А я женатая• 12 марта 2025
Ситуация на работе.. как быть?
У меня на работе сложилась такая ситуация. Мы с коллегой были вдвоем в HR отделе. Так случилось, что одна коллега пошла в декрет (1 год) и на время ее декрета приняли на работу другую девушку. Изначально было оговорено, что если работы будет больше, это вторую девушку тоже оставят. Назовем ее, допустим, Аня. Работы было много и Аню тоже оставили. Мы вдвоем в целом отлично справлялись, мне было комфортно на работе. Зарплата не вау, но по обязанностям и по условиям все отлично. Я очень хорошо работала, рассчитывала на повышение. Сейчас первая девушка вернулась из декрета и мы втроем. А работы стало меньше. На 3 человека работы просто нет, и по факту мы непонятно как должны делить обязанности. Мне ужасно некомфортно, по организации работы непонятно, потому что мы все втроем ответственны за те же вещи. Я очень расстроена, потому что рассчитывала на какое-то повышение зарплаты, потому что делала много. А сейчас мы втроем на маленький объем работы и точно никто ничего повышать не будет. Если я буду выражать свое недовольно, получается, я не хотела чтобы Аню оставили((( как быть? искать новую работу?
А я женатая
• 12 марта 2025
Я очень злая на руководство, что так сделали( и не подумали, что объем работы может уменьшиться.
А я женатая
• 12 марта 2025
Ответ дляГоворю відверто
Тож логічно, що Аня на декретному місці.
так їй вже зробили нормальне місце, продовжили умови. Ми зараз всі троє на тих самих умовах, та колега що була в декреті, повернулася
Не служанка• 12 марта 2025
Це державна кантора? Не уявляю,що в приватній двоє жінок справлялися,але все одно виводять третю і починають платити ще третю зарплату
А я женатая
• 12 марта 2025
Ответ дляНе служанка
Ні, приватна компанія, і це не в Україні.
Говорю відверто• 12 марта 2025
Ответ дляА я женатая
Керівництво думає про себе. Знову хтось піде в декрет, шукай /вчи нового. А так - укомплектований штат.
Чия там черга йти в декрет?
А я женатая
• 12 марта 2025
Ответ дляГоворю відверто
Чия там черга йти в декрет?
ніхто більше в декрет не піде
Не служанка• 12 марта 2025
Ответ дляА я женатая
Слухайте,а яка зп? І на яку хотіли претендувати,давайте все продумаємо
А я женатая
• 12 марта 2025
Ответ дляНе служанка
Тут справа не лише в зп, а в тому що роботи не багато. Ми відповідальні всі за те саме, зарплати ті самі. Я починаю щось робити. а в це втручається ще дві людини, ось це мене бісить
Не служанка• 12 марта 2025
Ответ дляА я женатая
Ну,тут два виходи,або шукати іншу роботу з більшою зп,або писати записку на начальство,що роботи мало,звільняйте Аню.Ну більш виходів нема
А я женатая
• 12 марта 2025
Ответ дляНе служанка
Ну звільнити не так просто, у нас в компанії рішення про звільнення приймаються дуууже довго і важко. Я з Анею працюю разом весь час, в одному кабінеті, ділимо обов´язки. Якщо я скажу що я нерада що її залишили, швидше за все вона про це дізнається. Які між нами будуть стосунки самі розумієте.. тоді точно можна буде звільнятися
Не служанка• 12 марта 2025
Ответ дляА я женатая
Значить,звільняйтеся сама. Потім знайдете роботу з кращою зарплатою.
А я женатая
• 12 марта 2025
Ответ дляНе служанка
Я не в Україні і дуже залежна від роботи( нову з кращою зарплатою знайти буде дуже не просто. Але блін, мабуть так((( ця робота непогана була... була
А я женатая
• 12 марта 2025
я вже почала відправляти резюме, побачу що можу знайти. Але я тут хотіла працювати ще рік.
Не служанка• 12 марта 2025
Людина закордоном,залежна від роботи і зарплати,нову роботу знайти важко. На роботі роботи стало менше,але зп лишилася та сама. Бісить ситуація з розподілом обов´язків. Що треба робити- звільнятися
А я женатая
• 12 марта 2025
Ответ дляНе служанка
ви знаєте, мені більше цікавий професійний розвиток, ніж щоб було менше роботи. Звісно, що поки я не знайде нову, я звільнятися не буду. Так, бісить ситуація, що в те що я роблю ще хтось втручається. Коли на колах я сама можу бути і зробити те що потрібно, а ще дві людини мене перебивають і кожен хоче своїх 5 копійок вставити .. капець одним словом(
Редисочка• 12 марта 2025
Ответ дляА я женатая
Шо значить зробили норм місце?? А до цього вона в коридорі працювала??
