Залетна Я тут• 11 марта в 19:24
Чи варто погоджуватися?
Відпочивала в Єгипті осінню, в готелі познайомилася з дівчиною теж з України, ми з нею подружилися і разом ходили на басейн і вечором на дискотеку, кілька разів після дискотеки я в неї залишалася на ночівлю .
Потім відпустка закінчилася і ми роз´їхалися і не спілкувалися, а не давно вона мені пише чи не хотіла би я зустрітися з нею та її хлопцем щоб відпочити і провести ніч разом.
Чи варто погоджуватися?
Помеха справа• 11 марта в 19:28
Ответ дляЗалетна Я тут
50/50
Ну погодьтеся на зустріч, але попередьте що ви походу вирішите з продовженням чи без
Залетна Я тут
• 11 марта в 19:33
Ответ дляРоздратована шкіра
Я так понимаю парень там лишний для Вас)
Можливо)))
Роздратована шкіра• 11 марта в 19:34
Ответ дляЗалетна Я тут
Можливо)))
Предложите сначала встретиться без него или с ним, но не со 100% продолжением.
Кнопкотиць• 11 марта в 19:41
Так а в чем вопрос? Вы не уверены, что вы ’би’ или любите тройничек? Я бы не соглашалась
Безпорадна Кроко• 11 марта в 19:51
Ответ дляПишу_граммотно!
Як сумно я живу... погоджуйтеся!
Да и я :(