Рожева юбка• 11 марта 2025
Покинув чоловік, я у Польші, ви б поїхали далі?
Є можливість до Британії поїхати. Починати все з нуля, сил не маю звісно, але можу спробувати?
У Польщі є своя квартира ..
Підліток 14 років
У Польщі є своя квартира ..
Підліток 14 років
НеКонец-Света• 11 марта 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Продати квартиру в Польщі, купити в Іспанії і заробляти в Іспанії свої 2 тис
Только после того как ребенок станет жить отдельно, иначе это издевательство над ним
Ласунка• 11 марта 2025
причем тут бывший муж и переезд в другую страну? сходите к психологу лучше, куда бы вы не сбегали все равно ваша голова и тараканы в ней останутся при вас
Дівчина Бобула• 11 марта 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Чому це? Там є купа британських шкіл, навіть англ мовою
Вони платні, якраз автор своєю зп оплатить міжнародну школу
НеКонец-Света• 11 марта 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
У автора на них нет денег
Крию матом страшно• 11 марта 2025
Ответ дляКукусик
Автор, я думаю їдьте, якщо такі думки виникають, варто спробувати, ви нічим не ризикуєте, завжди можна повернутись, а ну і якщо квартира своя можна ііі здати для більшої матеріальної підтиримки, ну і основний плюс дитина вивчить досконало англійську , а це велика інвестиція в майбутнє.
Что вы такое пишите про не рискуете ничем. Подросток, адаптация, падение успеваемости в момент, нервы постоянно. У автора очень низкий доход для Британии.
Крию матом страшно• 11 марта 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Троллите?
Не обязательно. Когда мы из Харькова эвакуировались в марте 22, мой муж наотрез отказывался от Германии. Поэтому мы тоже в Польше.
Вся така шо куди там• 11 марта 2025
Ответ дляКрию матом страшно
При чем здесь это.
У человека внж заканчивается через месяц.
Фиктивная• 11 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
Бо цей ган…н не захотів у Британію. Сказав якщо шо тільки Польща максимум..
І я мала там роботу і вернулася через нього. Але через місяць закінчується моє внж. Тому рішення потрібно прийняти миттєво
Я б поїхала в Британію і спробувала.
Польща - то таке. Ну не Британія.
В мене знайомі поїхати як біжанці.
Чоловік уже вийшов в офіс в Лондоні. Зарплата крута. Англійську знає погано, але він крутий програміст. Взяли майже без мови. В Британії кращі умови + виплати є нормальні. Тій родині їжу повністю оплачують навіть при його крутій зп
Польща - то таке. Ну не Британія.
В мене знайомі поїхати як біжанці.
Гл. Амурная• 11 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
Я гарно заробляю у Польщі. Віддалено. В Англії можу працювати далі на цій роботі, але того буде мало ….
А смысл бросать квартиру в Польше и ехать считать копейки в Англии?
Чтобы что?
Гарантую неперелевки• 11 марта 2025
Ответ дляФиктивная
Я б поїхала в Британію і спробувала.
Польща - то таке. Ну не Британія.
В мене знайомі поїхати як біжанці.
Польща - то таке. Ну не Британія.
В мене знайомі поїхати як біжанці.
У автора малий дохід для Британії, навіть якщо вона і здасть свою квартиру в Польщі за 800 $, то 2800 це дуже малий дохід. Там ціни космос, оренда житла, комунальні, харчі, одяг, навчання. Дуже тяжко буде вигрібати. Потім знову адаптація дитини, а підлітки постійно мотають нерви. Спробувати звісно можна, але тяжко буде .
НеКонец-Света• 11 марта 2025
Ответ дляФиктивная
Я б поїхала в Британію і спробувала.
Польща - то таке. Ну не Британія.
В мене знайомі поїхати як біжанці.
Польща - то таке. Ну не Британія.
В мене знайомі поїхати як біжанці.
