ФайнаДніпрянкаа• 12 марта в 23:59
Попередньо, вибух в Києві стався через підпал військової автівки, яка вибухнула.
А падаюча зірка — просто співпадіння, так пишуть у місцевих тг каналах. Інформація потребує підтвердження.
Чекаємо офіційно інформації.
Ответ дляАнжелика1
Это совсем недавно? Как раз гуляли с собакой, вибух был слышен очень хорошо, но ’падающей звёзды’ что-то не заметила
Оно
Ответ дляRemensa
І чув весь Київ.
А зараз то що, десептикони наступають?
роботы не наступают
катерина12009• 13 марта в 00:30
І шо це було, мабуть НЛО, не сіло, не впало, по не плило..
Фантастика
Perfect look• 13 марта в 01:07
В Киеве бахнуло до тревоги, но не сильно прям, а потом начали по шахедам лупить.
Думала сбивали шахед в области, до Киева еще не долетел и поэтому тревогу позже включили.
Как-то мало верится в скворешник
Не чіпай - вб ю• 13 марта в 01:11
Я на Позняках ніц не чула. І собак мій істеричний не чув, лежить собі хропе замість ховатися.