Квітка Миру• 11 марта 2025
Не хоче миритись зі мною і хоче розлучення
Що робити? Посварились і я наговорила багато лишнього як і він
Та тепер він поводиться як чужа людина, миритись зі мною не хоче , бути зі мною не хоче , буде зїжджати
Є спільна дитини( ну от шо робити
Барвіночка• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
Я б просто хотіла бути разом
Не розлучатись (( чому в мене просто не може бути спокійного життя ((
Бо ви ці страждання, нажаль, для себе обираєте. Автор, це кровопивця. Дорослі, адекватні чоловіки розмовляють, все вирішують діалогом. Все інше, мовчанка, тікання з дому, це лише інструмент, яким він маніпулює. чим менше вашої реакції, тим краще. Відпустіть. Немає глядача, немає концерта.
Бронетапці• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
А він так і вважає себе найрозумнішим
Ну а я дуже тупа і без мозгів
типичный перверзный нарцисс, скорее всего соматический)
Бронетапці• 11 марта 2025
Ответ дляr25-1
я д не против, только он не нарцисс. Скорее абьюзер
любой нарцисс это абьюзер
волосатое стекло• 11 марта 2025
Ответ дляr25-1
Нарциссизм — это состояние, когда личность переоценивает свою важность, ищет постоянного признания и считает себя лучше других.
мимо. Обзываетесь, так хоть знайте какими словами
Необов´язково, це опис грандіозного нарциса, вони зустрічаються рідше, а є скриті, перверзні і т д
Бронетапці• 11 марта 2025
Ответ дляволосатое стекло
у автора орет, обзывается, газлайтит и дверьми стучит, соматический нарцисс, много шума, а сам актер погорелого театра
Ответ дляБронетапці
любой нарцисс это абьюзер
Абьюзи́вные отноше́ния — отношения, в которых партнёр нарушает личные границы другого человека, унижает, допускает жестокость в общении и действиях с целью подавления воли жертвы.
это разные в корне понятия и тем более типаж поведения.
Конечно одно может включать другое.
Бронетапці• 11 марта 2025
Ответ дляr25-1
Конечно одно может включать другое.
это поведение перверзных нарциссов, вы просто не изучали тему
Божий одуванчик• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
Я від нього дуже емоційно залежна і страж майбутнього
Значить час цю залежність розірвати.
І як варіант сказати, що після розлучення дитина з ним лишається, а ви будите недільною мамою.
Ответ дляБронетапці
мы не знаем всей ситуации, и не одной с самого начала. Возможно автор хорошая только на страницах советчицы. Жаль что все тут на форуме, принимают сторону того, кто пишет и не думают что может она и виновата
Бронетапці• 11 марта 2025
Ответ дляr25-1
судя по ее описанию и как он ее оскорбляет это именно оно, да и ведут они себя одинаково, все с одного завода, и поведение и поступки и часто слова
Ответ дляБронетапці
Чем перверзный нарцисс отличается от психопата?
Отличие нарциссов от психопатов в том, что они не могут жить без нарциссической подпитки буквально как наркоманы без дозы. Жизненно необходимым питанием для них является внимание – в идеале это восхищение и обожание
интересное заключение....каждая женщина, в принципе, этого только и добивается
, а со стороны мужика, это преступление.
Квітка Миру
• 11 марта 2025
Ответ дляБронетапці
Та він і бив мене не раз. Навіть в цю новорічну ніч я також дістала . Виправдання - ти мене довела
Барвіночка• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
Автор, ви не в собі? Ви реально думаєте що це нормально? Чи ви хворієте?
Квітка Миру
• 11 марта 2025
Ответ дляБарвіночка
Я вже сама не знаю ((
Бронетапці• 11 марта 2025
Ответ дляr25-1
нарциссам подпитка нужна не только в любви и во внимании, это только на первых порам, потом негативный аспект, и чем громче тем лучше. насчет женщин ваше токсичное замечание довольно занимательно, вы мужчина нарцисс так понимаю?))
Барвіночка• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
Я вже сама не знаю ((
Астанавітєсь. Якби мій за 30 років мене хоч раз вдарив, це було б останнє що він зробив в своєму житті. Йдіть до психолога, психіатра. Займайтесь собою, нехай йде собі лісом.
Бронетапці• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
ну классика, потом и про измены узнаете, тоже будет ’довела’. автор изучайте тему нарциссизма и если есть возможность идите в терапию к психологу, который специализируется на абьюзе
Колупалочка• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
Він постійно погано поводиться а я вибачаюсь
Він мене доводить до нервового зриву а потім погана я(
Радуйтесь, это не жизнь
Сиджу тихенько• 11 марта 2025
Я не знаю, нарцис цей чоловік чи ні (та і яка різниця?), але будемо чесними: у автора теж не в порядку з головою. Вона - яскраво виражена невротична особистість. Автор, якщо розумієте, що є залежність, то треба її лікувати. Якщо не виходить самій - звертаєтесь до спеціаліста. Це все можна вирішити, було б бажання.
Дитину дуже шкода в цій ситуації. Не пощастило з батьками
Барвіночка• 11 марта 2025
Ответ дляr25-1
да описания мало, сейчас у всех нервы не пределе. Мож автор сама психопат и выводит его.
Немає виправдання насильству, немає ніякого ´доводить´. Його не існує. Не подобається жінка? Йди геть, не витрачай її час. А залишається він тому, що потребує цих її страждань.
Ответ дляБронетапці
Да. но ваш диагноз, абсолютно нет. Просто старайтесь обьективно смотреть с двух сторон на все ситуации в жизни.
Сиджу тихенько• 11 марта 2025
Ответ дляБарвіночка
Так він же і хоче піти, а автор тепер не пускає. Вигадує собі нові страждання
Ответ дляСиджу тихенько
все мы разные, в обществе должны быть все.
Точнее бывают. Поэтому у каждого свое мировозрение.
Автор возможно терпит из за финансового вопроса
Барвіночка• 11 марта 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Це ще ні одного чоловіка не зупинило, якщо він справді має бажання піти.
Ласковая_львица• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
Ну так він взагалі перший почав
Тепер вже все я так розумію , кінець?
да