Квітка Миру• 11 марта в 13:42
Не хоче миритись зі мною і хоче розлучення
Що робити? Посварились і я наговорила багато лишнього як і він
Та тепер він поводиться як чужа людина, миритись зі мною не хоче , бути зі мною не хоче , буде зїжджати
Є спільна дитини( ну от шо робити
Сиджу тихенько• 11 марта в 17:54
Ответ дляКвітка Миру
Так…я люблю його…і пробачила абсолютно все, а зробив він не мало….
Мені так гірко, від того що я скотилась в таке дно і сама стала токсичною і замість жити нормально життя і мати сімʼю я пишу по форумах, позорю себе і ментально страждаю
...’ментально страждаю’...Ви прямо насолоджуєтесь цим.
І ні фіга ви його не любите. Хоча вам так може здаватися.
Коли люблять, приймають людину такою, як вона є. Але ж вам так не живеться, бо то нудно
Лунтик-паунтик• 11 марта в 18:28
Ви наївно думаєте що ви винна. Схоже, він просто чекав моменту, щоб заодно ще й вас зробити винною
АБВГДейка• 11 марта в 18:30
Ответ дляКвітка Миру
Він постійно погано поводиться а я вибачаюсь
Він мене доводить до нервового зриву а потім погана я(
И нах он вам?
Йосип_молодий• 11 марта в 18:45
Ответ дляКвітка Миру
Заміна житла (зйомногл) дорого йому . Не хоче
Має гроші купити власне не хоче
Всі бізнеси все приховано від мене, доходу його конкретного ніколи не дає знати.
Все приховано, все на сестрі записано (
Має гроші купити власне не хоче
Все приховано, все на сестрі записано (
Автор, як Вас угараздило в таке гімно вляпатись та ще й дитину такому козлу народити?Зрозуміло, що Ви нічого матеріального від нього не отримаєте.
Збережіть хоча би свою гідність, не принижуйтесь. Ви лише дратуєте чоловіка, Ви для нього непотрібна річ.
Підписуйте розлучення і подавайте на аліменти. Якщо дитині менше 3х років, то подавайте також і на себе.
У Вас є шанс на щасливе життя, але без цього чоловіка.
Мама фіфті цента• 11 марта в 18:47
Ответ дляКвітка Миру
Та він і бив мене не раз. Навіть в цю новорічну ніч я також дістала . Виправдання - ти мене довела
И вы ещё хотите чтоб он не уходил....
Мэри Попкинс• 11 марта в 19:54
Ответ дляКвітка Миру
Справді я не хочу розходитись( це правда
предложите денег
Мию чакри щоденно• 11 марта в 19:56
Автор, пусть уходит и не возвращается.Не надо его возвращать. Вы целы и здоровы. Поблагодарите за это Бога или свою жизнь.
Мию чакри щоденно• 11 марта в 20:01
Автор, Вам ещё 26лет. Ещё все впереди! Поверьте! Отпустите его. Вам будет лучше.
То что он Вас бил, это уже огромный минус и конец отношениям!
Квітка Миру
• 11 марта в 20:39
Ответ дляМию чакри щоденно
Мені 28..
То вже кінець. По всьому остаточно
Ми більше не будемо разом і не помиримось
То вже кінець. По всьому остаточно
Мию чакри щоденно• 11 марта в 22:20
Ответ дляКвітка Миру
Мені 28..
То вже кінець. По всьому остаточно
Та яка різниця. 26 чи 28. Реально Вам до 40 років. Навіть після 40 жінки міняють чоловіків. І все гаразд.
Це Ви мене нагадали, я думала в 27 років що треба швидше вирішувати особисте життя.
Ні, зараз 45 і я думаю може міняти. Хоча таких нюансів як у Вас немає. І чоловік мій нормальний, але я хочу більше грошей, ще краще і т.п.))
Морожена_курка• 11 марта в 23:31
Автор в мене так чоловік починав сам провокувати- він хотів розлучитися раніше! Я цього не зрозуміла спочатку..
Секс-Бомба• 12 марта в 00:04
Ответ дляКвітка Миру
А на колінях повзати і просити пробачення пробували?
А вдруг зжалиться ваш господін.
Квітка Миру
• 12 марта в 00:17
Ответ дляСекс-Бомба
А вдруг зжалиться ваш господін.
Вже нічого не допоможе
Він ігнорує мене повністю
Сказав що зʼїде
Ми розлучаємося
Він ігнорує мене повністю
Сказав що зʼїде
Ми розлучаємося