Моя улюблена страшко• 13 марта 2025

Чоловік не тягне роздільний бюджет.

Роздільний бюджет у нас склався через різне ставлення до грошей.
Я веду таблицю доходів, розходів , планую покупки.
Роблю заощадження.
Чоловік - є гроші? Їх потрібно бігом просрати.
На початку сімейного життя він дав 10000 тут же йому потрібно інструмент купити, машину заправити, за гараж заплатити. Я тіх грошей не бачила, але вважалось що він мені віддає зарплату а я неправильно використовую гроші.
Якось плавно перейшли що він мені гроші не віддає. А сам купує продукти для сім´ї. Сам собі одяг, обслуговує машину. ( Машиною він користується сам на 95 відсотків) Я працюю з дому, дитина в школу пішки.
Коли в нього більший заробіток домовлялись про ремонт чи покупку техніку.
На мені залишалась комуналка, вдіти себе дитину ну і все інше школа, розвиток гігієна.
І от в останній час бувають такі дні що в нього немає грошей купити продукти. День, другий
На 8 березня нам з донькою купив по букетику за 200 грн. Подарунків не було. Я не стала акцентувати - ми погуляли сім´єю парком і все потому.
З понеділка не купує продукти, каже гроші ось ось отримає.
Але я ж бачу що роботи не густо.
Вчора вже донька каже - папа, в нас не сметани, не ковбаски, пустий холодильник.
Він їй каже, я одолжу в тебе гроші а через пару днів віддам.
Одолжив 1500
1000 заправив авто, 500 купив продукти.

І це не перший раз. Казати щоб розподіляв свій бюджет немає сенсу. Він злиться що командую його грошима.
Болтушка Му• 13 марта 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
А что значит его машина, его заправка, боже....какой маразм. У нас всемье тоже машина и только на выходных мы едим на покупки, т.е 1 раз в неделю я в неё сажусь, но у меня никогда не было вопросов, почему он её чинит или заправляет. Бюджет общий.
Потому что у вас семья и муж, а у автора коммунальная квартира и сосед
автор Моя улюблена страшко • 13 марта 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ну без їжі залишатися не варіант, значить діліть всі витрати 50/50 - тобто навпіл оплачуйте і їжу, і комуналку/одяг/гуртки.
Це буде більш в інтересах дитини, а не дитина одягнута і на гуртках, але просить ковбасу і сметану.
А загалом це значно глибша проблема, ніж здається на 1ий погляд. В мого тата схожий підхід і мамі так і не вдалося нічого змінити. Але там ще печальніша ситуація, мого тата навіть на 50/50 не можливо було привчити і якщо б розраховували тільки на нього, то їли б, напевно, раз в 3 дні. Світло в моєму дитинстві так і виключали за борги, бо тато не заплатив. При цьому не був прям бідним чи девіантним.
В мене немає проблему купити сметану і масло.
Ми в передмісті живемо, а магазини нормальні в місті. Чоловік мотається машиною і продукти купує.
Звісно я поїду сьогодні після роботи смаколиків куплю.
А не купив чоловік продукти по грошей не було.
То вони вчора з донькою і домовились що вона одолже йому грошв
я Кукарача• 13 марта 2025
Автор, а чего продукты полностью на муже? Как вы допустили, что ребенок говорит, что пустой холодильник? У вас тоже есть обязательства перед ребенком и кормить ребенка вы обязаны. Ребенок оказался заручриком финансовых разборок между мамой и папой.( Вы с мужем друг друга стоите.
Швабристка• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну я не можу контролювати його доходи.
Він майстер. Зробив роботу отримав. Я ж не знаю скільки і де він отримав. Де робота ще триває, де дали аванс і т.п
Тобто все одно повертаємось до якоїсь міфічної сумми якої ні нащо не вистачить
Тоді забирайте в нього якусь визначену щомісячну суму на спільні витрати
Болтушка Му• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
А зачем вы ещё и ребёнка в ваши нездоровые финансовые отношения вытягиваете?
Почему она ему занимает, а не вы?
Шотуткоїться?• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Подождите. В смысле ’дочка одолжит ему денег’??? Это вообще что такое за безобразие???
