Сиамская сороконожка• 12 марта в 16:47
Грип?
Чи може бути грип, якщо температура піднімається до 38,5, червоне горло і кашель, слабкість.
Чи це скоріше застуда?
Жму 500 грн на тест)))
Чи це скоріше застуда?
Жму 500 грн на тест)))
Гомосноб• 12 марта в 16:48
грип найпопулярніша тема тут
ви у архів ніколи не заглядаєте?
рекомендую
ви у архів ніколи не заглядаєте?
рекомендую
Голубка миру• 12 марта в 16:51
Так, грип. Переболіли двое дітей, підтверджений грип В, потім чоловік і ось зі вчора я. Температура 38,5, горло, кашель
Потринділиця• 12 марта в 16:51
Тест стоит 260 грн, а вот озельтамивир стоит за пачку от 500 и дороже.
По теме: у меня был подтвержденный тестом грипп А с температурой 37,7. Начинался с боли в горле.
Я вся ваша• 12 марта в 16:55
Ответ дляГолубка миру
На яркий день стає легше? Теж хворію другий день, так фігово дуже давно не було..
Перша леді колгоспу• 12 марта в 16:57
Ответ дляЯ вся ваша
На третій було гірше за все, з четвертого почало трохи легшати. Тримайтесь!
Сиамская сороконожка
• 12 марта в 17:01
Ответ дляГолубка миру
Чим лікувались?
Голубка миру• 12 марта в 17:07
Ответ дляСиамская сороконожка
Чим лікувались?
1) Озельтамівір (приклади торгових назв Азельта, Флукап, Сельтавір, Таміфлю) по 1 таблетці 2 рази на день протягом 5 днів.
2)При підвищенні температури вище 38.0 використовуйте:
-Ібупрофен 400мг по 1 таблетці або капсулі до 3 разів на добу.
-Парацетамол 500мг по 1 таблетки до 4 разів на добу.
3)Від нежиттю - Промивання носа сольовими розчинами.
Якщо буде дуже виражений нежить чи закладеність носа - судиннозвужуючі препарати (наприклад Евказолін, Отривін, Мераліс Інтенсив - по 1 впорскуванню в кожну ніздрю 3 рази на добу до 7 днів. Інтервал між застосуванням препарату має становити не менше 6 годин).
4)Від кашлю - розсмоткувати таблетки Тос-Май (до 16 штук на добу)
Голубка миру• 12 марта в 17:09
Ответ дляЯ вся ваша
Чоловік з суботи, температура за цей час збивалася лише до 37,5. А так постійно 38-39,5. Завтра знову до лікаря. Діти нормально перенесли, тиждень. Я другий день хворію, но мені норм, температура поки до 38,5
Сиамская сороконожка
• 12 марта в 17:40
Ответ дляГолубка миру
Тримайтеся, автор, все буде добре
Дякую. І вашій сім´ї здоров´я!
Замовила тест, ввечері зроблю. Озельтамівір в нашому місті тільки Таміфлю. 1400 грн
Голубка миру• 12 марта в 17:45
Ответ дляСиамская сороконожка
Дякую. І вашій сім´ї здоров´я!
У Києві спочатку було достатньо аналогів, а коли ось чоловіку у неділю покупала, то вже тяжко знайти, знайшла азельту. Син флукап пив, купила без проблем біля дому, це десь тиждень тому
Санта Барбара• 12 марта в 19:02
Мене колбасить четвертий день. Почалося усе з сильного кашлю. Просто день і ніч без зупинки. До цього донька хворіла грип В ( робили тест). Вона пила Агріпу. Я пила теж профілактичну дозу бо була з нею в тісному контакті. Думала проскочила, бо був 19 день її хвороби. А ні. Так погано мені б до тільки коли в 36 вітрянкою захворіла.
Там-тарарам• 12 марта в 19:42
Заболела гриппом, неделю назад, это блин ни с чем не спутаешь - во-первых он начинается резко, буквально полдня от старта и до полного размазывания по кровати с нежеланием и невозможнотью встать, никаких долгих ознобов и соплей с чиханьем и кручением в носу, покашливания и зарождения в носу всяческого содержимого как от ОРВИ. Пару раз чихнул, голова заболела, нос заложило наглухо - и через два часа уже температура 39. И слабость просто жесть какая, до сих пор не проходит. Потом стадия кашля, очень мерзкого, через дней пять температура спадает, но слабость видимо со мной надолго
Міняйловна• 21 марта в 18:39
Ответ дляГолубка миру
Чим лікувалися? Вже побачила вашу схему.