Квітка Миру• 11 марта 2025
Не хоче миритись зі мною і хоче розлучення
Що робити? Посварились і я наговорила багато лишнього як і він
Та тепер він поводиться як чужа людина, миритись зі мною не хоче , бути зі мною не хоче , буде зїжджати
Є спільна дитини( ну от шо робити
Сиджу тихенько• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
Так…я люблю його…і пробачила абсолютно все, а зробив він не мало….
Мені так гірко, від того що я скотилась в таке дно і сама стала токсичною і замість жити нормально життя і мати сімʼю я пишу по форумах, позорю себе і ментально страждаю
...’ментально страждаю’...Ви прямо насолоджуєтесь цим.
І ні фіга ви його не любите. Хоча вам так може здаватися.
Коли люблять, приймають людину такою, як вона є. Але ж вам так не живеться, бо то нудно
Лунтик-паунтик• 11 марта 2025
Ви наївно думаєте що ви винна. Схоже, він просто чекав моменту, щоб заодно ще й вас зробити винною
АБВГДейка• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
Він постійно погано поводиться а я вибачаюсь
Він мене доводить до нервового зриву а потім погана я(
И нах он вам?
Йосип_молодий• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
Заміна житла (зйомногл) дорого йому . Не хоче
Має гроші купити власне не хоче
Всі бізнеси все приховано від мене, доходу його конкретного ніколи не дає знати.
Все приховано, все на сестрі записано (
Має гроші купити власне не хоче
Все приховано, все на сестрі записано (
Автор, як Вас угараздило в таке гімно вляпатись та ще й дитину такому козлу народити?Зрозуміло, що Ви нічого матеріального від нього не отримаєте.
Збережіть хоча би свою гідність, не принижуйтесь. Ви лише дратуєте чоловіка, Ви для нього непотрібна річ.
Підписуйте розлучення і подавайте на аліменти. Якщо дитині менше 3х років, то подавайте також і на себе.
У Вас є шанс на щасливе життя, але без цього чоловіка.
Мама фіфті цента• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
Та він і бив мене не раз. Навіть в цю новорічну ніч я також дістала . Виправдання - ти мене довела
И вы ещё хотите чтоб он не уходил....
Мэри Попкинс• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
Справді я не хочу розходитись( це правда
предложите денег
Мию чакри щоденно• 11 марта 2025
Автор, пусть уходит и не возвращается.Не надо его возвращать. Вы целы и здоровы. Поблагодарите за это Бога или свою жизнь.
Мию чакри щоденно• 11 марта 2025
Автор, Вам ещё 26лет. Ещё все впереди! Поверьте! Отпустите его. Вам будет лучше.
То что он Вас бил, это уже огромный минус и конец отношениям!
Квітка Миру
• 11 марта 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Мені 28..
То вже кінець. По всьому остаточно
Ми більше не будемо разом і не помиримось
То вже кінець. По всьому остаточно
Мию чакри щоденно• 11 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
Мені 28..
То вже кінець. По всьому остаточно
Та яка різниця. 26 чи 28. Реально Вам до 40 років. Навіть після 40 жінки міняють чоловіків. І все гаразд.
Це Ви мене нагадали, я думала в 27 років що треба швидше вирішувати особисте життя.
Ні, зараз 45 і я думаю може міняти. Хоча таких нюансів як у Вас немає. І чоловік мій нормальний, але я хочу більше грошей, ще краще і т.п.))
Морожена_курка• 11 марта 2025
Автор в мене так чоловік починав сам провокувати- він хотів розлучитися раніше! Я цього не зрозуміла спочатку..
Секс-Бомба• 12 марта 2025
Ответ дляКвітка Миру
А на колінях повзати і просити пробачення пробували?
А вдруг зжалиться ваш господін.
Квітка Миру
• 12 марта 2025
Ответ дляСекс-Бомба
А вдруг зжалиться ваш господін.
Вже нічого не допоможе
Він ігнорує мене повністю
Сказав що зʼїде
Ми розлучаємося
Він ігнорує мене повністю
Сказав що зʼїде
Ми розлучаємося