Не вмію заміряти• 11 марта 2025

Табори на заході України, де спортсмени можуть відпочити (провести збори)

Вітаю:) Підкажіть будь ласка, можливо ваші діти були зі своїми командами на заході України в таборі, який можете порадити? Хочемо провести збори і відпочити, щоб бюджет був адекватний
Мурзилка• 11 марта 2025
Севі нейшн
вентиляторная• 11 марта 2025
Дзюдоїсти їздять в табір ’Над Стрипою’ Тернопільська область, ще на Закарпатті, гляньте ще Закарпаття Іршава і Вишково ’Тюльпан - дивлячись, які вимоги до території.’
https://praha-family-camp.com.ua/
Юпитерная• 11 марта 2025
Спостерігаю в Інстаграмі за Сонячною долиною. Колись це був гірськолижний курорт. А зараз - майданчик для багатьох змагань
автор Не вмію заміряти • 11 марта 2025
Ответ дляМурзилка
Севі нейшн
Дякую
автор Не вмію заміряти • 11 марта 2025
Ответ дляЮпитерная
Дякую
zoya1• 13 марта 2025
Яблуниця, готель Шевальє Панорама. Найкращий варіант для спортивних зборів.Наші їздять туди.