Рожева юбка• 11 марта 2025
Покинув чоловік, я у Польші, ви б поїхали далі?
Є можливість до Британії поїхати. Починати все з нуля, сил не маю звісно, але можу спробувати?
У Польщі є своя квартира ..
Підліток 14 років
У Польщі є своя квартира ..
Підліток 14 років
НеКонец-Света• 11 марта 2025
Ответ дляГл. Амурная
а разве у внж есть срок?
Конечно. У ПМЖ нет срока.
Фиктивная• 11 марта 2025
Ответ дляНеКонец-Света
И вместо того чтоб жить в своей уютной квартире надо снимать клоповник в Лондоне и сложить зубы на полку?
За сколько снимет автор двушку в Англии?
И она не беженец, ее ребенок бесплатно в дорогой школе учиться не будет
Я так розумію у автора така сама спонсорська віза як у всіх.
Тому вона все це зможе зробити так само
НеКонец-Света• 11 марта 2025
Ответ дляГл. Амурная
а разве у внж есть срок?
ВНЖ - временный вид на жительство. Он всегда со сроком, потому и временный.
Советчица Года• 11 марта 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Разные города - разные цены
НеКонец-Света• 11 марта 2025
Ответ дляФиктивная
Квартира в центрі Лондона: 2500-3000 фунтів + комуналка.
З зарплатами хоча б 7000-8000 на двох можна собі дозволити без питань.
Квартиру на околиці можна знайти набагато дешевше.
Купувати житло вони там не планують. Чекають, коли дитина закінчить школу круту в центрі Лондона ( безкоштовно), а там видно буде. Їжу повністю оплачують їм. Медицина теж безкоштовна
А теперь представьте не беженцам и все платно.
Рожева юбка
• 11 марта 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Лондон це не вся Англія
Советчица Года• 11 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
Знаю але є можливість продовжити
У Вас есть возможность повлиять на решение по своему кейсу?
Крию матом страшно• 11 марта 2025
Ответ дляФиктивная
Я б поїхала в Британію і спробувала.
Польща - то таке. Ну не Британія.
В мене знайомі поїхати як біжанці.
Чоловік уже вийшов в офіс в Лондоні. Зарплата крута. Англійську знає погано, але він крутий програміст. Взяли майже без мови. В Британії кращі умови + виплати є нормальні. Тій родині їжу повністю оплачують навіть при його крутій зп
Польща - то таке. Ну не Британія.
В мене знайомі поїхати як біжанці.
Хто мужику їжу оплачує, ну шо за брєд
Гл. Амурная• 11 марта 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Конечно. У ПМЖ нет срока.
так зачем временную защиту называть ВНЖ. это разные вещи. завтра будет заморозка - и защита по спонсорской программе (не ВНЖ) тут же схлопнется.
Крию матом страшно• 11 марта 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
У автора малий дохід для Британії, навіть якщо вона і здасть свою квартиру в Польщі за 800 $, то 2800 це дуже малий дохід. Там ціни космос, оренда житла, комунальні, харчі, одяг, навчання. Дуже тяжко буде вигрібати. Потім знову адаптація дитини, а підлітки постійно мотають нерви. Спробувати звісно можна, але тяжко буде .
Ну автор же ціни прикидує, як вона жила там
Гл. Амурная• 11 марта 2025
Ответ дляКукусик
Автор, я думаю їдьте, якщо такі думки виникають, варто спробувати, ви нічим не ризикуєте, завжди можна повернутись, а ну і якщо квартира своя можна ііі здати для більшої матеріальної підтиримки, ну і основний плюс дитина вивчить досконало англійську , а це велика інвестиція в майбутнє.
нормально учить английский надо было в Украине. в Британии знание английского - базовое знание, а не инвестиция в будущее. там же все английский знают.
НеКонец-Света• 11 марта 2025
Ответ дляФиктивная
Тому вона все це зможе зробити так само
Автор сначала написала что у нее ВНЖ , а не беженство.
