Агент Пинкертона• 12 марта в 20:41
тут є власники продуктових магазинів ?
хочу відкрити продуктовий магазин у селі ( центр , поряд є траса ) , переважно печивом , цукерками, бакалея . я знайшла оптову базу у місті .. чи варто зараз ? поділіться досвідом , будь ласка . є фоп 3 групи , також знаю що оренда та електрика недешева
Небоброїдка• 12 марта в 20:49
может и иметь смысл, алкоголь и сигареты обязательны, самый большой выторг по ним
ПодругаМужа• 12 марта в 20:55
Якщо надумаєте відкривати. Порада: візьміть нормального бухгалтера ще до відкриття
Зоркая Зорро• 12 марта в 21:00
Ответ дляВарена цибуля
яких?
Почитайте нововведення, які діють з 1 березня.
Агент Пинкертона
• 12 марта в 21:08
Ответ дляЗоркая Зорро
спасибо, прочитала