Лінива, не каюсь• Изменено сегодня в 17:09
Жінки, чий сімейний бюджет понад 200 тис в місяць, питання до вас.
Ви ходите самі у магазини за продуктами ? Чи у вас помічниці є для цього? Або замовляєте все?
Домашні справи: прибирання, прання, прасування, сміття … ви самі, чи маєте сталу помічницю по господарству?
Вона приходить чи живе у вас?
Love_Love_Love_• сегодня в 17:24
Ответ дляБілочкой назви
Вам лучше знать, вы же тоже своим работодателям в еду плюете? Там где уборщицей работаете
О, яке у вас « класне» почуття гумору. Полегшало хоча б?
Страхованная• сегодня в 17:25
Ответ для220В
как вы думаете сколько стоит такая работа? вы бы за сколько ходили бы через день в магазин, выбирали вы продукты, тянули сумки?
А навіщо їх тягнути?
Лінива, не каюсь
• сегодня в 17:25
Ответ для3@йk@
Доставка з супермаркетів доступна за будь -якого бюджету. Я працюю, мені це економить час. Чи який сакральний сенс в тому, щоб самій обирати картоплю?
Так. Бо ніхто, краще за мене її не вибере. Продавчині аби що у той пакет накласти. А мені не хочеться за зіпсовані перці чи вʼялу картоплю платити гроші.
ПешитеБесАшипок• сегодня в 17:25
Ответ дляАнонім Перший
Понятно, жирный и глупенький 🧌
Дааа, спалилась быстро, эх
Ух яка ж Я• сегодня в 17:25
Ответ дляЛінива, не каюсь
А у чоловіка 150 тис?
Ні, мій бюджет тільки мій та на дитину. І я справді не розумію , чому не полегшити собі життя, коли є така можливість?
Тут как тут• сегодня в 17:25
Ответ дляЛінива, не каюсь
Мені здається, що це достатньо для того, щоб полегшати собі життя.
Я ось зараз йду з магазину з повними торбами. Поки вибирала картоплю, трохи за мастила рукав. І вирішила спитати, як живуть інші
Ну пешком конечно же не ходят, но пешком многие не ходят.
А я с Рио-де-Житомира!• сегодня в 17:25
Ответ дляЛінива, не каюсь
Моя ж Вы пташечка ))
Не будь КакСвета• сегодня в 17:25
Ответ дляЛінива, не каюсь
Який дохід у родині?
Самі набираєте картоплю, цибулю, брудні буряки і моркву? Не боїтесь забруднити кашемірове пальто?
Вы только перешли в ряды аристократов и не знаете как себя вести?
Лінива, не каюсь
• сегодня в 17:27
Ответ дляБутерброд и я
З чоловіком разом на вихідних робимо велику закупку на тиждень. Серед тижня можемо зайти купити щось типу хліба чи фруктів.
Квартира дві кімнати - прибиральниця не потрібна. Готуємо їжу разом. Посуду небагато.
У вас були неприємності? Чому з чоловіком за хлібом ходити? Він ревнивий такий або с вас напав хтось.
Цикавенная• сегодня в 17:26
Ответ дляКинг-Конгша
А вы вообще в метро хоть раз были? Или у вас станции все без эскалаторов и вы не в курсе, откуда бывает мазут на одежде после метро?
Я выросла в городе в два раза больше Киева и с детства ездила в метро. И ни разу в жизни не пачкалась мазутом. Или может это в Киеве грязь, там я не ездила.
Срочнокпсихологу• сегодня в 17:26
Ответ дляЛінива, не каюсь
Автор, у нас доход бывает и намного больше, чем 200 тыс - у мужа небольшой бизнес.
Я картошку в супермаркете не набираю сама вообще никогда- я ее сажаю и копаю у свекрови
3@йk@• сегодня в 17:26
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ну тоді займайтеся.
