ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 марта в 00:58
Термінове оголошення. Шукаю інтернет подружку.
Вимоги: бути веселою, любити поржати, іноді випити вино разом або шампанське 🍾 ну або щось інше , без різниці. Не злою, не заздрісною, і не брехухою!
Зі своєї сторони обіцяю теж саме) Зустрвчі будуть в онлайн режимі, так як ми всі в різних містах, ну і вік неважливий)
P.S. я не мужик якщо що)) просто задовбалась не мати подружок)
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 12 марта в 01:16
Ответ дляЗлива інформації
Так откройтесь, может, кто и напишет Вам
ну я всі тузи відкривати не буду 🤣свої теми
Але, якщо хтось хоче давайте знати, буду назад телеграм встановлювати)
Швабристка• 12 марта в 01:16
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А тут на порадниці переписуватись не пуста?)) то саме ))
Пустая. Поэтому не трачу на это практически время.
Злива інформації• 12 марта в 01:19
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Делайте телеграм, там же можно имя пользователя придумать, чтобы номер не светить)
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 12 марта в 01:19
Ответ дляФляшка на трьох
А ви автор з якого міста якщо не секрет?)
Львів 😇
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 12 марта в 01:20
Ответ дляЗлива інформації
Звичайно) але поки ще не знайшла, то назад не встановлюю, бо я видалила телеграм
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 12 марта в 01:21
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Думаєте, що прочитавши Ваші теми, бажаючих не знайдеться ?
То скажу, і без того ніхто не напише.
Багато у Вас червоних прапорців.
То скажу, і без того ніхто не напише.
Багато у Вас червоних прапорців.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 12 марта в 01:24
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
То скажу, і без того ніхто не напише.
Багато у Вас червоних прапорців.
То скажу, і без того ніхто не напише.
Багато у Вас червоних прапорців.
І чого це?)
Он вже внизу написали 🤣
Дама с собачкой• 12 марта в 01:24
як я вас розумію! подружки ніби і є, але оце 50+ - купа роботи після роботи, турботи, коли сядеш відпочити - вже ніч. І навіть неможливо потриндіти, бо почнемо реготати - і всіх розбудемо, от життя:)
хай вам хороша знайдеться:)
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 12 марта в 01:25
Ответ дляAfina Palllada
Я готова к дружбе. 0662869006
Ой ой , видаліть свій номер телефону, тут ж люди різні є) маєте телеграм?
Afina Palllada• 12 марта в 01:27
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Так, є) нічого страшного, мій номер лише лінивий не знає
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 12 марта в 01:28
Ответ дляAfina Palllada
А чого лише лінивий не знає?))
Деловитая• 12 марта в 01:35
Ответ дляЯзвочка
а как у вас с деньгами?
если подруга будет богатой или бедной, это уже не то. нужно примерно одного уровня
и сколько лет
Какая разница, если встречи онлайн? 😂
Фляшка на трьох• 12 марта в 01:40
Ответ дляДеловитая
Какая разница, если встречи онлайн? 😂
Мені здається це до того, що не буде про що поспілкуватися, багата буде розповідати про нові люксові сумки, подорожі, багатства) а бідна про борщ, знижки і як усе дорожчає кожного дня і їм буде нецікаво і некомфортно у спілкуванні)
Деловитая• 12 марта в 01:42
Ответ дляAfina Palllada
Я не знала 🤷🏻♀️
Тепер знаю😌
Деловитая• 12 марта в 01:43
Ответ дляФляшка на трьох
Общие интересы должны быть. А если не будет, то реально будет такое общение, как вы написали - одна про борщи, другая про сумки
Деловитая• 12 марта в 01:44
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А чого лише лінивий не знає?))
Автор, вы оставляете свой ТГ?
Должна быть в апреле во Львове - можно будет оффлайн встретиться
АБВГДэшница• 12 марта в 01:50
Давайте дружити. Тема для спілкування зняття стресу і лікування нетрадиційними методами. Що думаєте про це? Можете переглянути даний канал
Я чесно кажучи трошки в шоці🤣😁 на що ідуть чоловіки.
Леплю из пластилина• 12 марта в 02:07
От я под ваше описание подхожу, но дружить мы не будем - ненавижу видеозвонки)))
забиякина• 12 марта в 02:15
Я так на кидстаффе нашла случайно подружку. Еще в 2015. Мы очень плотно общались все эти годы. С разных городов, да. В жизни так никогда и не виделись. Ну вот по телефону пообщаться, совет спросить, дать. Мы друг друга поддерживали. Сейчас уже почти не общаемся. У нас даже судьбы похожи. Только у меня события позже на год где-то происходили
. И возраст один и тот же. У нее сын от 1го брака, на год сьарше моего. Сейчас у нее 2й муж младше ее, не помгю на сколько, лет на 7-9 и сын от 2 годика. У меня муж 2й на 7 лет младше и сын от него 3 мемяца. Она еще поржала, что я за ней повторяю. Мы как познакомились, она уже была в разводе,а я развелась через пару лет после.
Потребую апгрейду• 12 марта в 02:20
Ответ длязабиякина
А чего не общаетесь уже
Ms. Любмая жена• 12 марта в 02:49
Ответ дляПомилуйте мадам
Прохожу мимо - я не веселая, люблю пофилософствовать и чтоб меня проблемами своими примитивными не грузили. Чтоб легко и меланхолично, с налетом декаданса
Вам подруженьку не треба?
Я інтроверт, спокійна, не люблю грузити нікого, цікавлюсь психологією, мистецтвом, трохи спорт. 35р. :))
Я таке знаю• 12 марта в 04:02
Ответ дляМимишная Булочка
А мне вот восприятие языкового барьера интересно? Если подружка разговаривает на языке врага ?🫠
Все нормально, будете з подружкою бухати онлайн і мову вчити
Я таке знаю• 12 марта в 04:12
Ответ дляШвабристка
Я бы не смогла на мове ,к примеру.
Крч ,общение это довольно тонко
О погоде /о природе пустая трата времени и ресурса
Крч ,общение это довольно тонко
А для вас українська мова - це мова ворога?
Амелі на мілені• 12 марта в 07:16
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Львів 😇
Майте на увазі, що до вас будуть постійно напрошуватися в гості..
Я із Закарпаття і до мене двоє приїжджали, а від третьої морозилася. Я так не люблю гостей з ночівлею вдома
АдеКВАтная• 12 марта в 07:22
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А чого?) я вже задовбалась шукати і шукати) може тут знайду. А як ні. То буду далі шукати)
Ой, автор, буде важко. Бо веселих і легких мало, та й і їх ще цуценятами розібрали. Друга причина - багато дам воліють взагалі не мати подруг.