Очевидно, якщо вона працювала на декретом місці, то з виходом декретниці її звільняють або переводять в ін відділ, на розсуд кер-ва
А я женатая
• 12 марта 2025
Ответ дляРедисочка
я ж написала, її залишили. Ми всі тепер на тих самих умовах
Кили и Манджаро• 13 марта 2025
Ответ дляА я женатая
Не в Украине тем более такое не практикуют:)))
А я женатая
• 13 марта 2025
Ответ дляКили и Манджаро
ну вот реальная ситуация, такая как я описала
No problems• 13 марта 2025
Навіть не уявляю, що це за така робота, що роблять її всі, чи втручаються до кожного в процес. Не може кожен робити свою чи ділянку роботи, чи поставлене завдання, чи обсяг? Кожен свій? Звісно,буває, що роботи зменшується - для чого робити понад міру? Все одно все не переробите. Плюс ресурс в людини має залишатися для себе і час на відпочинок.
А я женатая
• 13 марта 2025
Ответ дляNo problems
Коли є якісь, скажімо так, HR-питання, їх пишуть до нас усіх. Звертаються до нас усіх трьох. Наприклад, людина звертається з якоюсь проблемою, а ми усі втрьох підключаємося до мітингу. це жесть просто(
No problems• 13 марта 2025
Ответ дляА я женатая
Ну, якщо взяти якусь гарячу лінію, чи кол центр, то підключаються по черзі - як так всі одночасно? Що навперебій вирішуєте проблему? Хто кого перекричить?
А я женатая
• 13 марта 2025
Ответ дляNo problems
Хто кого перекричить? - можна і так сказати)
Чавонадо• 13 марта 2025
Ну, домовтесь, що завдання робите по черзі, по мірі надходження, щоб ніхто не вмішувався в процес, аби не було зайвих помилок. Хіба що до них буде прохання допомогти. Обговоріть з колегами ситуацію, а не накручуйте себе мовчки. Зарплатня звісно, не збільшиться, але ж, на щастя її і не врізали. Може цей рік якось допрацюєте.
А я женатая
• 13 марта 2025
Ответ дляЧавонадо
Приїде наша керівник, я планую з нею розмовляти. Бо у мене вже істерика починається, коли в той процес, яким займаюся я, ще втручається по черзі 2 людини, а навіть 3, бо є ще керівник. А була хороша робота( навіть удвох було часами некомфортно, але втрьох це взагалі...
No problems• 13 марта 2025
Ответ дляА я женатая
З такою роботою будь яка нормальна психіка, як на мене, не витримає.
А я женатая
• 13 марта 2025
Ответ дляNo problems
так отож.
Сирожено_пирожено• 13 марта 2025
Ответ дляА я женатая
Домовтесь розаоділіть роботу.
Нас на роботі теж троє на одні обов´язки. Брали третю дівчину, коли обсяг роботи був більший, зараз зменшився. Але ніхто її звільняти не буде, тому що вже навчили і якщо роботи стане більше, не потрібно буде знову когось шукати вивчити по новій.
Ми разом втрьох сіли і домовились, що наприклад сьогодні одна на ’чатах і листах’, інша на прорахунках, третя на тій роботі, яку відклали на потім, тобто на ’хвостах’. Потім міняємось.
І все чудово - ніхто нікому не заважає, не лізе в те, що робить інший, не починає робити одне й те саме. При цьому ми онлайн працюємо і нам складніше домовитись ніж якби сиділи поруч.
І ви так розподіліть. В любій роботі можна знайти як розділити обов´язки.
Сирожено_пирожено• 13 марта 2025
Ответ дляNo problems
Так буває.
У нас теж обов´язки на трьох. Але ми не бачимо сенсу їх повністю розділити. Нам вигідно бути взаємозвміняємими на випадок хвороби, відпустки.
Тому самі придумали як розподілити (вище написала) і міняємось.
Але у нас на трьох одна пошта корпоративна, одні чати, робочі таблиці мережеві, грубо кажучи, партнери нас трьох бачать як одну людину.