Квітка Миру• 11 марта 2025

Не хоче миритись зі мною і хоче розлучення

Що робити? Посварились і я наговорила багато лишнього як і він
Та тепер він поводиться як чужа людина, миритись зі мною не хоче , бути зі мною не хоче , буде зїжджати
Є спільна дитини( ну от шо робити
автор Квітка Миру • 11 марта 2025
Ответ дляr25-1
конкретней. Что купил а что не купил и сказал дорого.
Заміна житла (зйомногл) дорого йому . Не хоче
Має гроші купити власне не хоче
Всі бізнеси все приховано від мене, доходу його конкретного ніколи не дає знати.
Все приховано, все на сестрі записано (
r25-1• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
Я маю дуже на всьому економити
При тому він у ресторанах кожен тиждень з друзями , всім допомагає
Ніхто б і не подумав який він насправді є
тогда скорее всего конец. Он вас виживал .
Подавайте на алименты и будьте в хороших отнощшениях с его родителями.
И еще бы снять как он на вас кричит ит тп
автор Квітка Миру • 11 марта 2025
Ответ дляБарвіночка
Кончене...це не норма і вам має це хтось пояснити. Ви знецінили себе, помножили на 0. Якщо це правдива історія.
Клянусь чим є , я не брешу
Я вже просто на 0 точно(((
Благоуханочка• 11 марта 2025
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3686620-3
автор Квітка Миру • 11 марта 2025
Ответ дляr25-1
Але жадний від до всіх. Окрім себе
Не тільки до мене, як пояснювали мені він такий з дитинства
Все краще йому . Все мало.
Барвіночка• 11 марта 2025
Ответ дляr25-1
то понятно, ято есть исключения.
Це не виключення, загальна практика. Прийом психотерапевта в обласному центрі, в приватника 350-500 грн. В державні безкоштовно. Вони надають кваліфіковану допомогу.
автор Квітка Миру • 11 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Це моя тема, так
Я тут 101 тему створюю і нию( навіть не приховую
Благоуханочка• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
Це моя тема, так
Так вы хотя бы запоминайте возраст свой
r25-1• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
Має гроші купити власне не хоче
Все приховано, все на сестрі записано (
не хочет квартиру- иб овойна.
логично.
по всему остальному тут хз, мож вы омары хотите.
Бизнес и жена= ну тут спорно
автор Квітка Миру • 11 марта 2025
Ответ дляr25-1
не хочет квартиру- иб овойна.
логично.
Бизнес и жена= ну тут спорно
Ніякі омари і картʼє я не хочу ( я хочу просто нормальну сімʼю
Я навчилась готувати всі страви які він любить
Всі хто йому не подобається я обірвала спілкування , як результат 0 подруг
r25-1• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
Але жадний від до всіх. Окрім себе
Все краще йому . Все мало.
у меня кум наоброт, деньги складывает а сам в говне с женой. начиная от одежды и кончая машиной.
r25-1• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
возможно подводит фигура вас.
автор Квітка Миру • 11 марта 2025
Ответ дляr25-1
возможно подводит фигура вас.
Я вже чесно не знаю що робити? Пустити все най буде як буде? Я вже не витримую морально то все
Мудрецыха мира• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
Ну так він взагалі перший почав
Тепер вже все я так розумію , кінець?
Поживете - увидите. Может не конец
автор Квітка Миру • 11 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Поживете - увидите. Может не конец
Не знаю, вже всі так написали що кінець(
Я вже так морально змучилась
Я просто мрію про нормальну родину 🥺невже я так багато хочу в житті
Мудрецыха мира• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
Я просто розумію , якщо він знову зʼїде то вже не повернеться до мене
Вы что провидица? Откуда вам знать?
автор Квітка Миру • 11 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Вы что провидица? Откуда вам знать?
