175см55кг19лет (она)• 13 марта 2025
Ремонт ноутбука. Будьте обережні.
Змінити вже ніц не зможу, але про саму ситуацію маю написати.
Отже, мала ноутбук, на який розлила колись воду і з часом він перестав вмикатися. За описом попередньо сказали що згоріла материнка, тож краще купувати новий.
Я тоді була за кордоном, часу та можливості ремонтувати не було з їхніми термінами та розцінками і я просто купила новий.
Старий привезла в Україну як поверталася і віддала в ремонт. Перший центр озвучив вартість ремонту 800 євро, і я віддала ноут в інший центр - перепровірити інфо.
Там дуже тягнули, ми ледь забрали ноут - за їхніми словами вони навіть не встигли відкрити той ноут, бо ми їх дуже підганяли - ага, за місяць не встигли відкрити, бідосі.
І от цього тижня віддавала на чистку новий ноут і вирішила старий завезти на діагностику.
Сьогодні мене ошарашили) В ноуті дійсно вигоріла інтергована материнка і вартість ремонту не покриє вартість ноутбука. Але головне не це. Всередині ноута не було нічого, знято і викручено абсолютно все, що можна було викрутити. Вентилятор, плати якісь..
Не знаю чи вчинили б так з ноутом, якби він був робочий, але сам факт, що так роблять без згоди клієнта говорить про те, що цілком моли б і з робочого повитягувати що хотіли..
ХЗ як цьому далі запобігати.. навіть страшно в подальшому віддавати кудись ноутбуки.
175см55кг19лет (она)
• 13 марта 2025
Ответ дляМerida
Идите в официальный сервис
Як це рятує чи гарантує?
Ні грама• 13 марта 2025
Сочувствую вам
У меня подобное было с системником и с эл. книгой Kindle ( Днепр), но в моем случае они заменили детали каким-то старьем.
Цветочница• 13 марта 2025
Ответ дляМerida
Идите в официальный сервис
Это мейзу, уже и фирмы вроде этой нет
А шо сталося?• 13 марта 2025
Так и есть. Кума отдала компьютер в ремонт, им его собирали новый, есть все упаковки. Вернули со старой видеокартой. Сын заметил когда открыл обдуть его от пыли внутри. Ходила ругаться в мастерскую, даже что-то им там поломала. Это не помогло, только пар выпустила.
МинерАлочка• 13 марта 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
От в тому і проблема, що я ще й досі не розумію.. як далі віддавати? Де гарантія що це я разово так попала?
Шукайте перевіреного майстра через знайомих. Моєму чоловікові деколи приносять на ремонт техніку (для нього це більше хобі, ніж заробіток), люди знаходять його через сарафанне радіо, перші постійні клієнти з´явилися років двадцять тому, це були чи то співробітники, чи друзі його мами, потім вони привели своїх знайомих, і т.д. Звичайно, навіть не може бути мови, щоб він тирив запчастини з чужих ноутів.
Чарівна патика• 13 марта 2025
Ответ дляМerida
Идите в официальный сервис
думаєте, там таке не провертають? Свята наївність))) віддали клієнту працюючий - той і поскакав радісно, як на чотирьох конях. А що там нутрянка з оригінальних поміняна на китайське, то фігня. Гарантійний термін відпрацює
Саджу все зарання• 13 марта 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Як це рятує чи гарантує?
Наприклад-неофіційний сервіс мені спалив плату, тому що ідіоти, Так мені сказали вже в офіційному сервісі. Плату відновили, досі працює телевізор.
Ще один кулібін не зміг розібрати електронний блок управління в холодильнику Єлектролюкс. Коли нарешті розібрав, то сказав що заміна плати коштуватиме 200€. Вона ’накрилася’. Хлопці електронщики з роботи сказали, що тебе розводять. Такого не може бути. Вызвала з оф.сервісу Єлектролюкс. Дядько першим ділом запитав, хто зламав кріплення кришки? Кулібін звісно. Далі він щось поміряв, і сказав що треба замінити реле яке вмикає/вимикає один з компресорів на платі, і перевірити доріжки. Офіційний сервіс такого не робить, а повністю міняє блок. Тому він запропонував мені в приватному порядку ремонт. Зробив. З роботою і діагностикою 600 грн вийшло. Працює.
Пральна машинка. Працює, потім вимикається. Через певний час знову вмикається і через хвилину знов стає. Щось клацає.
Запропонували майстра. Прийшов, щось подивився, сказав 1200 грн і буде працювати. Я сказала передзвонию.
В підсумку прийшов молодий хлопець з роботи. Щось понатискав, висвітився код помилки. Цей код означав проблеми з живленням. Встромив тестер в розетку і увімкнув машинку. Напруги 220 не було, а 195-208.Машинка працювала, а потім напруга просідала до 178,і машинка зупинялася. І таке відбувалося весь час. Згодом з´ясувалося, що невеличкий магазин на першому поверсі підключився до нашого стоянку, і коли в нього запускалися холодильники - посідала напруга. Скарга в ЖЕК, і напруга стала як треба. Ремонтувати нічого не потрібно було.
Самая СоветЧиваЯ• 14 марта 2025
Так, згодна, це велика проблема і тут лише сподіватися на везіння. Ну і звісно шукати або по відгуках (реальних), або знайомих. Схожа ситуація з ремонтом машини - окрім виправлення реальної проблеми втюхують купу того, що робити не потрібно або коли бачать копійчину поломку називають дорогу. Нас так намагалися нагріти на незнайомому СТО на 12 тисяч, добре що чоловік трохи в тому розбирається. Дочекалися свого техніка - 2800 і все полагоджено.
ГонУрова дівка• 14 марта 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Так я тепер не впевнена де саме зняли(
Думаю що в другому, але ж впевненості немає.
я б орієнтувалась на останній. Тому як, якби зняли десь до них, то логічно було б їм озвучити, що ’ви принесли ноут, в якому немає:...’