Кофе в лобби• 13 марта в 15:12

Кузьма Хобзей

Хтось був на консультації в лікаря Кузьми Хобзея в його клініці? Які ваші враження? Сьогодні намагалась записатись на візит, найближчий вільний час - 13 червня…(( Думаю, чи не облисію я повністю до тієї консультації…) І, чи воно того варте. Порадьте, будь ласка, хто мав досвід.
КАПСЛОЧНИЦА• 13 марта в 15:21
Була. Давно правда. Але вже краще як ви підете з базовими аналізами щоб не чекати повторного візиту за призначеннями. В мене була реактивна алопеція. Ліки прописав самі прості, але вони подіяли. Непоганий лікар. Сподобалося те що не розводить на мезотерапію, дуже болючу і малоефективну
Takamaka• 13 марта в 15:22
Колись давно була в нього в «Євродермі». Мені дуже сподобався і як спеціаліст, і просто як людина.
автор Кофе в лобби • 13 марта в 15:23
Дякую, дівчата )
Телепузик• 13 марта в 15:37
Пробуйте знайти в Києві Анна Халдєєва
Вона трихолог
miamav• 13 марта в 16:09
З Хобзеєм пріцює багато толкових молодих спеціалістів, які потійно навчаються і відвідують конференції. Можна сміливо до них звертатися, якщо буде прям важкий випадок, то тоді вже до нього буде простіше звернутися. Рекомендую Вікторію Білоног
автор Кофе в лобби • 13 марта в 17:14
Ответ дляmiamav
Дякую. Вона приймає в його клініці?
miamav• 13 марта в 17:28
Вона працює у двох клініках. Евродерм наче і у Хобзея