Библиотекарь• 13 марта 2025
Яку суму аліментів ви вважаєте достатньою,підліток 15 років
Дівчата які аліменти ви отримуєте від батька дитини,або вважаєте достатньою.
Кросівки оригінал• 14 марта 2025
Ответ дляПописанная парта
Це неможливо, згідно з діючим законодавством.
Я доречі не знала що є верхня межа, от спитала у чата gpt, бо стало цікаво
Це може бути з кількох причин:
1. Заборгованість по аліментах – якщо платник аліментів накопичив борг, з нього можуть стягувати не тільки щомісячний платіж, а й частину боргу.
2. Додаткові виплати – можливо, є рішення суду або домовленість про компенсацію додаткових витрат (лікування, навчання, відпочинок дитини тощо).
3. Добровільні платежі – якщо платник хоче давати більше, ніж встановлено судом або законом, він може переказувати додаткові суми.
4. Індексація або зміна доходу – якщо аліменти визначені у відсотках від зарплати або доходу, то при його збільшенні зростає й сума виплати.
5. Разові виплати (бонуси, премії, продаж майна) – якщо аліменти нараховуються як відсоток від доходу, то можуть бути разові великі суми при отриманні бонусів, дивідендів або продажу нерухомості/майна платником.
Це може бути з кількох причин:
ГугелП@лАмался• 15 марта 2025
Ответ дляЯ только за!
Він директор тов-ки на мінімальній зп)) за аліменти в 2 000 скаржився в апеляційний,потім верховний суд
А витрати у нього які? Якщо сильно хочете змагатися, то зараз можна і по витратам доводити, що він може платити більше(наявність автівки, утримання великого нерухомого майна, якісь придбання, відпочинок, інша дитина навчається в приватній школі - да-да і таке буває) . Також вам може допомогти запит на товку про розмір зарплат інших працюючих осіб.