Дверной_Проем• 06 марта в 20:10
Дуже гидко і погано на душі. Підтримайте, будь ласка, бо сама не справляюсь
Працюю в невеличкій компанії, я - єдиний hr.
Раніше працювали віддалено, і от рік тому нас вивели в офіс. Доволі маленький.
Мене посадили з трьома представниками іншого відділу.
Весь цей час ми чудово спілкувались, підтримували один одного, я з задоволенням ходила на роботу. З одним з них (неодружений) завʼязалась симпатія.
І от , місяць тому виявилось, що ми знімаємо ще один поверх у цьому ж офісі.
Мені запропонували окремий кабінет на новому поверсі, я категорично відмовилась - куди ж я без своїх друзів.
Вони говорили, що їм байдуже де сидіти.
І тут раптово звільняється офіс-менеджерка звільнилась і розподіляти місця на новому поверсі доручили мені.
Я і поділила їх - ті, що сидять зараз, залишаються зі мною , інші обирають собі місця і сідають.
Тут виявляється, що їх керівник (тих, хто зі мною) категорично проти того, щоб вони сиділи зі мною; мовляв, ми з різних відділів і все.
Я прошу його залишити їх зі мною, він навідріз. Підійшла через день - відповідь та сама.
Пішла сказала їм, що вони походу йдуть на інше місце, а їм…байдуже. Сказали ʼокʼ і стали повністю ігнорувати мене
Той, хто мені подобається теж сказав ʼокʼ і що нам потрібно дотримуватись кордонів.
Мені дуже неприємно, що я принижувалась заради тих, кому байдуже…відчуваю себе огидно і тошно.
Вибачте за довгий текст, я сьогодні і так ледь не плакала
Вони говорили, що їм байдуже де сидіти.
Дверной_Проем
• 06 марта в 20:12
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вы сильно путаете работу с личной жизнью
Можливо. Просто неприємне таке ставлення
Вот Она Я• 06 марта в 20:12
Автор, принесите завтра на работу примирительный салат Касаточка. И упрямый нехочуха упадет в ваши объятия. Потом полирнете осоловевший коллектив жаренным хлебом - и они ваши навеки.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 06 марта в 20:13
Ответ дляВот Она Я
куриные шкурки и каклеты из желудочков можно?
Щепотка_совести• 06 марта в 20:13
мируточку, вы не должны были так делать!! это абсолютно не профессионально.
что значит вы решили и пересадили так, как вам придумалось? начальник их прав.
вам лясы точить, им работу работать
Гравіцапа• 06 марта в 20:14
Нет слов... Детский сад...
Руководитель прав, один отдел должен сидеть вместе.
Вот Она Я• 06 марта в 20:15
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Это запрещено женевской конвенцией
А автору темы с его любимкой еще держаться за руки, краснеть и убегать друг от друга, тяжело дыша
Дверной_Проем
• 06 марта в 20:16
Ответ дляМизимец
Ви ще трошки там почудіть, і доведеться звільнитись
Чому?
Мизимец• 06 марта в 20:17
Ответ дляДверной_Проем
Чому?
Ну бо робота - то робота. Ви все змішали.
Наверняка• 06 марта в 20:18
Ответ дляДверной_Проем
Автор, если вы хотите торчать с ними в одном кабинете, это не значит, что они обязаны хотеть то же самое.
Нужно было соглашаться на отдельный кабинет, откуда такая любовь к коммунальной жизни?
Дверной_Проем
• 06 марта в 20:22
Ответ дляНаверняка
Бо я звикла до них. І вони теж казали, що хочуть залишитись зі мною
Я б такое не носила, но продаю• 06 марта в 20:37
Мне казалось уже в старшей школе становится все равно с кем за партой сидеть. Отдала б полцарства за личный кабинет!
220В• 06 марта в 20:41
Це б мені запропонували окремий кабінет, а я тягла до себе колег з іншого відділу!)))) Автор, ну ви чарівна)) Я так розумію, ви ще дуже молоденька, що так переймаєтесь і намагаєтесь хапатись за інших. Нічого, пройде, це перша ситуація, з якої вам потрібно зробити висновки.
Яжемать Мне можно• 06 марта в 20:42
Смешно читать. Обиды, как у школьницы.
Вы не допускаете, что начальник планирует расширять отдел, набирать людей.
Я была бы очень рада сидеть в отдельном кабинете.
Дверной_Проем
• 06 марта в 20:43
Ответ дляЯжемать Мне можно
Смешно читать. Обиды, как у школьницы.
Не планує. Це саме принципове бажання.
Дверной_Проем
• 06 марта в 20:46
Ответ дляСамо_достаточная
Той неодружений вам щось пропонує? Ну там сходити кудись
Пропонує
Девальвация• 06 марта в 21:03
Мікс відділів в одному приміщенні має певні недоліки. Особисто я б обирала менш щільну посадку, за можливості. Я можу підлаштуватися і вжитися хоч і з 10 людьми в одному кабінеті, але, якщо матиму вибір, оберу мінімальну кількість сусідів по кабінету, і лише з аналогічною посадою, колом обов´язків.
vitamin-bd22• 06 марта в 21:23
вот если бы мне предложили отдельный кабинет ...))) а так самой пришлось выкуривать некоторых , чооб сидеть одной)))