Моя улюблена страшко• 13 марта 2025

Чоловік не тягне роздільний бюджет.

Роздільний бюджет у нас склався через різне ставлення до грошей.
Я веду таблицю доходів, розходів , планую покупки.
Роблю заощадження.
Чоловік - є гроші? Їх потрібно бігом просрати.
На початку сімейного життя він дав 10000 тут же йому потрібно інструмент купити, машину заправити, за гараж заплатити. Я тіх грошей не бачила, але вважалось що він мені віддає зарплату а я неправильно використовую гроші.
Якось плавно перейшли що він мені гроші не віддає. А сам купує продукти для сім´ї. Сам собі одяг, обслуговує машину. ( Машиною він користується сам на 95 відсотків) Я працюю з дому, дитина в школу пішки.
Коли в нього більший заробіток домовлялись про ремонт чи покупку техніку.
На мені залишалась комуналка, вдіти себе дитину ну і все інше школа, розвиток гігієна.
І от в останній час бувають такі дні що в нього немає грошей купити продукти. День, другий
На 8 березня нам з донькою купив по букетику за 200 грн. Подарунків не було. Я не стала акцентувати - ми погуляли сім´єю парком і все потому.
З понеділка не купує продукти, каже гроші ось ось отримає.
Але я ж бачу що роботи не густо.
Вчора вже донька каже - папа, в нас не сметани, не ковбаски, пустий холодильник.
Він їй каже, я одолжу в тебе гроші а через пару днів віддам.
Одолжив 1500
1000 заправив авто, 500 купив продукти.

І це не перший раз. Казати щоб розподіляв свій бюджет немає сенсу. Він злиться що командую його грошима.
Намакушка• 13 марта 2025
В нас теж роздільні гроші. Взагалі не проблема якщо не купить продукти, я куплю на наступний раз дасть більше коштів.
Кожного тижня він скидає 1500 на продукти. Плюс оплачує репетиторів 2000 і сину школу.
По потребі закриває поточні витрати. Але він фоп. І я знаю що буває коли оплата оренди і податків то в нього може не бути коштів
Телячі ніжноСті• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ми колись так пробували робити.
Час платити за комуналку. Мої гроші є, його немає.
Каже, ну я получу і віддам.
А мені так не можна. До 20 платежі мають бути сплачені.
Тому я на себе взяла обов´язкові платежі.
А йому харчування. Бо продукти то таке. Нема продуктів, картоплі голої поїмо
В сенсі,в нього не регулярна зарплатня?
Шотуткоїться?• 13 марта 2025
Ну да, муж ваш абсолютно не умеет распоряжаться деньгами. И зарабатывает не очень.
А что было в его семье, кто контролировал бюджет?
Потому что вам нужно пересмотреть семейный бюджет точно, иначе он вас своей глупостью потопит.
Вот Она Я• 13 марта 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Не платіть комуналку якщо квартира на нього оформлена. Хай на тролейбусі їздить.
Погана ідея, виселять за борги, а спочатку відріжуть
автор Моя улюблена страшко • 13 марта 2025
Ответ дляШвабристка
Забирайте в нього гроші і видавайте на потреби те, що лишиться після обовʼязкових витрат
Ну я не можу контролювати його доходи.
Він майстер. Зробив роботу отримав. Я ж не знаю скільки і де він отримав. Де робота ще триває, де дали аванс і т.п
Тобто все одно повертаємось до якоїсь міфічної сумми якої ні нащо не вистачить
Пишна молодиця• 13 марта 2025
Ответ дляГомосноб
Я б обговорила з чоловіком формат бюджету.
Раціональніше буде порахувати всі базові витрати (харчування, комуналка, побутові речі і всі витрати на дитину) і поділити навпіл. Кожен кладе половину цієї суми в конверт, рештою ( якщо вона є) розпоряджається на свій розсуд.
Ну ось проблема в тому, що у чоловіка його половини немає...
Вот Она Я• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну я не можу контролювати його доходи.
Намагається розвиватися щоб більше доходу було, чи все влаштовує?
Ответ дляТелячі ніжноСті
Автор ви його не зміните,тут вам його утримувати треба,ну ви ж не можете йому їсти не дати .Або він гроші відкладає відразу на продукти,а інше вже на свої витрати.
Проблема в тому що він не отримує гроші раз в місяць. Сьогодні 10000, через тиждень 1500
Звісно коли 10000 йому бігом потрібно машину заправити, інструмент обновити,
Ответ дляСарафанное радио
Це дуже важко, пройшла через це (
Насправді, Автор, дуже легка задача: або тянете, або розлучаєтесь.
Від Вас тут нічого не залежить (
А як ви пройшли цей етап в житті?
Шотуткоїться?• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Скажіть, де ми звернули не в ті двері?
Вы оба неверно оценили свои навыки обращения с деньгами.
Теперь вам бы обоим не помешало переоценить. Без скандала.
Например, пример японских семей. Весь бюджет контролирует женщина, это прямо ее работа. И инвестиции, и расходы - все на ней. Мужчины там привыкли, что это женская работа- платить по счетам. А мужчина зарабатывает.
Может вам изучить эту систему и предложить мужу эксперимент, скажем на полгода? Но конечно если он в принципе зарабатывает, а в глубоком минусе.
Ответ дляТелячі ніжноСті
Там де чоловік,не бере відповідальність за свою сім´ю
Ой як ви боляче і влучно сказали
Те що страшно сказати вголос
Болтушка Му• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Почему вы не ведёте общий бюджет? Он заработал и принёс- распоряжаетесь тратами вы
Ответ дляДавно без алко
Просто з ваших слів складається враження, що ви радієте його невдачам, бо ви праві, а він - ні.

