Kidstaff• 13 марта 2025

Обговорорення варіанту скарги для автора теми

Просимо уважно прочитати та надати свій голос або коментар з приводу варіанту додаткової функції скарги для автора теми.

Досить часто буває так, що в темі є повідомлення які є відвертим флудом, спамом або мають неприємний або відверто негативний характер. Ще гірше якщо такі повідомлення написані на першій сторінці і вже з перших хвилин тема має ознаки сварки.

Приклад сьогоднішньої теми:

Питання: Тяжко після розлучення. Пройшло два місяці. Чи варто піти на побачення? Як вважаєте не стане мені тільки гірше?

Перша відповідь від аноніму: а какая вам разница что мы думаем?!

Тема з самого початку вже набуває негативного характеру. Повідомлення є флудом, але поки скарги на нього немає воно висить і його читають, або автор прочитав це та відповідає також з негативом. Тобто автор теми точно не радий такій відповіді, та й очікування мав трохи інші, хоча б більш конструктивні. Далі сварки, купа скарг, видалених повідомлень, банів та навіть остаточне видалення теми, тому що немає чого почитати, нуль конструктиву. Називається - поговорили.

Що ми пропонуємо?
Ввести додаткову можливість для автора теми відправити скаргу на будь-яке повідомлення з перспективою не просто видалення, а і заборони такому коментатору брати участь в подальшому обговоренні цієї теми. Цей функціонал буде доступний для всіх тем (анонімні або відкриті). Але виключно модератор прийматиме остаточне рішення по скарзі та вибору покарання. Звертаємо увагу ще раз - мова йде про повідомлення з хамством, образами та флудом, а не про альтернативний погляд на ситуацію тощо.

Сподіваємось, що це допоможе додати більше дружньої атмосфери на нашому сайті та зменшити кількість негативу. Також це зменшить кількість глобальних банів, що обмежують користувачів у всіх темах.
Результат:
вже голосів: 525
389 (74.1%) Підтримую
136 (25.9%) Проти
JannyMoney• 13 марта 2025
Ответ дляNo problems
Не утрируйте. Вы прекрасно поняли о чем я говорила
А если нет, то объясню. Про то что сидя там не нужно указывать как нам жить здесь. Что нам делать, куда ходить или не ходить. Как говорить, что смотреть и что слушать. И не нужно указывать нашим мужьям ,сыновьям куда им стоит идти и как служить
я вполне серьезно, в своих личных темах будете распоряжаться.
Это общий сайт, в том числе процветающей благодаря активности Советчиц по всему миру. Создайте свой, раскрутите, указывайте
И Вы еще не слышали о таком слове: ’нет’?
Не в курсе что не обязательно идти куда пошлют? И мужей не обязательно отправлять туда, куда их шлют чужие тети.
Не должны миллионы пользовательниц страдать из-за того, что вы не можете сказать ’нет’.
No problems• 13 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Може, мобілізувалась
Ага, три раза. Такие только сидя дома выступают
празники не помню• 13 марта 2025
шановний адміне, я все ж таки хочу отримати відповідь на своє запитання стосовно образливих смайлів. адміністрація не розглядає їх як ті, що мають відверто негативний та неприємний характер? чи ригання можна сприймати якось інакше. як комплімент, наприклад.
Труп нареченої• 13 марта 2025
Ответ дляKidStaff
Треба подумати А як Ви вважаєте?
ну то прекрасно якби у автора була б можливість всіх кому всюди ввжається брехня і тролі вигнати геть з теми))
автор Kidstaff • 13 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Тобто треба ще себе з паспортом у руці фоткати , щоб на цю святу флуділку потрапити?? Достатньо того, що вони і так просять особистий номер при реєстрації
То може скасовувати вводити номер? Як Ви вважаєте?
Звожу з розуму• 13 марта 2025
Ответ дляKidStaff
Треба подумати А як Ви вважаєте?
Тепер ясно, як ви там усі адміни на зборах скарги розглядаєте, сидите і думаєте
Меня не звали• 13 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
а вам чего бояться, или вы собрались снова регистрироваться?
куркулиха• 13 марта 2025
Ответ дляNastYulya
5 жалоб на комментарий , и снимайте аноним , чтоб все увидели , кто это написал.
И что?
Все увидели, это написала NastYulya
Чем этот ник отличается от анонима? Или выложат ваше реальное имя, телефон, адрес и фото?
Леся Українка• 13 марта 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
И ещё один человек, который любит копимасты - простыни
не вгадали
Воздух в банке• 13 марта 2025
ну фсьо.русо тролей уже не будет с сепаршами и сывой сектой
Мию вікна у мороз• 13 марта 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Кідстаф - ви найкращі!!!
Зачетный подлиз
Звожу з розуму• 13 марта 2025
Ответ дляТаракашечка
Є права, є обов´язки, є правила сайту.
Мало кому подобається, щоб на нього лився бруд.
Так мої права теж порушують. Достатньо створити тему або написати нейтральний коментарів. І хоча, червоний кружечок справа на тиждень. Що за х...?
Звожу з розуму• 13 марта 2025
Ответ дляJannyMoney
Ви сама любите посилати на війну чужих чоловіків. Захисниця прийшла
ДелиВерка• 13 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
+
Ще б заперечила банити адекватну реалістичну думку в політичних темах, і звинувачувати у виправданні рос агресії по тролінгу.
Я за.Меня несколько раз банили за виправдання російської агресії,хотя это неправда.В очередной раз я написала админам и попросила предоставить мне в качестве доказательства хоть один мой подобный комментарий.Разбанили.
автор Kidstaff • 13 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
не забувайте, будь ласка, що ця тема - це пропозиція для обговорення. Поки що.

