Панна Кота• 14 марта в 10:43

Хто робив гістероскопію-зайдіть.

Є неоднорідність ендометрію, поліпів немає, вагітніла на однорідному ендометріі, але є 2 завмерлі вагітності (не через поганий ендометрій). Після останньої завмерлої зробила Узі через 8 місяців, виявили неоднорідність ендометрію. Для здоровʼя кажуть лікарі все ок, але якщо вагітніти, то треба зробити гістеро, подивитись , що там за неоднорідність, взяти аналіз.
Я дуже боюся цю гістеро, начиталась про можливі ризики ( перфорацію), у мене ще ретрофлексіо матка. Хто робив, заспокойте мене щодо процедури або дайте пораду щодо лікування ендоменрію нехврургічним шляхом.
Несу пургу• 14 марта в 10:45
Я робила.
Все ок, не страшно. Результативно
Навіть не знаю де ви начитались такої фігні про ускладнення.
So_so• 14 марта в 10:45
Пустяковая процедура на 20 минут под медсном.
Vita_Nikolaeva• 14 марта в 10:46
вчера тема была. может и вам полезно будет

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3690195
Фиона Шрековна• 14 марта в 10:47
в мене таке відчуття що останні роки всім парять гістероскопію і в багатьох якісь поліпи , подруга нещодавно ледь не зробила операцію по видаленню але пішла в іншу клініку подивитись узд

прлсто конвеєр бабла
Шотуткоїться?• 14 марта в 10:48
Робила гістеро з видаленням поліпа. Укол у вену, заснула, через 20-30 хв прокинулась на своєму ліжку у палаті, ще подрімала, бо такий класний сон, наче ніч проспав.
Через 2 години чоловік на машині забрав додому.
Мені дуже допомогло: припинились кровотечі, місячні помірні, можна жити,як людина.
Не бійтеся, але шукайте гарного лікаря з сучасним обладнанням.
Намакушка• 14 марта в 10:49
Ответ дляФиона Шрековна

прлсто конвеєр бабла
не бачу ніякого конвеєра у житті. У мене наприклад все добре

Якщо є сумніви - завжди ж можна перевірити УЗД у вншого лікаря

Не зрозуміла ваша агресія
Фиона Шрековна• 14 марта в 10:49
Ответ дляНамакушка

Не зрозуміла ваша агресія
яка агресія🤦🏼‍♀️
Намакушка• 14 марта в 10:51
Ответ дляФиона Шрековна
яка агресія🤦🏼‍♀️
Агресія про «конвеєр бабла» , про «парять»

Чи ви не розрізняєте емоційний текст від нейтрального?
Шотуткоїться?• 14 марта в 10:51
Ответ дляФиона Шрековна

прлсто конвеєр бабла
Вона внесена МОЗ в перелік обов´язкових скринінгів з 50 років.
Мудробаба• 14 марта в 10:59
Не знаю где вы это читаете, 15 минутная процедура выбирайте хорошего врача и все , зубы дольше лечить
Фиона Шрековна• 14 марта в 11:01
Ответ дляНамакушка

і? ви мені забороняєте писати так як я хочу? в чому проблема ваша?
Плету интриги• 14 марта в 11:04
Порадьте , будь ласка , лікаря в Києві для гістероскопіі .
Фокус-Покус• 14 марта в 11:05
Ответ дляФиона Шрековна

прлсто конвеєр бабла
Поліпи можуть самі відпадати. Можливо у Вашої подруги як раз цей випадок
Я, звісно, не виключаю можливості помилки лікаря.. але про «конвєєр» з Вами не погоджуся.
Чарівне зіллячко• 14 марта в 11:31
Ответ дляШотуткоїться?
І з якою частотою там повинні роздовбувати після 50? І наркоз щорічний чи як? Це розкриття шийки. По аналогії з абортом.
Чарівне зіллячко• 14 марта в 11:37
До речі, у мене майже місяць після гістери кровило. Охриніти скринінг.
Два-три тижні і фсьо• 14 марта в 11:53
Было гистеро по поводу полипа , все прошло ок. Тоже загиб матки, никто даже этот момент не уточнял, так что не думаю что это является проблемой.
Все пройдет хорошо
Намакушка• 14 марта в 12:00
Ответ дляФиона Шрековна
в смысле ? Вы пишете агрессивно без причины — вы комменты вообще осмысливаете ?
Фиона Шрековна• 14 марта в 12:03
Ответ дляНамакушка
не хаміть
Намакушка• 14 марта в 12:04
Ответ дляФиона Шрековна
не хаміть
В смысле — не хамить ? Вы не различаете тон сообщений ?
Фиона Шрековна• 14 марта в 12:06
Ответ дляНамакушка
оце вам нудно
Намакушка• 14 марта в 12:07
Ответ дляФиона Шрековна
оце вам нудно
Нудно вам — искать подставу у врачей
Фиона Шрековна• 14 марта в 12:07
Ответ дляФокус-Покус
не думаю що за тиждент сам відпав))
Фиона Шрековна• 14 марта в 12:09
Ответ дляНамакушка
Нудно вам — искать подставу у врачей
ну звичайно лікарі всі такі святі ніколи нікого не розводили на операції які не потрібні))
і в гінекологію багато хто йде бо хочуть допомагати жінкам а не заробляти))
Фокус-Покус• 14 марта в 12:11
Ответ дляФиона Шрековна
не думаю що за тиждент сам відпав))
Та може бути все що завгодно. Може що той поліп у неї ще до узі пів року був. І таки нарешті відпав. Може лікар побачив нерівність і прийняв її як поліп. А може як раз другий лікар щось не додивився і сказав що поліпів нема.
Бути може що завгодно.
Фиона Шрековна• 14 марта в 12:12
Ответ дляФокус-Покус
Бути може що завгодно.
кожен має право на свою думку
можливо і відпав
Намакушка• 14 марта в 12:17
Ответ дляФиона Шрековна
Вы на своей волне я вижу

Сомневаетесь — возьмите конс у другого врача
Не могут 2—3 разных врача наваливать вам липовые диагнозы
Вы видно сама не специалистка ни в чем раз труд врачей не уважаете
Мульйонерша• 14 марта в 12:21
Ответ дляНесу пургу
Я робила.
Все ок, не страшно. Результативно
У меня было страшнейшее воспаление маткт,например,после удаления полипа гистероскопически. Две недели на разных мощных антибиотиках была.
Несу пургу• 14 марта в 12:22
Ответ дляМульйонерша
Ну это конкретный случай, когда пациент попал к рукожопому врачу
Мульйонерша• 14 марта в 12:24
Ответ дляНесу пургу
Не знаю. Я заграницей делала
Шотуткоїться?• 14 марта в 14:25
Ответ дляЧарівне зіллячко
Регулярність не знаю, точно відповісти не можу. А от щодо роздовбування, то це проводиться тонкою трубкою з мікрокамерою. Який аборт? Якщо без видалення, а просто для огляду зсередини.