Кусман Сиру• 11 марта в 08:50

Курси бухгалтерії з нуля Київ

Доброго дня,порадьте будь ласка курси бухгалтерії з нуля,хочу трошки себе прокачати для подальшого розвитку в цій сфері,дякую за поради)
Зам. зав. Анонима• 11 марта в 08:57
Я теж шукаю. Але мені порадили спробувати влаштувались в аутсорс бух компанію щоб швидше зрозуміти все. Але я колись працювала ним. Років 15 назад..
Чтооооооооооо?• 11 марта в 08:57
Для розвитку в цій сфері ідіть в університет одразу
Лупаю цю скелю• 12 марта в 15:29
Я єти заканчивала, но давно https://www.veskyiv.ua/Enterprise_62808/
автор Кусман Сиру • 13 марта в 06:38
Ответ дляЛупаю цю скелю
Дякую