Техпаспорт на медузу• Изменено 12 марта в 23:18
Кто седеет и не красится?
Если причина например в здоровье и есть аллергия на косметику
Лишний раз не красишь лицо даже неалергенной косметикой
Хочется чувствовать себя окей и не красить волосы, но виски уже хорошо начали седеть
Как себя чувствуете? Другие, как относитесь к тем кто не красит седину?
Я не считаю что это не ухоженно. Не ухоженность, это больше про гигиену
Ms. Скромность• 12 марта в 23:57
фарбувала волосся дуже довго.
як почала зʼявлятись сивина, задумалась над тим щоб перестати фарбувати. бо підтримувати той колір (яскраво рудий) який в мене був вже стане набагато складніше.
фарбуватись в «природній» однотон пробувала. мій природній колір холодний шатен, а фарба виглядає темно на мені, плюс за пару разів змивається в неприємний іржавий відтінок.
то ж прийняла рішення відростити свій колір із сивиною. бо кожні 1.5-2 тижня фарбувати сиве волосся в мене немає часу.
сивина мене не засмучує, а шо думають інші з приводу мого рішення і моєї сивини мене глибоко пофігу
Пуки-куки• 13 марта в 00:27
Ответ дляНа пів ставки
Не знаю. Все равно без седины лучше
+++ с сединой,как городская сумасшедшая
Ms. Скромность• 13 марта в 00:57
Ответ дляТанцепесенная
Поседела в 22 году после февраля. Не крашусь. Мне, честно говоря, все равно на мнение окружающих, я даже как бомж могу выйти на улицу.
аналогічно ❤️
Ms. Скромность• 13 марта в 00:59
в інстаграмі є купа відосів як молоді дівчата відрощують сивину. виглядає гармонійно.
ЗаведУющая• 13 марта в 03:32
Ответ дляТанцепесенная
Хз, для этого существуют специалисты. Думаю, стоит парочку раз рискнуть, пока своего не найдёте. Может что-то такое
Старая девочка какая-то
Звоночек• 13 марта в 08:35
Ответ дляЩа как дам
Лично для меня седина выглядит не ухоженно. Косметикой я например тоже не пользуюсь но седину закрашиваю. Тем более есть натуральные или безамиачные краски
Безаммиачные краски седину не возьмут
Ща как дам• 13 марта в 10:32
Ответ дляЗвоночек
Безаммиачные краски седину не возьмут
Мою ж как то берут
А ось і я• 13 марта в 10:58
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Всем на фото уже за 40, а то и 50-60+, а мне еще нет 40ка, а процент седины такой же.. Крашу, надоело, но увы(
Мне 30 нет, а волосы у корней прям седые
Светка-пипетка• 14 марта в 12:53
Цікава тема! Мені скоро 55 і я рівно рік не фарбуюся, не роблю стрижку з 1 вересня 2022го, кілька разів кінчики сама зрізала і чолку-чубчик періодично сама чикаю. Волосся підбираю в хвіст або збираю наверх ’крабиком’, бабулька... але мені так зручно, що вдома, що на роботі. Про фарбування періодично думаю знов, але тільки про фарбу на основі хни, вона настільки добре бралася на сивині, що хвіст у мене досі чорний, та як згадаю цей процес, потім все фарбується від волосся - від ванни, рушника, наволочки до одягу, необхідність постійно камуфлювати відростаючі корені, що плюси не переважують. Плюсом, крім зафарбовування сивини, було: відсутність лупи, видиме укріплення, стан самої волосини - не таке пухке, легке, плотніше волосся. Я не зарікаюсь, можливо що псіхану, пострижуся і пофарбуюся, все ще може бути-) поки що мене все задовольняє і так