Стриптизерка• 11 марта в 23:11
Кавʼярня. Є 2 варіанти візуалізації, цікава ваша думка
Всім привіт. Планую відкриття кавʼярні, давно хотіла і так як ми зараз за містом живемо і тут немає жодної, то втілюю свою мрію.
Але мені зробили візуалізацію в 2х варіантах і вже не сплю і думаю який краще варіант, всі мої знайомі діляться також на два варіанти 😂. Цікава ваша думка ❤️
Ех не можу добавити більше фото, нажаль
Результат:
вже голосів:
143 (74.87%)
Зелений
48 (25.13%)
Синій
Зоя Жорівна• 11 марта в 23:41
Ответ дляНаездница
вообще не нравится. забегаловка.
Сама вы — забегаловка
Точно что — забегает в тему , гадит а потом шурует прочь
Троль!!!!!!!
Горня капучіно• 11 марта в 23:42
Не нравится цвет, никакой, слишком тусклый и мрачный. Что нибудь посветлее или поярче
Стриптизерка
• 11 марта в 23:45
Ответ дляНаездница
вообще не нравится. забегаловка.
Саме так і є, забегаловка
Стриптизерка
• 11 марта в 23:45
Ответ для90x60x90
В зеленому вау, синій не подобається
Успіхів вам
Дякую 🫶
Наездница• 11 марта в 23:45
Ответ дляЗоя Жорівна
Сама вы — забегаловка
Троль!!!!!!!
не тужьтесь так. еще родите не дай бог. вы видите на фото возможность спокойно посидеть за чашкой кофе, что-то обсудить. посекретничать ? это и есть забегаловка- забежал, быстро выпил кофе и побежал дальше по делам.
Стриптизерка
• 11 марта в 23:46
Ответ длясЛАдКОежКА
Мені зелений більше сподобався. Синій якійсь мрачний.
Дуже дякую
Стриптизерка
• 11 марта в 23:47
Ответ дляdf364tye3
мне зеленый ,,,
с другой мебелью ,,,
Так і буде) меблі інші
Пузата Хата• 11 марта в 23:47
Ответ дляPrervana
Вот вам стена из Китайского привета, Кацурина заведение. Чуваки вообще не парились, даже выгрызенные розетки не зашпаклевали, покрасили как есть и мать его еп...)
Типу прізвище Кацурін має то все нівелювати, ’благородне обідранство’.
Зоя Жорівна• 11 марта в 23:48
Ответ дляНаездница
Вы —забегаловка по своей сути.
Теперь свою оправдашку принесла в тему ахаха
Люблю_смаколики• 11 марта в 23:50
Ответ дляНічна ненажера
Ставьте такие столы и стулья, чтобы была возможность сидеть как за рабочим или обеденным столом. Можно разместить объявление, что кофейня может использоваться как коворкинг за опр плату. Если вы не против этого. Мешки и низкие столики возле дивана вообще непрактично и неудобно. Стойка под окном с высокими стульями отлично
Так, і каву пити з низького не зручно, ні ноут поставити. Краще місце одне на диван і два крісла . І пару місць для пар. І одиночки до вікна.
Пузата Хата• 11 марта в 23:51
Ответ дляPrervana
У него заведения мегапосещаемые и популярные. Есть чему поучиться, в вопросе оформления и рассадки людей в том числе.
Ну він все ж профі в цьому питанні недарма.
Люблю_смаколики• 11 марта в 23:51
Ответ дляСтриптизерка
То не проблема змінити, пуфи будуть замінені, але вже не гралися з візуалізацією
Краще синій глибокий з коричневим.
Наездница• 11 марта в 23:51
Ответ дляЗоя Жорівна
Вы —забегаловка по своей сути.
та куда ж мне до вас, токсичных завсегдатаев-постояльцев .
Девальвация• 11 марта в 23:57
Никакой, абсолютно избитый интерьер а-ля львивськи круассаны. Добавьте изюма в него
Мудрецыха мира• 11 марта в 23:58
Синій гарний, але апетит викликає більше зелений. У вас же будуть смаколики до кави, чаю- треба, щоб хотілося це з´їсти.
Замурмишка• 11 марта в 23:59
Автор, бажаю успіху в бізнесі!
Ви не написали жодних даних про кав´ярню щоб щось радити:
- хто основна цільова? Мами з дітьми, студенти, відвідувачі спорткоубу поруч? Це сильно вплине на який формат буде кращє
- візуалізація стін без основних елементів кепсько ідея. Подумайте комплексно над кольорами стін, меблів, посуду, аксесуарів. Найкращє мати яскравий насичений колір в зоні привернення уваги - острів з десертами, а залу вже оформити другорядним додавши кольорові акценти.
- що з плануванням й ергономікою? У вас туалет в робочій зоні баристи, не варіант зробити двері там, де вішаки? В першу чергу думайте про посадку й кількість місць, це ж ключове!
Пам´ятайте, що ви не вітальню собі облаштовуєте, а бізнес.
Я за зелений. Синій рідко вигідно підсвічує їжу, менш затишний як для кав´ярні хоч і виглядає вишукано.
Дюймовочка• 12 марта в 00:01
Я за зеленый цвет.
Синий (в этом оттенке) создает мрачную атмосферу.
ОйЙой• 12 марта в 00:10
Ну по идее, чтобы меньше есть, надо выбирать на кухне холодные цвета (синий и зеленый в списке). Чтобы было желание кушать (или покупать в кафешке побольше тех же пироженок) - лучше выбоать тёплые цвета.
Какой цвет повышает аппетит?
Так, например, красный, оранжевый и желтый стимулируют чувство голода. Обратным эффектом обладают синий, голубой, зеленый и фиолетовый.
Красный и желтый — мощные стимуляторы аппетита, вызывающие реакцию мозга на голод через ассоциации с энергией, счастьем, хорошим настроением и сытной едой. Пищевые компании стратегически используют эти цвета в брендинге, чтобы привлечь потребителей, используя эволюционные корни.
Какой цвет повышает аппетит?
Кудесница_с_пургеном• 12 марта в 00:10
Ответ дляPrervana
Это новый Китайский привет?