Kapitoshka7• 13 марта в 14:49
Ответ дляТатьяна-8275
Зеленского копирует.
Та нащо йому той Зеленський. Описав плани на майбутнє.
impossibilia non sunt• 13 марта в 15:00
Регламент посещения военных объектов предусматривает военную форму для главнокомандующего, не о том вы печалитесь, автор
anlika1303• 13 марта в 15:04
ну як нашо.шварценегором себя почувствовать.вон пишут и фотки что телка у него молодая в любовницах
олена олена• 13 марта в 15:04
Ответ дляМэри Лин
А він мабуть не в курсі що там хто огласив))
Так, не підходить йому мир, як бачите
anlika1303• 13 марта в 15:05
Ответ дляfilafina
а че в Курвске уже лето?
нету той суджи уже и сел.одно название осталось.пуйло бомбами стер
Sova splushka• 13 марта в 15:17
Ответ дляолена олена
Так, не підходить йому мир, як бачите
Щось ті кроки від Трампа, які імітують мирні дії, не заходять жодній зі сторін.
Фіговий з нього вийшов миротворець.
Україну-то ще зумів якось трошки прогнути, шантажуючи припиненням поставок зброї, а от раша тупо послала.
Фіговий з нього вийшов миротворець.
олена олена• 13 марта в 15:18
Ответ дляSova splushka
Фіговий з нього вийшов миротворець.
Це було очевидним. Хто міг в це «перемирʼя» повірити, я не знаю
Sova splushka• 13 марта в 15:19
Ответ дляолена олена
Та тут найбільші оптимістки вже й шампанське відкривали, ага.
виктория7аас• 13 марта в 15:23
Ответ дляSova splushka
Невже Зеленського косплеїти почав з заздрощів?
Это требование федеральной службы охраны,ничем не выделятся ,в общем фоне
Lisichka1307• 13 марта в 15:35
Ответ дляanlika1303
Маня, доброго дня! У вас новий аккаунт?)