Залетна Я тут• 11 марта в 19:24

Чи варто погоджуватися?

Відпочивала в Єгипті осінню, в готелі познайомилася з дівчиною теж з України, ми з нею подружилися і разом ходили на басейн і вечором на дискотеку, кілька разів після дискотеки я в неї залишалася на ночівлю .
Потім відпустка закінчилася і ми роз´їхалися і не спілкувалися, а не давно вона мені пише чи не хотіла би я зустрітися з нею та її хлопцем щоб відпочити і провести ніч разом.
Чи варто погоджуватися?
Помеха справа• 11 марта в 19:25
Ну а ви б хотіли?
Чавонадо• 11 марта в 19:27
Тройничек?))) конечно соглашайтесь, заохаете парня до смерти)))
автор Залетна Я тут • 11 марта в 19:27
Ответ дляПомеха справа
Ну а ви б хотіли?
50/50
Помеха справа• 11 марта в 19:28
Ответ дляЗалетна Я тут
50/50
Ну погодьтеся на зустріч, але попередьте що ви походу вирішите з продовженням чи без
Роздратована шкіра• 11 марта в 19:32
Я так понимаю парень там лишний для Вас)
автор Залетна Я тут • 11 марта в 19:33
Ответ дляРоздратована шкіра
Можливо)))
Роздратована шкіра• 11 марта в 19:34
Ответ дляЗалетна Я тут
Можливо)))
Предложите сначала встретиться без него или с ним, но не со 100% продолжением.
Пишу_граммотно!• 11 марта в 19:38
Як сумно я живу... погоджуйтеся!
Кнопкотиць• 11 марта в 19:41
Так а в чем вопрос? Вы не уверены, что вы ’би’ или любите тройничек? Я бы не соглашалась
Чекаю завтра• 11 марта в 19:42
Шо,тема про продаж сина в Емірати типу на навчання скисла?
Безпорадна Кроко• 11 марта в 19:51
Ответ дляПишу_граммотно!
Як сумно я живу... погоджуйтеся!
Да и я :(
Сама собі лікар• 11 марта в 20:37
Восени.