Цікаво, вам багато зіпсованих перців доставили чи про доставку ви тільки на форумі читаєте?
КротоТо• сегодня в 17:26
Ответ дляНафаня Маня
Я про то и пишу, что чтобы каждый день тетенька бегала следом и заметала крошки и сразу тарелки относила в посудомойку и спрашивала на обед чего изволите😅, это совершенно другие уровни доходов и трат должны быть
Ну так Как бы да.)
Ух яка ж Я• сегодня в 17:26
Ответ дляЛінива, не каюсь
Авторе, у доставці прекрасно все вибирають. А якщо щось не дуже свіже, то телефонують вам і питають потрібно, чи ні
Кинг-Конгша• сегодня в 17:27
Ответ дляLove_Love_Love_
А як ви так, при таких то доходах в громадському транспорті пересуваєтесь?
Совершенно прекрасно, у меня отличный общественный транспорт и все по расписанию - не в Украине, конечно.
Тут как тут• сегодня в 17:27
Ответ для220В
Няня нормальная где- то от 500 уе, а там плавание, пение и 200 тысяч не те доходы, чтоб персоналом окружаться
Не будь КакСвета• сегодня в 17:27
Ответ дляЛінива, не каюсь
А чого вам машину не купили?
Love_Love_Love_• сегодня в 17:28
Ответ дляКинг-Конгша
Кооооонечно
Звідкіля в Україні транспорт
Цикавенная• сегодня в 17:28
Ответ дляЛінива, не каюсь
Похоже вы никогда не покупали с доставкой. Наоборот, качество всегда лучше, тк они берут со склада, а не залапанные из торгового зала.
Лінива, не каюсь
• сегодня в 17:28
Ответ дляКинг-Конгша
На східцях ескалатору для цього є спеціальні лінії, за які не рекомендують заходити. Це зроблено саме для того, щоб поли довгого одягу не бруднилися і не потрапили у механізм.
Цикавенная• сегодня в 17:29
Ответ дляНе будь КакСвета
Берите приборы с края и передвигайтесь к тарелке с каждой сменой блюд.
Кинг-Конгша• сегодня в 17:29
Ответ дляЦикавенная
Ну речь же о пальто. А длинную одежду иногда пачкает. Брючины, юбки, плащи. Я редко езжу метро, но раз в год стабильно пятно мазутное вывожу.
Спішу - перекидаюсь• сегодня в 17:29
В основном заказываем, редко ходим, помощница по дому убирает 1-2 раза в неделю
Ашолюдискажуть• сегодня в 17:29
Ответ дляАнонім Перший
Понятно, жирный и глупенький 🧌
Где вы взяли такого троллика?)
Бутерброд и я• сегодня в 17:30
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ні, з чоловіком великі закупки, коли важкі сумки веземо на машині. А після роботи я можу сама зайти купити тістечок чи фруктів чи інше, що хочу. Так само він може зайти купити якісь дрібниці. Я до того, що доставку не замовляємо - я люблю сама обирати, дивитись строк придатності тощо, не довіряю доставці, вони завжди привозять не прострочене, але з не дуже хорошим строком.
Цикавенная• сегодня в 17:30
Ответ дляКинг-Конгша
Хотя у меня не было в метро одежды в пол. В кринолинах езжу вечерней каретой))
Свідок Перемоги• сегодня в 17:30
Ответ дляПешитеБесАшипок
ну Вы шо, это тема для бохатых ))
Не важно сколько, мне не нужны помощники ни с каким доходом
Пульт от линолеума• сегодня в 17:31
Ответ дляТрільчиха
Геть здуріли? 200 тис це ні про що
Та ви що 😳?
Ото теми тутешні яскраво це демонструють
Кинг-Конгша• сегодня в 17:31
Ответ дляЛінива, не каюсь
Садитесь, 12 по теории. Молодчинка!
Кстати, кому нужен пятновыводитель для мазута - могу поделиться рабочим.