Женя -7519• 12 марта в 13:21

Тести на вагітність

Питання до тих ,хто робив тести та знає,що таке чистий тест без натяку, хто знає що таке ледь помітна 2 смужка та хто знає, що таке позитивний тест, невже це все реагенти, тести на фото різних фірм на зроблені за останні 3 цикли..а головне що після кожного такого теста хгч негативний.
Якщо тест з однією полоскою негативний, то як можно пояснити ці тести ..
Невже настільки тести можуть помилятися?!
Florisia• 12 марта в 13:22
А хгч в крові скільки?
Onyx83• 12 марта в 13:23
Жень, в чем смысл ваших однотипных тем и эпопеи с тестами? Чем вам могут здесь помочь с прошлого года ещё?
автор Женя -7519 • 12 марта в 13:23
Ответ дляFlorisia
А хгч в крові скільки?
Це всі тести зроблені на першу сечу, я одразу бігла робити хгч але завжди 1,2
Businka_11• 12 марта в 13:23
Саме тому і треба робити аналіз крові
Florisia• 12 марта в 13:24
Ответ дляЖеня -7519
Що лікар каже з цього приводу?
NesmeyanaYa• 12 марта в 13:24
Що каже лікар? Яка у вас затримка?
So_so• 12 марта в 13:26
Похоже на биохимическую беременность, она прекращает развиваться к концу обычного цикла и чаще всего её даже не улавливают.
Это повод обратиться к врачу.
автор Женя -7519 • 12 марта в 13:28
Ответ дляOnyx83
Отвечаю, я ищу ответы на вопросы у девочек которые прошли этот путь ....у своего врача спрашивала она отвечает ну вот так бывает тесты ошибаются...но этот месяц меня поверг в ступор так как этот тест что я вам покажу сделан утром и утром был сдан ХГЧ который был отрицательный.. я их сделала миллион за 2 года но всегда были чистые и когда начало сто то появлятся на тестах оно не подтверждалось по ХГЧ...ну как при таком тесте ХГЧ меньше 1,2...
Мой врач сказал дословно ’этого не может быть ’ а как объясните вы интересно?
автор Женя -7519 • 12 марта в 13:30
Ответ дляSo_so
Это повод обратиться к врачу.
Биохимическая беременность это та которая выявлена на ХГЧ и ХГЧ в итоге в динамике пошел на спад ...а как при таком тесте ХГЧ в тот же день меньше 1,2?!
автор Женя -7519 • 12 марта в 13:31
Ответ дляFlorisia
Що лікар каже з цього приводу?
Неможе такого Бути бо біохімічна це коли хгч є у крові і вже йде у динаміці на спад
автор Женя -7519 • 12 марта в 13:32
Ответ дляBusinka_11
Саме тому і треба робити аналіз крові
Так це вже я зрозуміла,просто я знаю коли тести чисті і уявіть коли бачиш не одну полоску
So_so• 12 марта в 13:33
Ответ дляЖеня -7519
Для того, чтобы на тесте появилась вторая полоска должен быть хгч в крови, так как в мочу он попадает из крови.
Я думаю, что правильно перестать самостоятельно делать тесты и анализы, обратиться к репродуктологу и под его контролем планировать беременность.
Meghalaya• 12 марта в 13:35
Значит проблема глубже, чем бракованные тесты.
Я бы советовала проверить уровни ЛГ, ФСГ, ТТГ, пролактина, эстрадиола. Сделать УЗИ малого таза и МРТ гипофиза. Сдать анализы на креатинин, АЛТ/АСТ, билирубин.
автор Женя -7519 • 12 марта в 13:37
Ответ дляSo_so
А ви думаєте я вже її планую сама?ні як раз і репродуктолог в радить робити тести до затримки для подальшої підтримка якщо хгч буде позитивний...але спочатку усі дівчата роблять тести дома як і я ..
Коли я показала свій тест репродуктолог Семиженко з клініці Лада вона сказала перше..нарешті йдіть робіть хгч, зробила меньше 1,2 вона каже такого не може бути ..
OlenkaPekaryeva• 12 марта в 13:38
Купуйте Евітест, щоб не було такого.
автор Женя -7519 • 12 марта в 13:38
Ответ дляMeghalaya
Це все є на руках я ж планую і обстежують все що можна вже єдине що не перевіряла це труби, не можу наважиться
Onyx83• 12 марта в 13:39
Ответ дляЖеня -7519
Сколько девочек вам отписалось с прошлого года, ’которые прошли этот путь’? Есть подвижки? Для всех остальных девочек форума - вы из категории людей с психотклонениями, которые пишут одно и то же, вываливая уйму неинформативных фото: здесь есть баба с низким давлением, Николай с катетером (спасибо, что без фото пока), ещё одна с лимфоузлами, другую шатает...
NesmeyanaYa• 12 марта в 13:40
Ответ дляЖеня -7519
Не тягніть
NesmeyanaYa• 12 марта в 13:41
А на який день циклу ви тест робили?
автор Женя -7519 • 12 марта в 13:41
Ответ дляOnyx83
Ну на этих форумах сидят люди которые делятся информацией может советы может похожие ситуации, это называется обмен опытом ..я посоветую не тратить таре время и не писать сдесь
автор Женя -7519 • 12 марта в 13:42
Ответ дляNesmeyanaYa
А на який день циклу ви тест робили?
По різному..не раніше 9 дпо
автор Женя -7519 • 12 марта в 13:44
Ответ дляNesmeyanaYa
Не тягніть
Можно було б хвилюватися якби було навпаки хгч ж а тести негативні, тоді да ...
А так в крові ж немає хгч
kuskus• 12 марта в 13:48
Ответ дляЖеня -7519
А так в крові ж немає хгч
Значить щось інше схоже на ХГЧ забарвлює тест
doula_natali• 12 марта в 13:49
Якщо ви з ранку робите тест і він позитивний , потім одразу кров здаєте і там негативно то можливо справа в різної концетрації рівня хгл в крові і сечі . Наприклад сталося запліднення і прикріплення , почав підійматися рівень хгл в крові , потім сечі , потім з якихось причин запліднена яйцеклітина відторгається і падає рівень хгл в крові а в сечі залишкове залишається . Тоді тести на сечу реагують в от у крові вже знову низький рівень . Це як можливий варіант перебігу подій, так як ви описуєте що у вас це вже закономірність . Можливо варто подивитися рівень гормонів у різні фази циклу . В будь якому разі бажаю знайти причину і побачити гарний рівень хгл в крові ♥️
kuskus• 12 марта в 13:50
Ви приймаєте якісь ліки?
So_so• 12 марта в 14:00
Ответ дляЖеня -7519
Клиника делала Вам сама узи-мониторинг цикла? Набирала хгч, другие гормоны?
Аноним ФЕЯ• 12 марта в 14:06
Ответ дляЖеня -7519
Це легко пояснити, зайшовши в розділ «психіатрія», у підручниках з медицини.
Аноним ФЕЯ• 12 марта в 14:08
Ответ дляOnyx83
Ем, мінуточку
Все є у миколи.
автор Женя -7519 • 12 марта в 14:10
Ответ дляSo_so
Нет
автор Женя -7519 • 12 марта в 14:10
Ответ дляkuskus
Ви приймаєте якісь ліки?
Прегна 5 та витамин Д