Карусель-весель• 12 марта в 18:04

Дівчатка,ваші підлітки 15-16 років теж весь вільний час в телефоні?(((

Мій має навчання,додаткові онлайн уроки,спортзал 3 рази в тиждень,а решта вільний час в телефоні ігри і тік ток,мене це так бісить,а він злоститься що хоче відпочити і щоб я відстала від нього((((
Незнаю чи то я дійсно сильно його дістаю щоб відставив телефон чи то норм зараз в них так?((((
Шкала Радощів• 12 марта в 18:07
К сожалению, да. Весь день то за компом, то в телефоне, на улицу еще нужно постараться выгнать хоть на час.
автор Карусель-весель • 12 марта в 18:08
Ответ дляШкала Радощів
Теж на вулицю гоню майже завжди з криками.Літом інакша ситуація ,а інші пори року це жах(((
КаваЗМолоком• 12 марта в 18:13
Зараз всі діти і дорослі в телефонах . Не норма, але таке життя
автор Карусель-весель • 12 марта в 18:13
Я розумію можливо це таке покоління в гаджетах,але я дуже нервуюсь.
Кажу до нього ’Якби я в дитинстві мала доступ до телефона,ноутбука,то не витрачала б так марно час,а дивилась якісь корисні відео вчити нову мову,читати електронні книги і т.д’,а він з мене сміється і каже дати спокій.
Читати не любить,а я ’гину’ за книгами,деколи аж плачу як нема вільного часу почитати.
Чи то я себе прирівнюю що в наш час так на було і здається що так час не витрачала б
КаваЗМолоком• 12 марта в 18:14
Ответ дляКарусель-весель
Блін
Але він не ви і ви не він
Аристократка-тунеядка• 12 марта в 18:14
Нет, некогда моей. Школа дистанционно, внешкольные хобби, английский, тренировки. Летом предпочитает плавать часами или гулять с подругами по художке, зарисовки, тд
автор Карусель-весель • 12 марта в 18:15
Ответ дляКаваЗМолоком
Блін
Але він не ви і ви не він
Так,але мене так бісить😅
Невгамовна• 12 марта в 18:15
Нет, она еще часами шарится где-то с друзьями, а когда дома, то в телефоне, конечно, будто ее оттуда кто-то гипнотизирует
автор Карусель-весель • 12 марта в 18:16
Ответ дляНевгамовна
Так само вдома.Літом з друзями цілий час надворі,озеро,рибалка,велосипед,а холодна пора...
Попихтю та й годі• 12 марта в 18:19
А чим ви займаєтесь а вільний час? Крутитесь як білка в колесі? Дайте хлопцю розслабитись
Зашла на 5минут• 12 марта в 18:25
А вы как? Тоже же здесь, с нами.
Меня тоже это огорчает, что дети сейчас онлайн живут, но ведь сам такая же, и муж.
Хорошо, что спортом занимается, племянница и это забросила, чтобы не мешало в интернете сидеть....
Почемучка• 12 марта в 18:37
Все зависит от родителей, нужно нагрузить занятиями не онлайн, мы с шикарной школы перешли в обычную но она ходит в школу
Почемучка• 12 марта в 18:40
Ответ дляЗашла на 5минут
А вы как? Тоже же здесь, с нами.
В Париже я не видела таких детей как у нас висящих на телефоне , они все чем то занимаются в парке даже не сидят , а наши чисто зомби в голове пусто зато все в телефоне дети дошкольники уже зависимы
Почемучка• 12 марта в 18:40
Ответ дляКаваЗМолоком
Норма для кого для кого то норма и в альфатере ковыряться
Почемучка• 12 марта в 18:41
Убрать дополнительные дополнительные онлайн это выброшенные деньги и глупо
КаваЗМолоком• 12 марта в 18:58
Ответ дляПочемучка
Тільки недалеке буде писати МИ перейшли коли дитина зі школи в школу переходить . Чи ви разом ходили в один клас і разом з нею обидві в іншу школу пішли
мадам Везувий• 12 марта в 19:17
А в чому проблема, якщо уроки зроблені, додаткові онлайн заняття теж, спорт присутній, і тільки вільний (!) час - телефон , комп´ютер?
Наївно сподіватись, що у вільний час підліток буде вишивати хрестиком
Ishoy• 12 марта в 19:37
А Вы чем занимаетесь в свободное время?
автор Карусель-весель • 13 марта в 15:09
Ответ дляIshoy
А Вы чем занимаетесь в свободное время?
Читаю книги,дивлюсь мовні відео ’підтягую і пригадую’ англійську і німецьку.
Да, я блондинка!• 17 марта в 22:43
Ні. Має інші заняття, а також майже щодня виходить з подружками на прогулянки