Рожева юбка• 11 марта 2025
Покинув чоловік, я у Польші, ви б поїхали далі?
Є можливість до Британії поїхати. Починати все з нуля, сил не маю звісно, але можу спробувати?
У Польщі є своя квартира ..
Підліток 14 років
У Польщі є своя квартира ..
Підліток 14 років
Мамзелькіна• 11 марта 2025
Ответ дляГл. Амурная
так зачем временную защиту называть ВНЖ. это разные вещи. завтра будет заморозка - и защита по спонсорской программе (не ВНЖ) тут же схлопнется.
Ви в Англії? Автор сказала що в неї BRP. Порадниці не зрозуміли і автор розшифрувала. BRP - це саме і є тимчасове право на проживання/віза. В Англї немає тимчасового захисту, який відміняється. Там система інша - видають візи на певний термін. По закінченню терміну або видають нові або ні. Зараз автор зможе податися на продовження на півтора роки. Якщо не подасться - все, Англія закрита. Тому вона і поспішає. Удачі, авторе!
Рожева юбка
• 11 марта 2025
Ответ дляМамзелькіна
Дякую 🙏
Рожева юбка
• 11 марта 2025
Ответ дляДівчина Бобула
У вас є знайомі в Англії хто вам допоможе знайти житло і тд? В Англії рівень життя набагато дорожче. Ваші 2К ні про що (
Ну загалом 3К
Так є знайомі .
ГейТуда• 11 марта 2025
Ответ дляГейСюда
Не розумію тих, хто перераховує на грн. В кожній країні є свій прожитковий мінімум, своя мін пенсія. Треба порівнювати внутрішні витрати, а не переводити в гривні
Ну, ви можете порівняти суми в євро. Там було і про це. І тепер вже з власного досвіду можу сказати, що на мою думку, легше жити в країнах з високим рівнем економіки. І тут є два шляхи:
1. Вчишся, інтегруєшся і за декілька років маєш нормальну роботу з гідною оплатою
2. Не вчишся і працюєш на роботах на кшалт прибиральниці, офіціантки. І теж маєш нормальну зарплатню. І завжди можеш знайти додатковий підробіток.
Пишу з калідору• 11 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
Бо цей ган…н не захотів у Британію. Сказав якщо шо тільки Польща максимум..
І я мала там роботу і вернулася через нього. Але через місяць закінчується моє внж. Тому рішення потрібно прийняти миттєво
Я б попробовала, свою квартиру можно сдать и параллельно искать варианты работы в Англии
Рожева юбка
• 11 марта 2025
Ответ дляПишу з калідору
🙏🙏🙏
ГейТуда• 11 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
От влитий в суспільство в Британії куди легше чим у Польщі
100% погоджуюсь з вами. Не зважайте на агресію, люди у війні сидять, нерви здають.
АБВГДейка• 11 марта 2025
Автор, ну какая Англия с двумя тысячами? Хорошо зарабатывающие люди сейчас стремятся оттуда выезжать, а вы надумали ехать. И кстати - то, что у вас есть брп - ничего не значит. Вы в курсе программы продления? Вам ее могут не одобрить, потому что вы держатель брп, но проживали в другой стране
Рожева юбка
• 11 марта 2025
Ответ дляГейТуда
Дякую
мегамоСГ• 11 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
ВНЖ
Так з ВНЖ Ви не можете їхати у Великобританію. Вам треба відкривати візи, відмовлятися від польського ВНЖ і подаватися на ВНЖ Великобританії.
Мамзелькіна• 11 марта 2025
Ответ длямегамоСГ
Ну, те, що Ви не читали тему - зрозуміло. Цікаво інше: звідки такий рівень обчзнаності у міграційному законодавстві Польщі та Британії? Просто цікаво що штовхає людей таке писати?
Крию матом страшно• 11 марта 2025
Ответ дляФиктивная
Оплачують, бо є дружина і дитина. Кажуть що харчування вже 2 роки повністю за виплати. Їм немає смислу мені брехати.
Так виплати дають чи харчування у пайку? Вас не зрозуміти.
НеКонец-Света• 11 марта 2025
Ответ длямегамоСГ
У нее ВНЖ британское
Про основания на которых живёт в Польше автор не писала.
вАлнуюся сильнА• 11 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
Та от тут я заробляю 2 тис евро і маючи житло, цього достатньо, а там цього не буде достатньо..
