КартаБезКомиссий• 11 марта 2025
Діти, розлучення, опікунство
Рік тому пішла від чоловіка, залишила дітей з ним, бо не мала достатніх умов щоб їх забрати з собою, не мала житло .. зараз маю роботу і орендовану квартиру .хочу забрати дітей, він погрожує що не віддасть... Хочу подавати в суд на опікунство, але боюсь що через те що діти з ним жили рік часу , суд буде на його стороні.. я весь рік цей повністю брала участь у вихованні і забезпеченні, а також приїжджала до них коли була вихідна, оплачувала школу і тд .
Як думаєте, чи зможе він добитися опікунство в судді ? Чи по закону суд на материнській стороні? І взагалі порадьте як бути в цій ситуації.. що важливо для суда, і що мені ще зробити щоб суд був на моїй стороні..дякую
Психологічка• 11 марта 2025
А діти з ким хочуть жити? Хай проживають частково з вами і з батьком. Не кожний батько сам виховує дітей
Тюрюнь_Тюнь• 11 марта 2025
Возраст детей имеет значение для суда. Если место жительства не определено, то и вы, и супруг имеете право жить с детьми. Что хотят дети?
Большой секретик• 11 марта 2025
Це не опікунство.
Вас цікавить місце проживання дитини. Суд виносив рішення про місце проживання з батьком?
Большой секретик• 11 марта 2025
Для успішного вирішення вашого питання вам потрібні докази, що ви утримували цей час дітей матеріально, брали участь у вихованні: спілкувалися з вихователями і вчителями, маєте спільні фото, діти вас знають і хочуть проживати з вами.
Ёшки_Матрёшки• 11 марта 2025
А чоловік багатий, ким працює??? Зв´язки є? Від цього і відштовхуйтесь.
Чесно брешу• 11 марта 2025
А чому діти повинні проживати з мамою? Може там батько дуже хороший і хоче жити з ними. Рік прожив з дітьми, любить і тд. У батьків рівні права. Але головне, що будуть говорити діти, чого вони хочуть?
Капризуля• 11 марта 2025
В суд Вам треба подавати на визначення місця проживання дітей з матір’ю. Опікунство оформляється над недієздатними особами, це взагалі інше. Ви і так мати і якщо не позбавлені батьківських прав, то маєте рівні права та обов’язки щодо дітей, такі самі, як і батько дітей має.
Несу добро людям• 11 марта 2025
Вам потрібен адвокат, ви взагалі не розумієте про що пишете. Опікунство до вашої ситуації не має ніякого відношення. Вам потрібно визначити місце проживання дитини. Для цього має значення вік дитини, ваші житлові умови, чм дійсно є підтвердження що ви брали участь у вихованні, тощо. Це цілий комплекс питань. Звертайтесь до адвоката, ви самі ці питання не вирішите