Моя улюблена страшко• 13 марта 2025
Чоловік не тягне роздільний бюджет.
Роздільний бюджет у нас склався через різне ставлення до грошей.
Я веду таблицю доходів, розходів , планую покупки.
Роблю заощадження.
Чоловік - є гроші? Їх потрібно бігом просрати.
На початку сімейного життя він дав 10000 тут же йому потрібно інструмент купити, машину заправити, за гараж заплатити. Я тіх грошей не бачила, але вважалось що він мені віддає зарплату а я неправильно використовую гроші.
Якось плавно перейшли що він мені гроші не віддає. А сам купує продукти для сім´ї. Сам собі одяг, обслуговує машину. ( Машиною він користується сам на 95 відсотків) Я працюю з дому, дитина в школу пішки.
Коли в нього більший заробіток домовлялись про ремонт чи покупку техніку.
На мені залишалась комуналка, вдіти себе дитину ну і все інше школа, розвиток гігієна.
І от в останній час бувають такі дні що в нього немає грошей купити продукти. День, другий
На 8 березня нам з донькою купив по букетику за 200 грн. Подарунків не було. Я не стала акцентувати - ми погуляли сім´єю парком і все потому.
З понеділка не купує продукти, каже гроші ось ось отримає.
Але я ж бачу що роботи не густо.
Вчора вже донька каже - папа, в нас не сметани, не ковбаски, пустий холодильник.
Він їй каже, я одолжу в тебе гроші а через пару днів віддам.
Одолжив 1500
1000 заправив авто, 500 купив продукти.
І це не перший раз. Казати щоб розподіляв свій бюджет немає сенсу. Він злиться що командую його грошима.
Роблю заощадження.
Але я ж бачу що роботи не густо.
Одолжив 1500
1000 заправив авто, 500 купив продукти.
На привозе• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
На мені квартира. Тролейбусом не вийде він майстер, в нього інструмент, плюс замовлення +100 км від дому може бути
Запропонуйте записувати його доходи і витрати, тільки абсолютно всі! Бо він умовно «заробив» 5000, але на 2500 заправився, на 500 поїв і на 1000 відремонтував інструмент. А вважає ж що заробив 5000.
У нас так було. Чоловік вважав, що утримує родину, бо жінка заробляє в офісі 20. Тільки я на роботу на трамваї і обідаю бутербродом, тобто 15-18 в сімʼю, а він наче заробив 50, але в сімʼю по факту добре якщо 20.
Червона калина• 13 марта 2025
Так у вас не раздельный бюджет, а он вас кормит. Раздельный это базовые траты поровну. Логично, что сейчас ему тяжело вас прокормить, судя по ’сметане и колбаска’ 🤷
Шотуткоїться?• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Він не скриває, він транжира.
Якщо його гараж розпродати там можна маленьку квартирку в пгт купити
Но вы же пишите, что не знаете чего дохода. Так сколько же он реально зарабатывает, и сколько тратит,что вынужден одалживать у дочери на еду??? Зато красиво катается, да?
Моя улюблена страшко
• 13 марта 2025
Болтушка Му• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Я вас умоляю! Почитайте порадницю зякими жлобами і дебілами з сайтів знайомств сплять.
Почитайте сьогоднішню топ тему, де чоловік прямоикаде що ненавидить свою дружину
А вона каже люблююю.
Так вы такая же как и они...
Червона калина• 13 марта 2025
Ответ дляГомосноб
Я б обговорила з чоловіком формат бюджету.
Раціональніше буде порахувати всі базові витрати (харчування, комуналка, побутові речі і всі витрати на дитину) і поділити навпіл. Кожен кладе половину цієї суми в конверт, рештою ( якщо вона є) розпоряджається на свій розсуд.
Автору это будет не выгодно)
Зубожиння• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Впізнаєте де це?
Звідки мені знати під яким ви каменем? Може ви з базара йшли і попісяти присіли
ДинамоКит• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
А для цікавості.
Сім´я де жінка утримує два роки ’ ухилянта’ це сім´я?
А у вас ухилянт?
Коли вже такі терміни пішли
Цікаво
Коли вже такі терміни пішли
Цікаво
Совбез• 13 марта 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Про розлучення бред, прям міліонери в черзі стоять за автором
Треба навчитися контролювати і планувати витрати
Часи йдуть, секта святої матні живе...
А ви не задумувались що жінка в цілому може бути самодостатньою особистістю? Самостійно себе забезпечувати, розважати і т.д.? І для цього не обов´язково потрібен чоловік?
Червона калина• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Скажіть, де ми звернули не в ті двері?
Когда не решили как быть вместе, а каждый начал на себя тянуть одеяло.
Реально правильно выше написали, весь бюджет в кучу, оплатили базовые, минимум на и потом бензин и остальное. Если машина НЕ для работы, то можно и на ОТ, если ему ТЦК не грозит.
Ніколи не збрешу• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Я приватизувала його квартиру на себе в шлюбі. Бо він не мав право.
Це щось дуже мутне, але в найкращому випадку вам там світить половина
Моя улюблена страшко
• 13 марта 2025
Ответ дляГомосноб
Та я вже десять разів писала. Ну немає в нього грошей, і хоч ти вбийся.
Тобто то ми порахуємо умовні 15000 скинутись.
А він каже, в мене немає, я завтра зможу 3000 дать, далі як вийде
Глаза_в_3_карата• 13 марта 2025
Ответ дляСовбез
Часи йдуть, секта святої матні живе...