Дійсно, не вміє розпоряджатися грошима. Але ви хочете його провчити, натикати носом в калюжу, а не допомогти.
Про яку саме допомогу ви кажете?
Ответ дляГомосноб
Він працює. На базове я думаю точно заробляє.
Думаю тисяч 20-30 має
Вот Она Я• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Краще було б якби вам давав всі гроші, думаю ще б залишалося, видно характер йому не дозволяє
Болтушка Му• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Про яку саме допомогу ви кажете?
Научить обращаться с деньгами в первую очередь
Болтушка Му• 13 марта 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Не знала, что мы с мужем японцы)
Ответ дляТелячі ніжноСті
Або ви відразу скидаєте умовно 15000 кожний на потреби сім´ї на місяць ,а інше в кожного залишається на свої забаганки
І хто розпоряджатись буде?
Зам. зав. Анонима• 13 марта 2025
Ну без їжі залишатися не варіант, значить діліть всі витрати 50/50 - тобто навпіл оплачуйте і їжу, і комуналку/одяг/гуртки.
Це буде більш в інтересах дитини, а не дитина одягнута і на гуртках, але просить ковбасу і сметану.
А загалом це значно глибша проблема, ніж здається на 1ий погляд. В мого тата схожий підхід і мамі так і не вдалося нічого змінити. Але там ще печальніша ситуація, мого тата навіть на 50/50 не можливо було привчити і якщо б розраховували тільки на нього, то їли б, напевно, раз в 3 дні. Світло в моєму дитинстві так і виключали за борги, бо тато не заплатив. При цьому не був прям бідним чи девіантним.
Ответ дляНепогодка
Автор в нього менша зарплатня від вашої?
Я толком не можу порахувати. В мене 20000.
В нього напевно має бути більша. Він монтажник.
Працює сам на себе
Забобонний фрукт• 13 марта 2025
Що вам сказати. Ви вибрали не того чоловіка. Ви його не переробите. Добре що у вас аистасило розуму розділити бюджет і робити заощадження. Але хіба ви відчуваєте себе жінкою? Раптом що- всі питання по грошах до впс, бо ви збирали, заощаджували. Я не можу таких чоловіків поважати як супутників життя. Це розраховувати лиш на себе. Не знаю. Ваша біда що ви не роздивились і не покинули його раніше. Бо з таким розживешся як сорока на тині. Все що сама заробиш і збережеш -те твоє. Але якщо раптом що з ним трапиться- то рятовати фінансово теж будете ви.
Шотуткоїться?• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну я не можу контролювати його доходи.
Это очень плохо. Почем от скрывает от вас свой реальный доход?
Нормальный муж приходит и говорит: мне премию дали столькото, покупаем кондер новый или в фонды?
Вот Она Я• 13 марта 2025
Ответ дляБолтушка Му
Є чоловіки як діти, в мої справи не лізь, я краще знаю, а насправді це не так, навчити неможливо якщо не хоче
Телячі ніжноСті• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
І хто розпоряджатись буде?
Ви ,чоловік же ваш транжира
Телячі ніжноСті• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Працює сам на себе
Тоді взагалі не зрозуміло куди він її спускає
Ответ дляОтчебучкина
Немає в нього тих грошей забезпечувати родину і машина його просто не по карману, не доходить до вас
Нормально в нього тих грошей. Інструменту в гаражі - двері не зачиняються, компютер оновлює постійно.
Болтушка Му• 13 марта 2025
Ответ дляВот Она Я
Значит нужно расходиться.
Разное отношение к деньгам-это очень серьёзная проблема для семьи.
Если автор не тролль, то я не понимаю зачем она живёт с соседом по коммуналке
Манка Я• 13 марта 2025
Раздельный бюджет - история для обеспеченных людей и для трат за пределами обычных семейных расходов. Заработали по 100-200 тысяч, по 20-30 тысяч скинулись на текучку на общий счет и остатки тратите, как хотите. А если вы высчитываете, кому продукты покупать, то бюджет должен быть общим.
Забобонний фрукт• 13 марта 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Це фінансово неграмотний чоловік.
Забобонний фрукт• 13 марта 2025
Вам треба забирати гроші і повністю розпоряджатися ними сама. Бо з ним будеш голою, босою і голодною і гроші просрані.