Kidstaff• 13 марта 2025

Обговорорення варіанту скарги для автора теми

Просимо уважно прочитати та надати свій голос або коментар з приводу варіанту додаткової функції скарги для автора теми.

Досить часто буває так, що в темі є повідомлення які є відвертим флудом, спамом або мають неприємний або відверто негативний характер. Ще гірше якщо такі повідомлення написані на першій сторінці і вже з перших хвилин тема має ознаки сварки.

Приклад сьогоднішньої теми:

Питання: Тяжко після розлучення. Пройшло два місяці. Чи варто піти на побачення? Як вважаєте не стане мені тільки гірше?

Перша відповідь від аноніму: а какая вам разница что мы думаем?!

Тема з самого початку вже набуває негативного характеру. Повідомлення є флудом, але поки скарги на нього немає воно висить і його читають, або автор прочитав це та відповідає також з негативом. Тобто автор теми точно не радий такій відповіді, та й очікування мав трохи інші, хоча б більш конструктивні. Далі сварки, купа скарг, видалених повідомлень, банів та навіть остаточне видалення теми, тому що немає чого почитати, нуль конструктиву. Називається - поговорили.

Що ми пропонуємо?
Ввести додаткову можливість для автора теми відправити скаргу на будь-яке повідомлення з перспективою не просто видалення, а і заборони такому коментатору брати участь в подальшому обговоренні цієї теми. Цей функціонал буде доступний для всіх тем (анонімні або відкриті). Але виключно модератор прийматиме остаточне рішення по скарзі та вибору покарання. Звертаємо увагу ще раз - мова йде про повідомлення з хамством, образами та флудом, а не про альтернативний погляд на ситуацію тощо.

Сподіваємось, що це допоможе додати більше дружньої атмосфери на нашому сайті та зменшити кількість негативу. Також це зменшить кількість глобальних банів, що обмежують користувачів у всіх темах.
Результат:
вже голосів: 525
389 (74.1%) Підтримую
136 (25.9%) Проти
МояХатаЗкраю• 13 марта 2025
Ответ дляKidStaff
Модератор. Так як и зараз визначає порушення.
Кідстаф - ви найкращі!!!
А у нас макарошки• 13 марта 2025
В вашем примере нет ни хамства, ни оскорбления. Если за такой коммент банить будут, то кто вообще останется на этом сайте? Что не напиши - бан
Труп нареченої• 13 марта 2025
а це флуд? якщо уявити що авторка теми реально звертається по допомогу?
Фима Собак• 13 марта 2025
Ответ дляФФФФристайла
Когда хамства и негатива было меньше, во времена отсутствия анонимов, то общалось большее количество людей. С новыми правилами вы не сможете хейтить автора больше одного раза в одной теме.
Хамства и негатива было меньше - когда люди жили лучше.
Анонимы здесь были всегда.
А модераторы хотят её опять в ссср превратить - с заслушиваниями на партсобрании и выяснениями, а достоин ли этот член находиться в нашем коллективе)
Мию вікна у мороз• 13 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
І ще кажуть, що це не Україна, а росія країна рабів
Тут вы путаете рабов и верифицированных пользователей это разные вещи.
Таракашечка• 13 марта 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Это часто не работает.
Особенно если человек начинает что-то политическое в нейтральной теме ему начинают отвечать другие комментаторы
З моїх тем жодна у політику не скотилася, хоча їх точно більше 200 було. Хоча звинувачення у тролізмі були, і обзивання всілякі теж.
А так можна буде, щоб автор теми тим політичним у темі про сукні просто заборонив відписуватись. І все, нехай гуляють.
КонхфЭдкаТузик• 13 марта 2025
Ответ дляРаспутница
От після такого на вас наскаржаться п´ять матрьох, кожна з п´яти своїх акаунтів. Модератор/ри отримають 25 скарг.
Як ви думаєте, він/вони будуть розглядати кожну зі скарг, чи закриють вам можливість продовжувати обговорення за сукупністю та кількістю скарг?
Так і виходить
Я только за!• 13 марта 2025
Ответ дляФима Собак
И во что превратиться форум?
В облизывание всех всеми?
Открыл автор тему и всех забанил).
Общается дальше сам с собой.
Я категорически против
Вы своими улучшениями разгоните остатки здесь живущих
Манька так сама с собой ведет диалог постоянно, только это чудо у всех в блоке и ей никто не пишет в темах, а оживить тему надо как то, вот она сама себе пишет, лайки ставит 🤡💊
woman Warrior• 13 марта 2025
Ответ дляPinkMa
Да, а потом заходишь в любую тему - и там уже не про отдых, не про новости, не про что-то важное, а про вашу бесконечную ’Маню’. Это не аргумент, не диалог - это просто ваша отмазка, чтобы уходить от любых обсуждений.

