Слоник-тоник• 12 марта 2025
Крем догляд для сухої шкіри 40+
Дівчата, рятуйте. Порадьте крем щоденний для дуже сухої шкіри, просто мега сухої, вередливої шкіри. Ясно, що зморшки не прибере, але хоча б освіжити чи щось таке. До цього була аптечна косметика (за порадою дерматолога), бо шкіра дуже вередлива. Але, диплюся, вже давно час щось суттєве. В кого також суха шкіра, чим користуєтеся, на вік біля 40, можна 40+. Дякую. П.с. Знаю, краще до косметолога, але це трохи часу. А мені вже хочеться щось тестувати почати
Мороженная курица• 12 марта 2025
Ответ дляТрохи злякана
Физиогель в бело-голубой упаковке
на него такие надежды возлагала... а он мне как бы подсушивает
Зоряний Шлях• 12 марта 2025
Ответ дляМороженная курица
Мені взагалі сушить при тому що шкіра з ним жирна, як вазеліном намазана, тут його так рекламували, потім чоловік п´яти мазав, бо крем ні про що
Трохи злякана• 12 марта 2025
Ответ дляМороженная курица
Еще более интенсивный - красный.
кнопкодав• 12 марта 2025
у мене Renew ENERGY REFILL ANTI AGING CREAM Антивіковий живильний крем-енергетик. Я задоволена, й влітку теж ним користуюсь. Взяла на розпив
Місячне Сяйво• 12 марта 2025
Ответ дляТрохи злякана
Физиогель в бело-голубой упаковке
Мне за неделю сделал капец - кожа стала как уплотнённой, бугристой, поры расширились(
Місячне Сяйво• 12 марта 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
+++++++
Зоряний Шлях• 12 марта 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Таааак, саме так