Так здавайте жилье
Біле пальто• 11 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
Я гарно заробляю у Польщі. Віддалено. В Англії можу працювати далі на цій роботі, але того буде мало ….
Своя квартира, хороша робота, достатній дохід. Для чого кудись їхати?
Мамзелькіна• 11 марта 2025
Авторе, Вам з віддаленою роботою буде ок кругом. Десь краще, десь гірше. Я б думала з точки зору дитини і її майбутнього. В Англії ВУЗи платні та кращі з них не співпрацюють з студентським кредитом. Тому якщо в дитини немає гарних знань/оцінок вступити буде важко і дорого в будь якому випадку. Крім того думайте вже про її проживання під час навчання. Ви не потягнете ще студентку з окремим проживанням на три роки тому житло має бути десь де вона зможе навчатися. Інший варіант - коледж. Залежно від прагнень дитини. Мені здається в Польщі з цим простіше. Але в Британії перспектив більше.
АБВГДейка• 11 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
ВНЖ
Автор, не рассказывайте тут сказки, брп - это не внж. Внж оформляется на основании миграционных виз. Брп для украинцев - это временная защита с пометкой юкреиниан ским.
АБВГДейка• 11 марта 2025
Ответ дляМамзелькіна
Какие конкретно перспективы в Британии? Спрашиваю как житель) А то везде слышу о перспективах то в Британии, то в Германии, но что конкретно люди имеют в виде - никогда не уточняется. Назовите пожалуйста конкретно такие перспективы
Біле пальто• 11 марта 2025
Ответ дляКров з молоком
А що хорошого в Англії? Може і мені потрібно? Англійці які всіх ненавидять, жахлива погода
Погода не жахлива, англійці точно привітніші, ніж поляки. От ті точно ненавидять всіх, особливо українців.
Мамзелькіна• 11 марта 2025
Ответ дляАБВГДейка
Не розказуйте тут казки. Ми в курсі якщо що. БРП це і є вид на жительство але тимчасовий. Хоч Вікіпедію почитайте. Вид на жительство оформлюється на основі будь-яких віз, які дають на це право. Ніякого тимчасового захисту у Британії немає. Досить писати маячню.
АБВГДейка• 11 марта 2025
Ответ дляМамзелькіна
БРП це і є вид на жительство але тимчасовий
Ніякого тимчасового захисту у Британії немає
У вас биполярка?
JannyMoney• 11 марта 2025
Ответ дляБіле пальто
погода не плохая, а очень плохая
автор живет на свои две штуки в Польше как сыр в масле. В GB ей не хватит на достойную жизнь
JannyMoney• 11 марта 2025
Ответ дляМиззери
А смысл выезжать ? Квартира есть , явно привыкли , зарабатываете
Что-то я не понимаю
развеяться, покататься
Мамзелькіна• 11 марта 2025
Ответ дляАБВГДейка
З британською освітою можна влаштуватися в багатьох країнах світу на пристойну роботу. Навіть при поверненні в Україну в резюме престижно мати британський ВУЗ. Я працюю в міжнародній британській компанії якщо що. Так от, британський гарний ВУЗ, досвід у британській компанії, далі досвід у міжнародній компанії і, вуаля, Ви крутий спеціаліст, за якого рекрутери будуть боротися по всьому світу. Але це перспективи вже не для біженок з Уманським аграрним у резюме а для їх дітей. (Не в якому разі не ображаю українську освіту - це реалії ринку).
Мені постійно пропонують релокацію як по Європі так і в арабський світ, бізнес якого зазвичай англомовний. І зарплати там шикарні.
АБВГДейка• 11 марта 2025
Ответ дляМамзелькіна
Вид на жительство в Британии ведет к 5 или 10летнему пути получения гражданства в зависимости от визы. Украинская схема не ведет ни к чему, а так же сейчас открыта программа экстеншн для продления украинского пребывания по е-визе без брп, если проживающий подходит по всем критериям, так как теперь проверка будет индивидуальной, как и одобрение. Оно больше не будет продлятся автоматически.
Украинская схема - это именно временная защита. А не внж
Мамзелькіна• 11 марта 2025
Ответ дляАБВГДейка
У вас биполярка?
Ще раз для тих хто не вміє читати з п´ятого разу. У Британії для українців тимчасовий вид на проживання а не тимчасовий захист. Це дуже різні речі. Більше з Вами не говорю. Немає про що.