Моя улюблена страшко• 13 марта в 13:19
Чоловік не тягне роздільний бюджет.
Роздільний бюджет у нас склався через різне ставлення до грошей.
Я веду таблицю доходів, розходів , планую покупки.
Роблю заощадження.
Чоловік - є гроші? Їх потрібно бігом просрати.
На початку сімейного життя він дав 10000 тут же йому потрібно інструмент купити, машину заправити, за гараж заплатити. Я тіх грошей не бачила, але вважалось що він мені віддає зарплату а я неправильно використовую гроші.
Якось плавно перейшли що він мені гроші не віддає. А сам купує продукти для сім´ї. Сам собі одяг, обслуговує машину. ( Машиною він користується сам на 95 відсотків) Я працюю з дому, дитина в школу пішки.
Коли в нього більший заробіток домовлялись про ремонт чи покупку техніку.
На мені залишалась комуналка, вдіти себе дитину ну і все інше школа, розвиток гігієна.
І от в останній час бувають такі дні що в нього немає грошей купити продукти. День, другий
На 8 березня нам з донькою купив по букетику за 200 грн. Подарунків не було. Я не стала акцентувати - ми погуляли сім´єю парком і все потому.
З понеділка не купує продукти, каже гроші ось ось отримає.
Але я ж бачу що роботи не густо.
Вчора вже донька каже - папа, в нас не сметани, не ковбаски, пустий холодильник.
Він їй каже, я одолжу в тебе гроші а через пару днів віддам.
Одолжив 1500
1000 заправив авто, 500 купив продукти.
І це не перший раз. Казати щоб розподіляв свій бюджет немає сенсу. Він злиться що командую його грошима.
Роблю заощадження.
Але я ж бачу що роботи не густо.
Одолжив 1500
1000 заправив авто, 500 купив продукти.
На привозе• 13 марта в 14:32
Ответ дляМоя улюблена страшко
На мені квартира. Тролейбусом не вийде він майстер, в нього інструмент, плюс замовлення +100 км від дому може бути
Запропонуйте записувати його доходи і витрати, тільки абсолютно всі! Бо він умовно «заробив» 5000, але на 2500 заправився, на 500 поїв і на 1000 відремонтував інструмент. А вважає ж що заробив 5000.
У нас так було. Чоловік вважав, що утримує родину, бо жінка заробляє в офісі 20. Тільки я на роботу на трамваї і обідаю бутербродом, тобто 15-18 в сімʼю, а він наче заробив 50, але в сімʼю по факту добре якщо 20.
Червона калина• 13 марта в 14:32
Так у вас не раздельный бюджет, а он вас кормит. Раздельный это базовые траты поровну. Логично, что сейчас ему тяжело вас прокормить, судя по ’сметане и колбаска’ 🤷
Шотуткоїться?• 13 марта в 14:32
Ответ дляМоя улюблена страшко
Він не скриває, він транжира.
Якщо його гараж розпродати там можна маленьку квартирку в пгт купити
Но вы же пишите, что не знаете чего дохода. Так сколько же он реально зарабатывает, и сколько тратит,что вынужден одалживать у дочери на еду??? Зато красиво катается, да?
Моя улюблена страшко
• 13 марта в 14:35
Болтушка Му• 13 марта в 14:35
Ответ дляМоя улюблена страшко
Я вас умоляю! Почитайте порадницю зякими жлобами і дебілами з сайтів знайомств сплять.
Почитайте сьогоднішню топ тему, де чоловік прямоикаде що ненавидить свою дружину
А вона каже люблююю.
Так вы такая же как и они...
Червона калина• 13 марта в 14:36
Ответ дляГомосноб
Я б обговорила з чоловіком формат бюджету.
Раціональніше буде порахувати всі базові витрати (харчування, комуналка, побутові речі і всі витрати на дитину) і поділити навпіл. Кожен кладе половину цієї суми в конверт, рештою ( якщо вона є) розпоряджається на свій розсуд.
