течуть сльози, допомагає за півдня.
Грибной_Дождик• 10 марта в 22:15
Ответ дляРазгуляшка
У мене є ельцет і едем
едем ок. для носа - евказолін
Марафетчица• 10 марта в 22:16
Приберіть
- солодощі
- молочку
- дріжді
Ку ка ку ка ку• 10 марта в 22:20
Ответ дляРазгуляшка
Стоп
В складних краплях такого типу міститься на вибір:
1. Судиннозвужуючий препарат (ксилометазолін, оксиметазолін, нафазолін - будь-який препарат з такою діючою речовиною 5-10 мл)
2. Гормональний - дексаметазон 1 ампула
3. Антигістамінний на вибір 1 ампула (супрастин або димедрол)
Можна взяти флакончик зі спреєм судиннозвужуючого або від нього і злити всі інгредієнти туди, розмішати. По 1-2 пшики разів 2-3 в день, лікування не більше 7 днів.
ГейСюда• 10 марта в 22:26
Ответ дляРазгуляшка
У мене є ельцет і едем
У мене було на минулому тижні те саме, як виявилось вірус, потім взагалі ніс заклало дихати не могла , допомагав л-цет і ось цей порошок. Він навіть краще
автор Разгуляшка • 10 марта в 22:30
Ответ дляКукарикуууууу
А, поняф