Я ? Ні. Вже мені там провидці написали що так і буде і кінець
Благоуханочка• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
А в чем прикол столько тем создавать и каждый раз писать что это конец?) придумайте новое что то
Викасикрет• 11 марта 2025
Та я вас умоляю , остынет
r25-1• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
уже написано, разговор с ним записать на телефон, ибо потом , как будете разговаривать с его родителями, а только они будут помогать внуку, то эта запись пригодится.
Бронетапці• 11 марта 2025
Ответ дляr25-1
да описания мало, сейчас у всех нервы не пределе. Мож автор сама психопат и выводит его.
не надо заниматься виктимблеймингом, виновата не жертва, а всегда насильник, ’а что ты сделала, чтобы он тебя не бил’ не прокатит
Бронетапці• 11 марта 2025
Ответ дляr25-1
Да. но ваш диагноз, абсолютно нет. Просто старайтесь обьективно смотреть с двух сторон на все ситуации в жизни.
по описанию, если все так, как она рассказывает вывод ясен
Бронетапці• 11 марта 2025
Ответ дляБарвіночка
Ні не знаходжу. Він настойчіво уходить вже не вперше. Вам це не здається дивним?
он не уходит, а нервы ей мотает и шляется
Барвіночка• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
Я вже так морально змучилась
Автор, ви ж розумієте, що не виходить з ним? Може хоч спробуйте самостійно, може не все так страшно, як вам зараз здається? Може неварто все життя спускати в унітаз?
Силиконочка• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
Ну так він взагалі перший почав
Тепер вже все я так розумію , кінець?
Скорей всего мужчина давно уже спланировал расставание с вами. Ему просто нужен был повод.Он начал скандал, вы поддержали. Он наверняка вас обвинит в вашем расставании , а сам останется в своих глазах и глазах окружающих бедным и несчатным . Поэтому смиритесь и отпустите. Можете отзеркалить его поведение и всем рассказать, что вы несчастная жертва, а ваш МЧ монстр, устроил скандал и бросил вас.
Силиконочка• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
Він постійно погано поводиться а я вибачаюсь
Він мене доводить до нервового зриву а потім погана я(
Так радуйтесь , что он съезжает. Вы хоть нормально жить начнёте. Зачем вам такой мудак?
Барвіночка• 11 марта 2025
Ответ дляr25-1
возможно подводит фигура вас.
Господи, як це примітивно. ти товста, отримуй по пиці, серйозно? Навіщо взагалі потрібен той, хто приймає тебе виключно в своїх рамках, стереотипах і очікуваннях. На який він потрібен?
Бронетапці• 11 марта 2025
Ответ дляr25-1
потому что видит , что ничего не меняется. Он же полюбому что то хотел в вас изменить- плохое или холрошее. то такое.
ненормально пытаться кого-то менять, чем больше вас читаю, тем яснее, что как раз в диагнозе вам не ошиблась, вы таки нарцисс, все у вас виноваты сами, сами ’довели’, через унижения оказывается ’закаляется сталь и становятся взрослыми’..мда уж
Сама купляю квіти• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
Я вже так морально змучилась
Автор, от ви хочете нормальну родину, а він не хоче ніяких обов´язків і не захоче. То ваше бажання, а то його. Ну допустимо він вам скаже: маєш мовчати завжди, ходити вдома на каблуках, посміхатись і стриптиз кожен день - це моє уявлення ідеальної родини. Окей? Що ви відповісте йому на це? А він прикиньте, в ногах валяється, соплі на кулак, всіх родичів обзвонив: вона не хоооооче щодня танцювати стрептиз!!! Заставте її! Вмоліть! Вона то має робити бо то моє уявлення родини!
От це його очима те що ви робите зараз. Повпливають вмовляння родичів на вас? Ви просто від усього серця не хочете це робити щодня, не хочете! От і він не хоче того, що ви його заставляєте.
Бронетапці• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
Думаєте вже нічо не зможу врятувати? Вже остаточний кінець?
нечего спасать, перекреститесь и надейтесь, что в самом деле уходит, а не манипулирует опять, но он вас в покое не оставит, и звонки и смс будут сейчас