L-i-s-a-92af• 12 марта 2025

Бачили вже світові новини?

⚡Військові кораблі Китаю оточують Австралію, — NYT

Майже місяць флотилія без попередження ходила навколо континенту, здійснюючи бойові постріли та змусивши десятки цивільних рейсів змінити маршрут.
Павела• 12 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Зайшли і зразу дружити натицяли
Тема прикріплена Адмінів
Так) Спершу руки сверблять натиснути нові кнопки. Дякую, почитаю. Дивно дружити з кимось на анонімному форумі, точно цього не планую)
Альфасамка• 12 марта 2025
бажаю людству самознищитись
Файна_зупка• 12 марта 2025
Ответ дляЕлена1265
Многие советчицы собирались туда выезжать, если в Европе война начнется… Это был их план В. Хм… Странно🤔
Надо ехать в Новую Зеландию, у меня знакомый пролежал 6 мес в психбольнице в Швейцарии, ему дали полит убежище и даже там не захотел остаться, сказал что собирал деньги все эти года чтоб улететь в Новую Зеландию, он немного повернут на теориях заговоров и мне говорил чтоб я туда ехала в случае чего, что только там будет безопасно, во всем остальном мире нет
Птицекрыл• 12 марта 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Два варіанти:

1. Тренуються перед захватом Тайваню в збільшених масштабах!

2. Китайці присмотрели себе свою Гренландію
кенгурятинки захотелось
Noel• 12 марта 2025
Так вони вже завершили навчання в Австралії та попливли в бік Індонезії, чи ні?
Мама Никитки-2• 12 марта 2025
Ответ для Файна_зупка
Хай про землетруси почитає 🤣
lilu502• 12 марта 2025
Ответ дляТанюша
Ми це їли в 2022 році.
Тепер нехай  їсть весь світ.
Весь світ це ми, наша планета, екологія. Тупий коментар. Моя хата скраю тут не прокатить
Svetl.ana• 12 марта 2025
Ответ дляТанюша
Я бачила що біля Великобританії зіткнулись два судна, внаслідок чого виникли вибухи і пожежі.
На одному судні було авіаційне пальне для зброї.
На іншому тонни хімічної речовини.
Ці танкери не могли зіткнутись але вони зіткнулись. Про наслідки всі мовчать
там один из капитанов - кацап
того танкера, который на таран пошел
Anna-08e7• 12 марта 2025
автор L-i-s-a-92af • 12 марта 2025
Ответ дляSinilga
https://dutchreview.com/news/dutch-self-reliant-fo... тут тоже рекомендуют иметь запас необходимого на 72 часа в случае чего.
Так готуються вже другий рік по-всій Європі
автор L-i-s-a-92af • 12 марта 2025
Ответ для Файна_зупка
Гарна країна,але без візи не пустять і переліт дорогий
darsi• 15 марта 2025
Ответ дляПавела
О, а я только что нажала. Хотела посмотреть для интереса, как оно функционирует. Отменить, получается, нельзя. Сразу иконка исчезла.