Автору это будет не выгодно)
Зубожиння• 13 марта в 14:36
Ответ дляМоя улюблена страшко
Впізнаєте де це?
Звідки мені знати під яким ви каменем? Може ви з базара йшли і попісяти присіли
ДинамоКит• 13 марта в 14:38
Ответ дляМоя улюблена страшко
А для цікавості.
Сім´я де жінка утримує два роки ’ ухилянта’ це сім´я?
А у вас ухилянт?
Коли вже такі терміни пішли
Цікаво
Коли вже такі терміни пішли
Цікаво
Совбез• 13 марта в 14:38
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Про розлучення бред, прям міліонери в черзі стоять за автором
Треба навчитися контролювати і планувати витрати
Часи йдуть, секта святої матні живе...
А ви не задумувались що жінка в цілому може бути самодостатньою особистістю? Самостійно себе забезпечувати, розважати і т.д.? І для цього не обов´язково потрібен чоловік?
Червона калина• 13 марта в 14:38
Ответ дляМоя улюблена страшко
Скажіть, де ми звернули не в ті двері?
Когда не решили как быть вместе, а каждый начал на себя тянуть одеяло.
Реально правильно выше написали, весь бюджет в кучу, оплатили базовые, минимум на и потом бензин и остальное. Если машина НЕ для работы, то можно и на ОТ, если ему ТЦК не грозит.
Ніколи не збрешу• 13 марта в 14:40
Ответ дляМоя улюблена страшко
Я приватизувала його квартиру на себе в шлюбі. Бо він не мав право.
Це щось дуже мутне, але в найкращому випадку вам там світить половина
Моя улюблена страшко
• 13 марта в 14:40
Ответ дляГомосноб
Та я вже десять разів писала. Ну немає в нього грошей, і хоч ти вбийся.
Тобто то ми порахуємо умовні 15000 скинутись.
А він каже, в мене немає, я завтра зможу 3000 дать, далі як вийде
Глаза_в_3_карата• 13 марта в 14:40
Ответ дляСовбез
Часи йдуть, секта святої матні живе...
А ви не думаєте, що це у вас проблеми з чоловіками? 🫣
Автор хоче жити сімʼєю і з чоловіком
Моя улюблена страшко
• 13 марта в 14:40
Ответ дляЗубожиння
Ні це водоспад в Шешорах
Душка-свекрушка)))• 13 марта в 14:40
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ми колись так пробували робити.
Час платити за комуналку. Мої гроші є, його немає.
Каже, ну я получу і віддам.
А мені так не можна. До 20 платежі мають бути сплачені.
Тому я на себе взяла обов´язкові платежі.
А йому харчування. Бо продукти то таке. Нема продуктів, картоплі голої поїмо
Каже, ну я получу і віддам.
Вот в этом месте вы не туда и свернули - когда согласились с мыслью, что поедите пустой картошки, лишь бы муж себя не ограничивал в тратах.
Моя улюблена страшко
• 13 марта в 14:41
Ответ дляДинамоКит
А у вас ухилянт?
Коли вже такі терміни пішли
Цікаво
Коли вже такі терміни пішли
Цікаво
’ студент’
ДинамоКит• 13 марта в 14:43
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну що тоді робити, треба вам ще на одну роботу йти.
Заробляти більше! Нехай чоловік вже відпочиває. З дитиною бавиться, там гуртки школи, керує подорожами, а ви заробляйте та й по всьому!
Я ж бачу по відповідям, що для вас хороша ж людина, ну така як є. Тоді ви робіть щось, щоб було комфортно.
Перемелица• 13 марта в 14:43
Ви розмовляєте з чоловіком взагалі?
Від ваших дорослих проблем страждає дитина. Чому вона просить їжу, а батько гроші у дитини?
Розберіться між собою і не вплутуйте у вашу неспроможність домовитись дитину.
Совбез• 13 марта в 14:44
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Автор хоче жити сімʼєю і з чоловіком
Удалено администрацией...
Як ухурделю• 13 марта в 14:45
Ответ дляМоя улюблена страшко
Впізнаєте де це?