Мы давно в Польше живём. Все знакомые и друзья тут - все программисты. Беженцев нет
За 8 лет 3 семьи уезжали в Лондон , две из них вернулись по причине того что в Польше гораздо выгоднее жить с учётом доход/расход. Третьи сдают жилье тут , там живут и говорят что в любом случае вернутся в Польшу, потому что аналогичное жилье там даже с двумя их зарплатами в айти купить не смогут , а жить в коморке за лимон фунтов - такое себе.
НеКонец-Света• 11 марта 2025
Ответ дляГл. Амурная
Чтобы что?
Тоже не понимаю
Болтушка Му• 11 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
Какой смысл уезжать? С жиру беситесь, чесслово.
Ліплю вареники• 11 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
Та от тут я заробляю 2 тис евро і маючи житло, цього достатньо, а там цього не буде достатньо..
Так зачем куда то ехать вам скучно сильно
Ліплю вареники• 11 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
У мене є можливість.
У вас свое жилье и работа зачем это все нужно
Фиктивная• 11 марта 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Знайде там роботу. І 2800 це не такий і малий доход. В Лондоні 2000 платять за розкладу товару.
В мене англійська б2. І ще три роки я вчу мову вечорами. Теж б2 ще одна європейська мова вже. Працюю весь час онлайн. Роботу ще тут не можу знайти. Важкувато було, але все можна вирішити. Дохід буде поступово збільшуватися. Англія - це перспективи.
Доречі, дитина тих людей вчиться в дуже дорогій школі в центрі Лондона. Вчиться безкоштовно, бо біжанці
Гл. Амурная• 11 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
У мене є можливість.
Возможность что? Искать съемную квартиру и работу посудомойкой?
Ради чего? Еще и ребенку повторный стресс делать в подростковом возрасте. Польша - страна ЕС и НАТО, не Молдова какая-то.
очки_ннадо• 11 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
Тоді звісно їхати!
Гл. Амурная• 11 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
Краще життя дитині і собі. У Британії я вже жила..
так в чём покращення будет, если жилья нет и денег не хватит?
а с языком у Вас и ребенка что?
Рожева юбка
• 11 марта 2025
Ответ дляfrom Ukraine
В Ирландию едьте. Там самая большая диаспора польская и зп хорошая
У мене в Британії є друзі хоч якість, я там багато знаю вже
Гл. Амурная• 11 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
а разве у внж есть срок?
Фиктивная• 11 марта 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Квартира в центрі Лондона: 2500-3000 фунтів + комуналка.
З зарплатами хоча б 7000-8000 на двох можна собі дозволити без питань.
Квартиру на околиці можна знайти набагато дешевше.
Купувати житло вони там не планують. Чекають, коли дитина закінчить школу круту в центрі Лондона ( безкоштовно), а там видно буде. Їжу повністю оплачують їм. Медицина теж безкоштовна
Рожева юбка
• 11 марта 2025
Ответ дляГл. Амурная
а разве у внж есть срок?
Так. По спонсорській програмі. У мене закінчується 22 квітня.
Гл. Амурная• 11 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
так то временная защита, а не внж?
Дева Мария• 11 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
Ну звідки я знаю чи буде краще
Так ви ж жили в там і там . Не знаєте де краще ? Чи на зло чоловіку ? Всруся на покорюся ?
Советчица Года• 11 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
Вы же знаете, что Вам продлят Визу, если Вы отсутствовали в Англии за эти 3 года не более 12 месяцев?
Рожева юбка
• 11 марта 2025
Ответ дляСоветчица Года
Знаю але є можливість продовжити
НеКонец-Света• 11 марта 2025
Ответ дляФиктивная
И вместо того чтоб жить в своей уютной квартире надо снимать клоповник в Лондоне и сложить зубы на полку?
За сколько снимет автор двушку в Англии?
И она не беженец, ее ребенок бесплатно в дорогой школе учиться не будет
НеКонец-Света• 11 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
А в Польше свое жилье и все знаете.