Аноним_1859• 12 марта 2025

Позаматочна вагітність чи малий плід

Доброго дня матусі, можливо в когось було таке, була затримка, зробила тест позитивний, гінеколог сказав матка збільшена на 6 тижнів вагітності, прийшла на узд, плоду не виявлено, болить з права правий яєчник,лікар каже що плід може бути маленький або внематочна вагітність, тому сказала перездати аналізи щоб бачити різницю. Чи було в когось таке і що робити в такій ситуації,чи може плід вирости чи все-таки внематочна полюбому? І можливо в когось була внематочнавагітність які симптоми були?
КоКоКоКоКоКо...• 12 марта 2025
Другое узи
Шаманю второпях• 12 марта 2025
Ищите другое узи. Если овуляция была по графику в 6 недель уже четко видно в матке или трубе.
Баба на горошині• 12 марта 2025
Идти на другое узи и делать хгч в динамике (анализ с промежутком нескрльео дней).
Мне внематочную по узи увидели раза с 4-5го и то, врач передал узисту что конкретно надо смотреть(
автор Аноним_1859 • 12 марта 2025
Здала аналізи прогестерон 19,45, хгч 654. Чи норма це для 5-6 неділь вагітності
Морская свинка• 12 марта 2025
То сліпий узист або рукодуп. Я ж не думаю, що вам УЗД робили на древньому апараті. Мені лікарка на 3 день затримки вже бачила.
спальное место• 12 марта 2025
Ответ дляАноним_1859
На УЗД можна щось побачити при хгч від 1000.
До цього можуть не побачити плідне яйце, апарати різні і спеціалісти теж
Ви зарано пішли на УЗД. Повторно через тиждень йдіть і не мотайте нерви собі
Морская свинка• 12 марта 2025
Ответ дляспальное место
У гарного лікаря все видно.
Кубик Рубика• 12 марта 2025
Ответ дляАноним_1859
Это очень маленький хгч, не на 5-6 недель
автор Аноним_1859 • 12 марта 2025
Але якби була внематочна то плід 5-6 тижнів було б видно в трубці маточній?
автор Аноним_1859 • 12 марта 2025
Чи може бути плід менший ніж по срокам?
Шаманю второпях• 12 марта 2025
Автор, хгч не на 5-6 недель.
У вас может быть поздняя овуляция и норм беременность, которую просто еще не аидео на узи
спальное место• 12 марта 2025
Ответ дляМорская свинка
У гарного лікаря все видно.
Ми не знаємо наскільки гарний був у автора. Але судячи з результатів, то не дуже раз не зміг їй сказати і пояснити коли роблять перше узд
автор Аноним_1859 • 12 марта 2025
Ответ дляспальное место
Дякую 😊
Кубик Рубика• 12 марта 2025
Ответ дляАноним_1859
Чи може бути плід менший ніж по срокам?
А какой срок? Нужно повторять хгч и узи.
Морская свинка• 12 марта 2025
Ответ дляАноним_1859
Дякую 😊
А який день циклу? Який день затримки?
автор Аноним_1859 • 12 марта 2025
Ответ дляКубик Рубика
Останні Критичні були 29.01 а закінчились 04.02
спальное место• 12 марта 2025
Ответ дляАноним_1859
Дякую 😊
Для вашого спокою ви можете передати повторно УЗД, аби побачити чи є позитивна динаміка і чи добре він наростає. І повторити УЗД через тиждень, але вже у хорошого спеціаліста
автор Аноним_1859 • 12 марта 2025
Ответ дляМорская свинка
А який день циклу? Який день затримки?
10 днів
автор Аноним_1859 • 12 марта 2025
Ответ дляспальное место
Я пішла до рінекогола бо були болі в правому яєчнику, а мене направили на узд
Ліплю вареники• 12 марта 2025
Ответ дляАноним_1859
А скільки днів затримка? Хгч через 48 годин перездайте
Кубик Рубика• 12 марта 2025
Ответ дляАноним_1859
6-7 недель, это или замершая или внематочная при таком хгч (
Ліплю вареники• 12 марта 2025
Ответ дляАноним_1859
Чи може бути плід менший ніж по срокам?
Ніяких строків по хгч не ставлять
Морская свинка• 12 марта 2025
Ответ дляАноним_1859
10 днів
Вже повинно бути видно, шукайте іншого УЗД лікаря. В такому терміні не говорять про плід. Плідне яйце надто маленьке, воно не може бути менше норми. А варіант з овуляцією не встрок - можливий.
Кубик Рубика• 12 марта 2025
Передайте хгч через 48ч
Ліплю вареники• 12 марта 2025
Ответ дляАноним_1859
10 днів
У вас по срокам должно быть 3-4 Нед беременности, никаких 5-6, найдите нормального врача, который вам это все нормально обьяснит
автор Аноним_1859 • 12 марта 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Я теж подумала щоб змінити лікаря, вона каже що матка на 6 тижнів а плід може менший бути
Ліплю вареники• 12 марта 2025
Ответ дляАноним_1859
Одно то, что врач вам тыкает- это уже не норм, переписка странная
автор Аноним_1859 • 12 марта 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Перепрошую, чи не могли б мені пояснити як правильно рахуючи тижні вагітності, лікарі рахуючи від перших днів критичних, але ж є дні овуляції
#Пойду_кгадалке• 12 марта 2025
Ответ дляАноним_1859
Так, але краще трансвагінально
Алина-1240• 12 марта 2025
Может быть просто гормональный сбой