Да_Я_ТакаЯ_• 12 марта 2025

Муж всегда злой после любовницы

Вопрос к замужним женщинам. У мужа есть любовница - узнала давно, обещал, что бросит, но вижу, что продолжают общаться. Мне в принципе не особо оно мешает- он жирный и спать с ним вообще неохота, но он всегда приходит от нее недовольный и психованный. Зачем любовницы трепят нервы? Думаю даже написать ей, а то сердце у него...
Скляна миша• 12 марта 2025
Ответ дляЛеді Душка
Якщо ж куди, далеко не кожна коханка хоче жити з коханцем
Чоловік від хорошої коханки злий не приходить, тим більше якщо вона не пилить - коли ти підеш від дружини.
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 12 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Та вже ж порадили - коханку хай поміняє.
Я ведь не знаю по легенде. Ему кстати обидно всегда, что я не ревнивая. Я не могу открыто ему женщину навязывать - мы поругаемся.
Леді Душка• 12 марта 2025
Ответ дляСкляна миша
Хороша для кого? Для себе? Для чоловіка? Чи його дружини ?
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 12 марта 2025
Ответ дляСкляна миша
Вот тоже не понимаю этого. Секситесь себе на здоровье.
Гарні диньки• 12 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
правельно
Леді Душка• 12 марта 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Якби це був суто секс, він би не злився. Його злить, що вона його не хоче в якості чоловіка, онлі коханець, який гроші дасть і мозок вечорами не парить.
Скляна миша• 12 марта 2025
Ответ дляЛеді Душка
Хороша коханка має бути ефективна, а не тільки - винесу мозок і заберу гроші. Для цього у чоловіка дружина є. А тут очевидно - секс гівно, а мозок колупає - коли від дружини підеш. А він не хоче йти, він сексу хоче.
Скляна миша• 12 марта 2025
Ответ дляЛеді Душка
Скоріш навпаки. Якщо не згоден на розлучення і гостьовий брак, значить останнє, що йому потрібно від коханки - шлюб.
Леді Душка• 12 марта 2025
Ответ дляСкляна миша
І саме тому він з тою коханкою вовтузиться?))) не обманюйте хоча б сама себе
Амбасадор щастя• 12 марта 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Так може тут на форумі підшукайте, є тут одна дєвушка 45-річна з великим бюстом до пояса, в активному пошуку, вона сама зустріч організує, від неї точно буде повертатися задоволеним, ну або задро*****
Гарні диньки• 12 марта 2025
Ответ дляСкляна миша
когда женщину любят и заботятся, она всегда добрая. хоть жена хоть любовница
Борисфенка• 12 марта 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
О, якщо йому образливо, що ви не ревнива, то навпаки спаліть його з коханкою. Буде драма, коханка скаже ’Ну тепер кидай дружину’, ваш чоловік скаже ’Не можу, діти малі, папку люблять, дружина хвора, ще потерпи 10 років’. Коханка зрозуміє, що перспективи печальні, і сама втіче.
А він собі молодшу знайде потім.
О, і вам заодно нову машину купить, бо винуватий, швидко не прощайте, помучайте трохи.
Скляна миша• 12 марта 2025
Ответ дляЛеді Душка
А чого мені себе обманювати? Чоловік від розлучення відмовився, від гостьового браку відмовився, зампокоюється і розслабляється поруч з дружиною. А вовтузиться, бо звик - регулярний секс і терпить багато років - значить і далі стерпить. А якщо почала колупати - от і бісить його. Він до неї розслаблятись ходив, а вона колупати почала..За стільки років як кохав би, вже пішов і добивався коханої. А оце все - просто секс, який перестав бути легким і безпроблемним
Скляна миша• 12 марта 2025
Ответ дляГарні диньки
Не може бути доброю жінка, яку багато років пользують, а основний ресурс - в родині.
Борисфенка• 12 марта 2025
Ответ дляСкляна миша
Саме так. А мужик не хоче проблем, його все влаштовує - і дружину кидати не хоче, і коханку кидати не хоче. А коханка втомилася роками чекати, почала пиляти мізки заміжжям.
Скоро сама до авторки в гості прийде
Скляна миша• 12 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Скоро сама до авторки в гості прийде
Теж так думаю.
Сливочная пенка• 12 марта 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Рафаелку в труси пробували? Щось ви з чоловіком обоє не допрацьовуєте
Рафаелки захотілося
Гарні диньки• 12 марта 2025
Ответ дляЛеді Душка
Ну понятное дело. Любовнице муж не дает ничего, кроме секса и то не факт. Даже не дарит, не обеспечивает. Значит на нее не хочется тратиться, надо искать ему другую, интереснее.
Гарні диньки• 12 марта 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Женщина не мужчина, ей мало голого секса, без верности, любви, заботы.
Гарні диньки• 12 марта 2025
Ответ дляЛеді Душка
Они с женой лучше подходят друг другу. Дом и семья это затишок и спокойствие, а не ссоры и поле боя
Гарні диньки• 12 марта 2025
Ответ дляСкляна миша
Всі хочу різного, але не отримують що хочуть. Діла не буде
Гарні диньки• 12 марта 2025
Ответ дляСкляна миша
То мужика косяк що неправильно обрав дружину (бо хоче їй зраджувати) і неправильно обрав коханку (бо для неї не хоче нічого робити).
Мабуть він сам не знає точно яка жінка йому треба
Слава Українi• 12 марта 2025
Ответ дляАльфасамка
розуміє шо ви фригідне дерево в порівнянні
Вам не набридло скрізь фригідність ліпить? Чи ви інших слів не знаєте🤔
Альфасамка• 12 марта 2025
Ответ дляСлава Українi
у вас коли востаннє секс був, ви дуже збуджена
Гарні диньки• 12 марта 2025
Ответ дляСкляна миша
звісно
Це я мовчу що коханці боляче і неприємно якщо є хоч якісь почуття до нього
Борисфенка• 12 марта 2025
Ответ дляГарні диньки
Він хоче гарем і створив його. Але коханка чогось бунтується, псує ідилію.
Слава Українi• 12 марта 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Не спим, я не хочу его, да и с потенцией у него не очень - сахар
Цікаво, нафіга він коханці
Гарні диньки• 12 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
В многоженстве мужик имеет право на новую бабу если каждую может обеспечить
Гарні диньки• 12 марта 2025
Ответ дляСлава Українi
Цікаво, нафіга він коханці
може коханкі перша любов тей козел
маринабаранова• 12 марта 2025
Не- может ему с ней - очень классно, а психует потому- что приходится домой возвращаться...