Я не знаю чи гарна ця ідея, чи ні. Я хочу як краще. Я точно не хочу гірше.
Криниця щастя• 13 марта 2025
Ответ дляФима Собак
И во что превратиться форум?
В облизывание всех всеми?
Открыл автор тему и всех забанил).
Общается дальше сам с собой.
Я категорически против
Вы своими улучшениями разгоните остатки здесь живущих
не сам с собою, а с адекватными собеседниками. ибо на свой вопрос читать - а вам какое дело что мы думаем - ну бред. таких нафиг!
NastYulya• 13 марта 2025
Ответ дляKidStaff
Опишите пример, пожалуйста, как Вы это видите?
Несколько жалоб на конкретный комментарий , и без предупреждения снимайте аноним , чтоб все увидели , кто это написал.
Звожу з розуму• 13 марта 2025
Ответ дляKidStaff
Не може , а давно вже слід
Звожу з розуму• 13 марта 2025
Ответ дляМеня не звали
Я не особисто про себе, а загалом
Криниця щастя• 13 марта 2025
Ответ дляNo problems
Меня больше возмущает то что сидит тетка поливает всех грязью, ей пишешь что она не очень далёкая, и всё, ты улетаешь в бан, а тетка продолжает ,,тусить,, на форуме
Меня такая несправедливость просто выводит из себя
открою секрет - это сами модераторы - хы-хы
Сиреневая цапля• 13 марта 2025
Ответ дляNastYulya
Предлагаю сразу, без предупреждения, открывать огонь на поражение) Чего мелочиться?
Звожу з розуму• 13 марта 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Людасик
woman Warrior• 13 марта 2025
Ответ дляМеня не звали
в одной из моих тем самый резкий и негативный комментарий, на который я решила закрть глаза, оказался правдой таки.
судя по голосованию в вопросе нововведений, сюда приходят не за правдой
No problems• 13 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Вон оно что)
Леся Українка• 13 марта 2025
Ответ дляАкуна_Матата
та прям, я помню, как в 2019 многие участвовали в челленжде ’Я-клоун’, а теперь прям оскорбляются, ты смотри
це точно, на аватарки собі ліпили))))
Звожу з розуму• 13 марта 2025
Ответ дляKidStaff

А скільки вас там є?
автор Kidstaff • 13 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Не може , а давно вже слід
А Вам зараз напишуть що тут і так куча ботів.

А трохи вище писали про реєстрацію з паспортом, якщо шо.
Конфиденциальность• 13 марта 2025
Ответ дляNastYulya
И вот это как раз плохая идея. Очень.
Звожу з розуму• 13 марта 2025
Ответ дляДелиВерка
Або ж відпишуть - ваша думка не може порушувати правила. А де я їх порушила, а хто його зна
Бешене сарі• 13 марта 2025
я не проти критики по темі, навіть вдячна за неї, але проти переходу на особистості та відвертого хамства, тобто якщо спитали - як вам манікюр, то відповіді - гарний, не гарний, страшний, не зробила б такого - приймаються, але - автор у вас рука волохата як в мужика, пальці криві як у троля і явно жирна жопа - це вже для мене хамство і перегиб.