Рожева юбка
• 11 марта 2025
Ответ дляГл. Амурная
Це внж. Почитайте
Советчица Года• 11 марта 2025
Ответ дляГл. Амурная
В Англии виза со сроком
Рожева юбка
• 11 марта 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Внж на три роки. З правом роботи
НеКонец-Света• 11 марта 2025
Ответ дляСоветчица Года
Разные города - разные цены
Да, можно вообще жить в селе, зато в Англии.
У автора очень странная тема
Она жила и там и там.
Знает свой доход, все цены, все условия.
Может посчитать все расходы.
И при этом не может решить где ей выгоднее жить....
У автора очень странная тема
Она жила и там и там.
Может посчитать все расходы.
НеКонец-Света• 11 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
Лондон це не вся Англія
Конечно нет.
Вы в каком городе планируете жить в Англии?
Сколько платить за аренду, сколько на питание и сколько остальное ’разное’?
В фунтах распишите.
НеКонец-Света• 11 марта 2025
Ответ дляГл. Амурная
Не знаю зачем автор так называет
Фиктивная• 11 марта 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Хто мужику їжу оплачує, ну шо за брєд
Оплачують, бо є дружина і дитина. Кажуть що харчування вже 2 роки повністю за виплати. Їм немає смислу мені брехати.
Гл. Амурная• 11 марта 2025
Ответ дляФиктивная
Знайде там роботу. І 2800 це не такий і малий доход. В Лондоні 2000 платять за розкладу товару.
В мене англійська б2. І ще три роки я вчу мову вечорами. Теж б2 ще одна європейська мова вже. Працюю весь час онлайн. Роботу ще тут не можу знайти. Важкувато було, але все можна вирішити. Дохід буде поступово збільшуватися. Англія - це перспективи.
Доречі, дитина тих людей вчиться в дуже дорогій школі в центрі Лондона. Вчиться безкоштовно, бо біжанці
біжАнці?
странный у Вас украинский. зачем так коверкать?
Кукусики• 11 марта 2025
Що ви втрачаєте, якщо спробуєте?
Мабуть, дитині морока, бо вона вже якось пристосувалась до школи, тепер по новій починати.
Що дитина буде робити після девʼятого класу? В Британії немає цієї системи, де в десятий треба вступати з гарним балом, або велкам в ПТУ?
Ну і з війною така штука, що можуть вже заморозити все і зараз це вже останній рік тимчасового захисту. Тоді вам без робочої візи доведеться поїхати геть.
from Ukraine• 11 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
Внж на три роки. З правом роботи
Это у вас в Британии? Или в Польше?
Гл. Амурная• 11 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
Це внж. Почитайте
короче мухи с котлетами до кучи, беженство через спонсорство и ВНЖ классическое в одну тарелку, и надо рогом упираться, что это одно и то же? ну упирайтесь. смотрю, в браке уже доупирались, так и дальше будет по ходу. и результат такой же во всём.
Мамзелькіна• 11 марта 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
У автора норм дохід для Британії. Це 2200 фунтів. 1200 зйом + комунальні. 1000 на проживання з дитиною більше ніж достатньо. Далі вона зможе взяти іпотеку і ці 1200 платити за свій будинок. Це якщо поза Лондоном. Адже в неї робота віддалена.
Фиктивная• 11 марта 2025
Ответ дляГл. Амурная
біжАнці?
У Вас так само дивна мова. ’ До кучі’ це неграмотна російська мова. Це калька з української. Але ви так пишете і нічого)) і ніхто не коментує
Все знаю від і до• 11 марта 2025
пидлиток адаптувався, а значит понаехи. но уже своя квартира. гарно заробляют, что хватило на квартиру в польше, но в юк тех же денег будет не хватать. как-то пазл не складывается.
Кров з молоком• 11 марта 2025
А що хорошого в Англії? Може і мені потрібно? Англійці які всіх ненавидять, жахлива погода
Рожева юбка
• 11 марта 2025
Ответ дляКров з молоком
Хто вам сказав що англійці всіх ненавидять ?
Кров з молоком• 11 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
Та люди пишуть різне