Всех поздравляю с ближайшим окончанием войны!
Я открыла шампанское, а вы?
alenka3108• 11 марта в 20:47
Ответ дляLudaSHS
Рубіо сказав по каналам передасть в кремль
Команда Трампа реально вірить що рф піде 🤷♀️, ну не знаю
Був би з цього толк. А так Єрмак наш явно був в костюмі і з цукерками, бо паузу з допомоги військової і розвідданих зняли)
alenka3108• 11 марта в 20:49
Ответ дляТА7НЯ7
Так это мы можем припинити.. а зуйло будет лупить по нам. Минские забыли?
Так а я про що.
Ответ дляLudaSHS
Я думаю там економічно, військово ще потенціал трохи, на місяці, до кінця року писали. Але їм, можливо, теж потрібна буле пауза, а пуйло обере новий план - політичного розхитування всередині України і гру на виборах, ну як один з варіантів
Ще й разом з новим товарищєм😔 чекаємо на чергове кіно
Ответ дляContento
Тогда что вы праздуете и по поводу чего открыли шампанское? Вам просто хочется выпить и вы ищите причину?)
Я праздную скорейшее прекращение огня, остановку смерти наших ребят.
Или вас огорчит, что каждый день не умрёт и не станет калекой кто-то из солдат?
Ответ дляМимо_шла
А с чего вы решили, что огонь прекратится, и ребята перестанут погибать ? Какие у вас основания так полагать ?
Анастасия К.• 11 марта в 20:56
Ответ дляvray
Уже что- то взлетело, мониторьте, могут быть пуски🥹
Праздничный салют:
1x борт Ту-160 зробив пусковий маневр в районі Саратовської області, якщо пуски не імітаційні підліт крилатих ракет впродовж години-півтори.