Kidstaff• 13 марта 2025

Обговорорення варіанту скарги для автора теми

Просимо уважно прочитати та надати свій голос або коментар з приводу варіанту додаткової функції скарги для автора теми.

Досить часто буває так, що в темі є повідомлення які є відвертим флудом, спамом або мають неприємний або відверто негативний характер. Ще гірше якщо такі повідомлення написані на першій сторінці і вже з перших хвилин тема має ознаки сварки.

Приклад сьогоднішньої теми:

Питання: Тяжко після розлучення. Пройшло два місяці. Чи варто піти на побачення? Як вважаєте не стане мені тільки гірше?

Перша відповідь від аноніму: а какая вам разница что мы думаем?!

Тема з самого початку вже набуває негативного характеру. Повідомлення є флудом, але поки скарги на нього немає воно висить і його читають, або автор прочитав це та відповідає також з негативом. Тобто автор теми точно не радий такій відповіді, та й очікування мав трохи інші, хоча б більш конструктивні. Далі сварки, купа скарг, видалених повідомлень, банів та навіть остаточне видалення теми, тому що немає чого почитати, нуль конструктиву. Називається - поговорили.

Що ми пропонуємо?
Ввести додаткову можливість для автора теми відправити скаргу на будь-яке повідомлення з перспективою не просто видалення, а і заборони такому коментатору брати участь в подальшому обговоренні цієї теми. Цей функціонал буде доступний для всіх тем (анонімні або відкриті). Але виключно модератор прийматиме остаточне рішення по скарзі та вибору покарання. Звертаємо увагу ще раз - мова йде про повідомлення з хамством, образами та флудом, а не про альтернативний погляд на ситуацію тощо.

Сподіваємось, що це допоможе додати більше дружньої атмосфери на нашому сайті та зменшити кількість негативу. Також це зменшить кількість глобальних банів, що обмежують користувачів у всіх темах.
Результат:
вже голосів: 525
389 (74.1%) Підтримую
136 (25.9%) Проти
JannyMoney• 13 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Ви сама любите посилати на війну чужих чоловіків. Захисниця прийшла
уже всех послала, переслала, выслала
Давайте цитаты, либо признайте, что врете.
О, а ещё давайте хоть пару имен, кого я куда послала и они пошли
автор Kidstaff • 13 марта 2025
Ответ дляNo problems
Меня больше возмущает то что сидит тетка поливает всех грязью, ей пишешь что она не очень далёкая, и всё, ты улетаешь в бан, а тетка продолжает ,,тусить,, на форуме
Меня такая несправедливость просто выводит из себя
Дайте мне такие примеры, пожалуйста.
Меня не звали• 13 марта 2025
Ответ дляKidStaff
А Вам зараз напишуть що тут і так куча ботів.

А трохи вище писали про реєстрацію з паспортом, якщо шо.
скільки людей - стільки й думок
Бешене сарі• 13 марта 2025
Ответ дляВоздух в банке
ну фсьо.русо тролей уже не будет с сепаршами и сывой сектой
ооо, Маня, давно чекали
А у нас макарошки• 13 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Так, граждане. Не возмущаемся! Привыкаем жить в цензуре, писать доносы и ждать справедливого решения от мудрой царской руки. Пока демо-версия, ну а дальше - больше.
Можно не привыкать, а искать альтернативы 🤷🏻‍♀️
Реально, лично я не понимаю за что банить комментатора в примере. Если за такое здесь банить начнут, то лучше вообще ничего не писать. А то, что не напишешь - можно принять за оскорбление и негатив. Все зависит от того, с какой интонацией, настроением, настроем прочитать сообщение. Восприятие - субъективное
Мию вікна у мороз• 13 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Тобто треба ще себе з паспортом у руці фоткати , щоб на цю святу флуділку потрапити?? Достатньо того, що вони і так просять особистий номер при реєстрації
Да я против регистрации по паспортам, так как есть очень личные и интимные темы.
Звожу з розуму• 13 марта 2025
Ответ дляKidStaff

Ну то зробіть нормальне голосування, вибори , так би мовити. А не чергову флудильню розвели. Ідіть у бан за порушення правил, ти подиви
куркулиха• 13 марта 2025
Будет процветать стукачество.
Каждая неадеквашка, которой ’показалось’, что ее недостаточно хорошо облизали или как они любят кричать ’обесценили’, начнет стучать.

Форум скатится в выхолощенное общение. Вроде :
-Девочки-мимимишечки, как вам моя жареная картошечка с салом?
- Гениальная картошечка!
- Изумительное сало!
-Да вы шеф повар!

