Юпитерная• 13 марта 2025
Посуд tupperware. Чому він такий дорогий?
В чому його фішка? Там дійсно такий якісний матеріал, з якого він виготовляється?
ПампушОК• 14 марта 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
якщо свіжі продукти, то і в звичайному посуді нормально зберігаються, я не помітила жодної різниці
Ми помітили, що довше зберігається. Хоча особисто я не маю нічого цієї ТМ. Моїй мамі постійно щось дарує кума.
Наверняка• 14 марта 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
брехня, затирається, царапається, прозоре темніє
Качество 20 лет тому назад,было совершенно другое
Tanchik111• 14 марта 2025
Ответ дляАкуна_Матата
Это стёб про не заканчивается?
Т9... Не заванивается! )))
Tanchik111• 14 марта 2025
Ответ дляБеллаДонна
Наверное не заванивается. Только зачем там воду хранить месяцами?) Неужели жалко свежей налить.
Не жалко. Только ребенок попил утром, а вечером вода уже с запахом.
Ангелок з ріжками• 14 марта 2025
Ответ дляНаверняка
я бачила ящик тапера 20 річної давнини, затерся, прозоре потемніло