А ви не думаєте, що це у вас проблеми з чоловіками? 🫣
Автор хоче жити сімʼєю і з чоловіком
Моя улюблена страшко
• 13 марта 2025
Ответ дляЗубожиння
Ні це водоспад в Шешорах
Душка-свекрушка)))• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ми колись так пробували робити.
Час платити за комуналку. Мої гроші є, його немає.
Каже, ну я получу і віддам.
А мені так не можна. До 20 платежі мають бути сплачені.
Тому я на себе взяла обов´язкові платежі.
А йому харчування. Бо продукти то таке. Нема продуктів, картоплі голої поїмо
Каже, ну я получу і віддам.
Вот в этом месте вы не туда и свернули - когда согласились с мыслью, что поедите пустой картошки, лишь бы муж себя не ограничивал в тратах.
Моя улюблена страшко
• 13 марта 2025
Ответ дляДинамоКит
А у вас ухилянт?
Коли вже такі терміни пішли
Цікаво
Коли вже такі терміни пішли
Цікаво
’ студент’
ДинамоКит• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну що тоді робити, треба вам ще на одну роботу йти.
Заробляти більше! Нехай чоловік вже відпочиває. З дитиною бавиться, там гуртки школи, керує подорожами, а ви заробляйте та й по всьому!
Я ж бачу по відповідям, що для вас хороша ж людина, ну така як є. Тоді ви робіть щось, щоб було комфортно.
Перемелица• 13 марта 2025
Ви розмовляєте з чоловіком взагалі?
Від ваших дорослих проблем страждає дитина. Чому вона просить їжу, а батько гроші у дитини?
Розберіться між собою і не вплутуйте у вашу неспроможність домовитись дитину.
Совбез• 13 марта 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Автор хоче жити сімʼєю і з чоловіком
Удалено администрацией...
Як ухурделю• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Впізнаєте де це?
Ну явно не Мальдіви.
Глаза_в_3_карата• 13 марта 2025
Ответ дляСовбез
Удалено администрацией...
Зубожиння• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ні це водоспад в Шешорах
Хотілось би фото у чанах
ДинамоКит• 13 марта 2025
Чисто обʼєктивно
Родини немає
Відповідальності в чоловіка нема, він у дитячій позиції, того дві вже дитини.
Хоча ні, дочка вже дає гроші дорослому чоловіку, тобто стає дорослою в дорослій позиції - трешак. Ну то, пока щаслива жіноча доля.
Ну то таке
Вас все влаштовує, бо людина хороша, може і з переді, і з заді, і розмір норм.
Ну є біда, ну транжира, але всі порадниці та сусідки вже деруться за нього, ще фото гарні в скелях робите, ну це ж мрія, чи не так?
Ви ж таке і хотіли життя? Хотіли контроль мати, владу, аби там пестили іноді.
От і все, про говоріть хоч з ним, шо ви відчуваєте, і подивіться, що буде робити. Поки це все
Родини немає
Ну то таке
Маурита• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Скажіть, де ми звернули не в ті двері?
Не слушайте советчиц
Бывает...
Скажите конкретно в цифрах что у вас в месяц выходит чтоб дать совет
Бывает...
ЯспАкойнаЯ• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Проблема в тому що він не отримує гроші раз в місяць. Сьогодні 10000, через тиждень 1500
Звісно коли 10000 йому бігом потрібно машину заправити, інструмент обновити,
був такий самий... нема і нема грошей, ченкай, каже, ось-ось, теж машина, інструменти.. а виявилось, що першій дитині давав, а нашу (другу його) тягнула лише я. не втримала, розлучилася.. він так до цього часу і не навчився не заробляти не розподяліти, живе з мамою
Моя улюблена страшко
• 13 марта 2025
Ответ дляДинамоКит
Чисто обʼєктивно
Родини немає
Ну то таке
Родини немає
Ну то таке
Дякую. Хоч і різко але тверезо
ДинамоКит• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Дякую. Хоч і різко але тверезо
Вибачте, не хочу вас якось принижувати, чи говорити, що все погано, це просто є, і все можна вирішити. Почитайте говорити, коли проговорюєте, що не подобається - в голові більше структури зʼявляється і зʼявиться рішення
Жерица ночи• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Продукти як такові є. І вечеря була. Крупи макарони, овочі .
А те що не тривалого зберігання - молоко, сметана, хліб закінчилось.
а, ну так он купил молока-хлеба-сметаны, ну это на день-два и не особо еда, дальше что? опять у дочки одалживать? а отдавать чем и когда?
ГЛЮкоза• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Це філософське питання яке можна задати будь якій сім´ї.
В кожній сім´ї є скелетидесь чоловік абьюзер, десь алкоголік, десь дітей не може мати.
В нас не такий страшний варіант
Ваша проблема в тому, що ви так думаєте.
У мене до чоловіка претензій немає за 20 років.
І я далеко не одна така.
А ви вважаєте, що ’у інших ще гірше’ і миритесь з таким станом.
Навіщо?
І я далеко не одна така.
Навіщо?
ГЛЮкоза• 13 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Тоді вам потрібно разом з чоловіком скласти калькуляцію.
Скільки він отримав доходу - сумувати всі отримані гроші.
Потім порахувати витрати - на пальне, на внсирумерт, на обслуговування авто, на матеріали для роботи. І вирішити чи він взагалі щось заробляє, чи працює в мінус.