Жалоба от автора ’ мне в комментарии написали, что я рядовой шеф-повар, меня обесценили. Я себя считаю мишленовским шефом, минимум с 2 звездами’
автор Kidstaff • 13 марта 2025
73% підтримки на зараз
Звожу з розуму• 13 марта 2025
Ответ дляБешене сарі
я не проти критики по темі, навіть вдячна за неї, але проти переходу на особистості та відвертого хамства, тобто якщо спитали - як вам манікюр, то відповіді - гарний, не гарний, страшний, не зробила б такого - приймаються, але - автор у вас рука волохата як в мужика, пальці криві як у троля і явно жирна жопа - це вже для мене хамство і перегиб.
Тижні два десь назад була нормальна така смачна тема про манікюр сторінок до 20 точно
Криниця щастя• 13 марта 2025
Ответ дляKidStaff
не забувайте, будь ласка, що ця тема - це пропозиція для обговорення. Поки що.

Я не знаю чи гарна ця ідея, чи ні. Я хочу як краще. Я точно не хочу гірше.
верните удаление тем бесплатно:)))) это точно будет плюс вам в карму
Звожу з розуму• 13 марта 2025
Ответ дляJannyMoney
уже всех послала, переслала, выслала
Які імена, ви про що? Ви - за продовження війни, і цим все сказано. Хоч лопатами, але воювати будете
Молчунья• 13 марта 2025
Ответ дляПрилипало
Отэта раздолье в политтемах будет и у троллей. Юююююхуууууу! Верной дорогой двигаетесь)
+10000000000
А у нас макарошки• 13 марта 2025
Ответ дляNastYulya
5 жалоб на комментарий , и снимайте аноним , чтоб все увидели , кто это написал.
Та лучше вообще анонимов убрать
Мию вікна у мороз• 13 марта 2025
Ответ дляNastYulya
Ага и сразу партсобрание возможно следует его ( ее ) исключить из советчиц !
Звожу з розуму• 13 марта 2025
Ответ дляВоздух в банке
Удалено администрацией...
JannyMoney• 13 марта 2025
Ответ дляKidStaff
73% підтримки на зараз
так потому что это реально нужная штука.
автору например в теме про кулинарию какой ни будь бред читать про совсем другое точно не хочется.
Як ухурделю• 13 марта 2025
Ответ длякуркулиха
Будет процветать стукачество.

- Гениальная картошечка!
- Изумительное сало!
-Да вы шеф повар!

А сейчас не процветает ? Меня однажды за смайлик забанили ( из числа доступных на форуме ) . На неделю . Через 20 минут , правда , сняли , но осадочек остался .
Бешене сарі• 13 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
не читала, але розумію, що автора мали добряче скупати в помиях
ФФФФристайла• 13 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Ну то ви в вашій бесіді в телеграмі можете бути проти і баньте там хоч одна одну)
А маня це міліон клонів, котрий купує акаунти і працює на владу, просуває абсолютний брєд. Бот на зарплаті
Що поганого в тому що людина висловлює думку влади яку на виборах вибрало населення країни?
No problems• 13 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
Вот тут миллион плюсов
NastYulya• 13 марта 2025
Ответ длякуркулиха
И что?
Все увидели, это написала NastYulya
Чем этот ник отличается от анонима? Или выложат ваше реальное имя, телефон, адрес и фото?
Без анонима , тут все сладкие. Как то была тема , девочка писала , что не может справится с завистью к коллегам и подругам , я спросила у нее , обижает ли она девочек на этом форуме , только из зависти и желания задеть , и она честно ответила , что делает это постоянно. Без анонима, она бы этого не делала , либо мы быстро запомним всех жаб , и не будем обращать на них внимание.
Звожу з розуму• 13 марта 2025
Ответ длякуркулиха
Будет процветать стукачество.

- Гениальная картошечка!
- Изумительное сало!
-Да вы шеф повар!

Ну хоч теми про котів без негативу, до речі
автор Kidstaff • 13 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Я не можу сам себе забанити. Та й за що Ви мене так?
Звожу з розуму• 13 марта 2025
Ответ дляKidStaff
73% підтримки на зараз
Ото й маємо такого президента, це ж ті самі
Королева Сарказма• 13 марта 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Так речь же про флуд шла, проблема что это не относится к теме вопроса. Так постоянно получается создаёшь тему про отпуск ебе пишу про то какие все вокруг бедные. Создаёшь вопрос про косметику половина ответов ’а я не крашусь, а у вас комплексы’. Спрашиваешь стоит ли купить платье скажут что угодно, кроме комментариев про платье.
Звожу з розуму• 13 марта 2025
Ответ дляФФФФристайла
Ого, ви правда вважаєте, що зараз це нормально, підтримувати нашу владу?
Леся Українка• 13 марта 2025
Ответ дляБешене сарі
ооо, Маня, давно чекали
Цікаво, з якого із трьох діючих клонів пише?
Акуна_Матата• 13 марта 2025
Ответ дляЛеся Українка
це точно, на аватарки собі ліпили))))
а тепер фантомні болі від смайлику
Криниця щастя• 13 марта 2025
Ответ дляNo problems
Вот тут миллион плюсов
не вернут. ибо хотят *как лучше*:)))) только для кого - вопрос