Кофе в лобби• 13 марта в 15:12
Кузьма Хобзей
Хтось був на консультації в лікаря Кузьми Хобзея в його клініці? Які ваші враження? Сьогодні намагалась записатись на візит, найближчий вільний час - 13 червня…(( Думаю, чи не облисію я повністю до тієї консультації…) І, чи воно того варте. Порадьте, будь ласка, хто мав досвід.
КАПСЛОЧНИЦА• 13 марта в 15:21
Була. Давно правда. Але вже краще як ви підете з базовими аналізами щоб не чекати повторного візиту за призначеннями. В мене була реактивна алопеція. Ліки прописав самі прості, але вони подіяли. Непоганий лікар. Сподобалося те що не розводить на мезотерапію, дуже болючу і малоефективну
Кофе в лобби
• 13 марта в 17:14
Ответ дляmiamav
З Хобзеєм пріцює багато толкових молодих спеціалістів, які потійно навчаються і відвідують конференції. Можна сміливо до них звертатися, якщо буде прям важкий випадок, то тоді вже до нього буде простіше звернутися. Рекомендую Вікторію Білоног
Дякую. Вона приймає в його клініці?