Прекратите немедленно. Ваш муж уже в ребенку в кошелек лезет. Вы что, не видите реальности?
Ответ дляЗабобонний фрукт
Що вам сказати. Ви вибрали не того чоловіка. Ви його не переробите. Добре що у вас аистасило розуму розділити бюджет і робити заощадження. Але хіба ви відчуваєте себе жінкою? Раптом що- всі питання по грошах до впс, бо ви збирали, заощаджували. Я не можу таких чоловіків поважати як супутників життя. Це розраховувати лиш на себе. Не знаю. Ваша біда що ви не роздивились і не покинули його раніше. Бо з таким розживешся як сорока на тині. Все що сама заробиш і збережеш -те твоє. Але якщо раптом що з ним трапиться- то рятовати фінансово теж будете ви.
Саме цікаве, що він такий мілашка. Люди, друзі, знайомі його обожнюють. Він добрий, отзивчивий.
І мене весь час відчуття чи я дурна чи я п´яна?
Він романтичний, приготує вечерю, відвезе привезе.
Але ось цієї фінансової відповідальності немає.
І так, я не відчуваю жінко, я грубша стала.
Бо ж мені треба бути сильною
Глаза_в_3_карата• 13 марта 2025
Про розлучення бред, прям міліонери в черзі стоять за автором
Треба навчитися контролювати і планувати витрати
Телячі ніжноСті• 13 марта 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ага чоловіку автора
Шотуткоїться?• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Бо ж мені треба бути сильною
А вы очень удобная. Он вас с дочкой прекрасно выдрессировал, как почитаю.
Нет. Это все не норм. Он из вас высасывает ресурс. И будет так и дальше, если вы срочно не примете меры.
Если он не согласен на полную финансовую прозрачность - стоить обсудить гостевой брак. Я серьезно.
Жерица ночи• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ми колись так пробували робити.
Час платити за комуналку. Мої гроші є, його немає.
Каже, ну я получу і віддам.
А мені так не можна. До 20 платежі мають бути сплачені.
Тому я на себе взяла обов´язкові платежі.
А йому харчування. Бо продукти то таке. Нема продуктів, картоплі голої поїмо
Ну а теперь он, одолжив деньги у дочери, первым делом заправил машину.. это предмет первой необходимости, если в доме пустой холодильник??? мне даже интересно, что он мог купить за продукты на семью на 500 грн?
Ответ дляБолтушка Му
Лично мне было не сложно
Мой первый муж сам хотел раздельный бюджет. Мне такой вариант не подошёл, поэтому я развелась.
И вышла замуж за человека, с которым у нас одинаковый взгляд на семью вообще и бюджет в частности.
И я искренне не понимаю зачем жить так, чтобы потом это можно было охарактеризовать фразой ’жизнь прожила - как под забором выс...лась’
Ну в мене ж життя не тільки в гаманці
Я доречі веду доволі активне життя , подружки, театри, виїжджаємо сім´єю на природу.
Чоловік хоч і шлеперь, але за 20 років в мою сторону дура не сказав.
Це я тему створила бо мені досадно - що можна ж нормально вести бюджет.
Нехай він буде роздільний але щоб він сам на себе раціонально кошти витрачав.
Телячі ніжноСті• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Бо ж мені треба бути сильною
Якись дитячий садок,скажіть коханий з наступного місяця ти виділяешь на нашу сім´ю умовні 15000,все що зостанеться ти тратитиш на свій розсуд .Ці гроші будуть в мене
Любимка-анонимка• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Не знаю. А ви як думаєте?
автор , у вас не семья, так ведут себя подростки с мамой
Любимка-анонимка• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну я не можу контролювати його доходи.
автор, у меня у мужа сто фоп, я абсолютно про все деньги его знаю
Болтушка Му• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну в мене ж життя не тільки в гаманці
Вы тролль?
Ответ дляШотуткоїться?
А вам не страшно?
Ну не дай бог, ну чтото случилось с вами, травма/болезнь - и нет вашего дохода. Муж сможет вас обеспечить, а ребенка???
Что было, когда вы были беременны/рожали и не было дохода?
