Свій варік• 12 марта в 10:16
Поліпи ендометрію 1 см, наскільки терміново видаляти?
Ендометріоз, поліп 1см і один мікро . Хто мав такий діагноз ? Наскільки терміново робити гістероскопію?
ПодругаМужа• 12 марта в 10:24
Ответ дляСвій варік
Лікар каже не затягувати, але і чітких термінів не називає.
То не затягуйте. Поліп може сам відвалитись і все Ок буде, а може відвалитись і відкритися кровотеча. Воно Вам треба?
Я місяці 4 тягнула з видаленням, але у мене були нюанси з аналізами і потрібно було дообстеження перед загальною анестезією. Якщо у Вас все норм і тільки поліп - ідіть видаляйте спокійно.
100%• 12 марта в 10:39
Ответ дляСвій варік
Гемоглобін 92, болів нема особливих , місячні терпимі.
Какой низкий гемоглобин
Свій варік
• 12 марта в 10:42
Ответ дляПодругаМужа
Я приймаю антидепресанти, від них я інколи дуже сонливість,виключаюсь, тому загальний наркоз не знаю як подіє(
Свій варік
• 12 марта в 10:43
Ответ для100%
Какой низкий гемоглобин
Низький? Лікар сказала легка анемія.
Фея_3уровень• 12 марта в 10:43
я удалила через полгода после выявления, но простите не у всех есть 8000 сразу заплатить, давали бы уже расстрочку) больше всего бесили странные месячные
Свій варік
• 12 марта в 10:44
Ответ дляФея_3уровень
8000? Мені сказали 20 000-40 000.
Фея_3уровень• 12 марта в 10:45
Ответ дляСвій варік
8000? Мені сказали 20 000-40 000.
это раньше было. сейчас не знаю. рекомендую Красный Хутор, доктор Закордонець Роман,
Свій варік
• 12 марта в 10:45
Ответ дляФея_3уровень
Дякую!
ПодругаМужа• 12 марта в 10:47
Ответ дляСвій варік
Ви з лікарем це обговорювали?
ПодругаМужа• 12 марта в 10:50
Ответ дляСвій варік
8000? Мені сказали 20 000-40 000.
Я дивлюсь мені взагалі повезло.. пару тисяч віддала за своїм бажанням. Але я робила гістеро в пологовому будинку, не в приватній лікарні.
Последний вагон• 12 марта в 11:29
Ответ дляСвій варік
Автор. В мене теж поліп 8 мм. І також приймаю антидепресант. (Переживаю за наркоз і наслідки). Але планую видаляти найближчим часом. 5 років тому видаляла- все норм було. Краще не затягувати. Теж ціна питання сказали 25-30 тис
Аноним_1859• 12 марта в 13:26
Ответ дляСвій варік
Низький? Лікар сказала легка анемія.
И не назначила лечение?? Меняйте врача, гемоглобин 120 должен быть, а не 90. По теме - вам нужен курс антибиотиков, часто после хорошего лечения полипы сами выходят и выскабливают не надо. А так, срочности нет, несколько месяцев вполне терпит
Аноним_1859• 12 марта в 13:28
Ответ дляСвій варік
8000? Мені сказали 20 000-40 000.
Частная клиника ? Это перебор, вас просто разводят на деньги, сделайте УЗИ в 2 других местах, желательно гос, может и полипов там нет