Вы сами своей Маней засрали весь форум, а теперь жалуетесь, что вам не с кем говорить. Может, дело не в других людях, а в том, что вы сами не умеете ни слушать, ни отвечать, ни вести нормальную дискуссию? Может, просто обсудите отдых без своих штампов, а?
эмм.про нормальную дискуссию?
Вы свои ответы хорошо помните? я ваши отлично.
С кем, простите, вести дискуссию)
Бутерброд з ікрою• 13 марта 2025
Очень спорно и субъективно. .Вот например тема новая- ’Пристает замужняя, ласкает и т.д ’. https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3690002
Ну как тут не обидеть автора ) Ну вот если темы подобные провокационные тут можно создавать, а ответы априори ожидаются вежливые, как бы ’не обидеть автора’....
Акуна_Матата• 13 марта 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Клоун - это 100%-е оскорбление. Прямой переход на личности.
та прям, я помню, как в 2019 многие участвовали в челленжде ’Я-клоун’, а теперь прям оскорбляются, ты смотри
Мию вікна у мороз• 13 марта 2025
Ответ дляwoman Warrior
действительно.
Клинопись древних шумеров.
Можно вообще комментарии убрать и ограничиться ею.
Да оставить лайк и дизлайк, смех и слезы., все достаточно!
Таракашечка• 13 марта 2025
Ответ дляпразники не помню
цікаво, як цей форум існував більше десяти років без цих реакцій
Народ смайлики ставив, а що було робити?
Леся Українка• 13 марта 2025
Ответ дляPinkMa
Ні, набридли тим, що куди не зайдеш - усюди ваша ’Маня’. Будь-яка тема, будь-яка дискусія – і ви зі своїм заїждженим ярликом. Самі ж клонуєте один і той самий набір фраз, а потім скаржитеся на ’клонів
головне, що бот-маня Вам не набридає, правда?
Звожу з розуму• 13 марта 2025
Ответ дляБешене сарі
не знаю хто відпишеться, але скрінів на всяк випадок нароблять, щоб при нагоді тикати вас носом в усіх темах, де ви мали необережність написати
Ну так я тоді не розумію вашої логіки, нащо прибирати анонімів?
ЯниЯ• 13 марта 2025
Ответ дляЯ только за!
И имеет на сейчас три ника, и три регистрации действующие ( может и больше, но три точно есть) и правила ей позволяют
Удивительно .
Звожу з розуму• 13 марта 2025
Ответ дляNo problems
А реально куда она делась? ,,сто лет,, ее на видела
Може, мобілізувалась
Мию вікна у мороз• 13 марта 2025
Ответ дляДона Ко Ко
А когда здесь анонимы отсутствовали? Чей-та стара стала, не помню. Помню просто под номерами были, без приколюх. На форуме еще, что ли? Но он и не был так популярен. Самый смак в живом общении, в реальном времени, ’перетерли’ и разбежались, кто-то вежлив, кто-то не нет, кто-то груб, но такова реальность. В этом самый самый цимес Советчицы. Иначе скатится к форуму садоводов где в теме Гортензии последнее сообщение три года назад. Зато все вежливы друг с другом.
+
Бешене сарі• 13 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
а де я писала прибирати анонімів, це я просто відписала свою думку, що я навпаки за анонімів
А у нас макарошки• 13 марта 2025
Ответ дляМеня не звали
Сделайте новые регистраии по паспортам, чтобы русоботы меньше нам нервы портили.
Сделайте опрос, кто согласен, заодно и поймете, с кем останетесь здесь общаться
Королева Сарказма• 13 марта 2025
Ответ дляТаракашечка
А у меня было, что в теме про румяна человек начал писать про Бахмут
автор Kidstaff • 13 марта 2025
Ответ дляТруп нареченої
Треба подумати А як Ви вважаєте?
Мию вікна у мороз• 13 марта 2025
Ответ дляТаракашечка
Де це образа?
Це професія.
Он у нас Президент зараз актор, комік.
73% виборців за нього проголосувало.
Невже Ви думаєте, що вони його так образили?
Теперь это оскорбление.
Иуда раньше тоже было просто имя...
Бешене сарі• 13 марта 2025
Ответ дляА у нас макарошки
тихо сам с собою я веду беседу
Сиреневая цапля• 13 марта 2025
Так, граждане. Не возмущаемся! Привыкаем жить в цензуре, писать доносы и ждать справедливого решения от мудрой царской руки. Пока демо-версия, ну а дальше - больше.
Звожу з розуму• 13 марта 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Тобто треба ще себе з паспортом у руці фоткати , щоб на цю святу флуділку потрапити?? Достатньо того, що вони і так просять особистий номер при реєстрації
Таракашечка• 13 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Чому хтось взагалі мої права писати в тій чи іншій темі буде обмежувати? Що за гулаг? Чудове покращення адміністрації, нічого не скажеш
Є права, є обов´язки, є правила сайту.
Мало кому подобається, щоб на нього лився бруд.
Редиска Я• 13 марта 2025
Я проти. Мені цікаве вільне обговорення, а не гладіння по шерстке. Хоча глобально взагалі все одно. Це просто інтернет, рандомні незнайомі люди...
Меня не звали• 13 марта 2025
Ответ дляА у нас макарошки
так те, кто зарегистрирован уже им ничего не грозит. Обычно трольные и политические темы тут с новыми регистрациями.
NastYulya• 13 марта 2025
5 жалоб на комментарий , и снимайте аноним , чтоб все увидели , кто это написал.