Понимаете, у меня подруга с таким мужем 10 лет прожила. Когда у нее не было дохода - он ей каждую копейку считал, она ребенку лишнюю булочку купить не могла, не то что обувь или куртку, тоже как ваш себя вел и психовал страшно. Это очень тревожная ситуация, когда мужчина скрывает доход от семьи. Задумайтесь.
Він не скриває, він транжира.
Якщо його гараж розпродати там можна маленьку квартирку в пгт купити
Болтушка Му• 13 марта 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Да троллит автор
Ответ дляdulenok
Раздельный не выйдет , мне кажется. Нужно все сложить, отложить на жизненно необходимое- коммуналка, +_ на еду, обязательные платежи иные. А потом уже распределять то, что останется пропорционально вложенному приблизительно
В мене зарплата два раза в місяць
7+13
А в нього сьогодні 0, завтра 500, через пять днів 20000, але з цих 20000 треба щось віддати за матеріали
Телячі ніжноСті• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Він не скриває, він транжира.
А взагалі за 20 років,він вже звик,що є жінка,яка все потягне,а він собі може очеретний інструмент купити.Треба було ще на початку відносин,не давати транжирити гроші
Ответ дляНіколи не збрешу
Просто квартира иво?
Там цікава історія. Квартира іво була фактично, але по документам стала моя.
Зубожиння• 13 марта 2025
Склалось таке враження, що ви живете поруч з мужиком, ви і ваша дитина, разом ви не відпочиваєте, нікуди не їздите, просто існуєте поруч, економите, відкладаєте, просто існуєте поруч, вам так зручно збирати кошти.
Ответ дляБолтушка Му
У вас финансовая подушка и коммунальная квартира. Вы с ним спите?
А как же! Сплю, довольно успішно
Телячі ніжноСті• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
В мене зарплата два раза в місяць
7+13
Ну от коли 500,віддав вам 250,з 20000 віддав 10000,і все їх трогати не можна на його забаганки,то гроші на їжу,комуналку,і все інше
Квітка Миру• 13 марта 2025
Он у вас бестолковый транжира. Забирайте назад зарплату его, посчитайте сколько надо на заправку, продукты, на заправку выделяйте дозировано, чтобы не потратил не по назначению. Если после бензина и продуктов что-то останется, то думайте, давать их на то что он хочет или нет. Если не остается, то ничего не получает. Он конечно привык, что тратит не пойми куда, фыркать будет, но объясняйте, что сначала надо обеспечить базовые потребности, потом все остальное, а он не умеет планировать, у него ребенок голодный, образно говоря, сидит.
Болтушка Му• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
А как же! Сплю, довольно успішно
Да уж.
Я бы с соседом по коммуналке спать не смогла...
Но все мы разные
ХикориДикори• 13 марта 2025
Це ви сусіди? А чому називаєте себе дружиною, а його своїм чоловіком?
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Це зараз не страшний варіант.
А уявіть майбутнє, якщо раптом хоч на трохи без роботи залишитеся.
Моя мама на пенсії змушена ще й працювати, в той час як тато вилежується на дивані і свою мізерну пенсію сам протринькує умовно за 1 день. І я все життя в це втягнута і активно допомагаю фінансово, бо маму шкода.
Можливо у вас лайтовіша версія, але краще одразу тверезо дивитися на речі.
Ну я вже до пенсії навряд чи найду мужичка що візьме мене під опіку.
Та щось і бажання немає.
Зам. зав. Анонима• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Але зараз це не 50/50.
Він усвідомлює яка сума потрібна в певний місяць на усі витрати сім´ї і яку суму повинен вкласти він? Прямо посадити, зібрати чеки/платіжки/списки продуктів/хімії, показати, що зносився одяг/взуття і пояснити скільки вам коштував новий.
Бо це ж і комуналка може бути різною, і кількість одягу, ковбаси і сметани.
Тобто чи є в нього чітке уявлення, що на харчування в місяць йде певна сума (хоча б приблизна) і її не можна витратити на інше?
Жерица ночи• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Він не скриває, він транжира.
так пусть не у дочки одалживает деньги, а потихоньку гараж распродает и покупает на семью продукты...