Ну явно не Мальдіви.
Глаза_в_3_карата• 13 марта в 14:47
Ответ дляСовбез
Удалено администрацией...
Зубожиння• 13 марта в 14:48
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ні це водоспад в Шешорах
Хотілось би фото у чанах
ДинамоКит• 13 марта в 14:50
Чисто обʼєктивно
Родини немає
Відповідальності в чоловіка нема, він у дитячій позиції, того дві вже дитини.
Хоча ні, дочка вже дає гроші дорослому чоловіку, тобто стає дорослою в дорослій позиції - трешак. Ну то, пока щаслива жіноча доля.
Ну то таке
Вас все влаштовує, бо людина хороша, може і з переді, і з заді, і розмір норм.
Ну є біда, ну транжира, але всі порадниці та сусідки вже деруться за нього, ще фото гарні в скелях робите, ну це ж мрія, чи не так?
Ви ж таке і хотіли життя? Хотіли контроль мати, владу, аби там пестили іноді.
От і все, про говоріть хоч з ним, шо ви відчуваєте, і подивіться, що буде робити. Поки це все
Родини немає
Ну то таке
Маурита• 13 марта в 14:52
Ответ дляМоя улюблена страшко
Скажіть, де ми звернули не в ті двері?
Не слушайте советчиц
Бывает...
Скажите конкретно в цифрах что у вас в месяц выходит чтоб дать совет
Бывает...
ЯспАкойнаЯ• 13 марта в 14:53
Ответ дляМоя улюблена страшко
Проблема в тому що він не отримує гроші раз в місяць. Сьогодні 10000, через тиждень 1500
Звісно коли 10000 йому бігом потрібно машину заправити, інструмент обновити,
був такий самий... нема і нема грошей, ченкай, каже, ось-ось, теж машина, інструменти.. а виявилось, що першій дитині давав, а нашу (другу його) тягнула лише я. не втримала, розлучилася.. він так до цього часу і не навчився не заробляти не розподяліти, живе з мамою
Моя улюблена страшко
• 13 марта в 14:55
Ответ дляДинамоКит
Чисто обʼєктивно
Родини немає
Ну то таке
Родини немає
Ну то таке
Дякую. Хоч і різко але тверезо
ДинамоКит• 13 марта в 14:58
Ответ дляМоя улюблена страшко
Дякую. Хоч і різко але тверезо
Вибачте, не хочу вас якось принижувати, чи говорити, що все погано, це просто є, і все можна вирішити. Почитайте говорити, коли проговорюєте, що не подобається - в голові більше структури зʼявляється і зʼявиться рішення
Жерица ночи• 13 марта в 15:21
Ответ дляМоя улюблена страшко
Продукти як такові є. І вечеря була. Крупи макарони, овочі .
А те що не тривалого зберігання - молоко, сметана, хліб закінчилось.
а, ну так он купил молока-хлеба-сметаны, ну это на день-два и не особо еда, дальше что? опять у дочки одалживать? а отдавать чем и когда?
ГЛЮкоза• 13 марта в 15:23
Ответ дляМоя улюблена страшко
Це філософське питання яке можна задати будь якій сім´ї.
В кожній сім´ї є скелетидесь чоловік абьюзер, десь алкоголік, десь дітей не може мати.
В нас не такий страшний варіант
Ваша проблема в тому, що ви так думаєте.
У мене до чоловіка претензій немає за 20 років.
І я далеко не одна така.
А ви вважаєте, що ’у інших ще гірше’ і миритесь з таким станом.
Навіщо?
І я далеко не одна така.
Навіщо?
ГЛЮкоза• 13 марта в 15:25
Ответ дляМоя улюблена страшко
Тоді вам потрібно разом з чоловіком скласти калькуляцію.
Скільки він отримав доходу - сумувати всі отримані гроші.
Потім порахувати витрати - на пальне, на внсирумерт, на обслуговування авто, на матеріали для роботи. І вирішити чи він взагалі щось заробляє, чи працює в мінус.