Все і одразу• 16 марта в 14:18
Мультипіч аерогриль philips і запах пластику
Купила вчора таку штуку собі, якраз акція була
Вчора двічі по 20 хвилин на 200° включала з чистою водою у чаші, коли вона працювала то був запах пластику, і потім трішки запах був у чаші з водою. Ніч вона постояла відкрита, сьогодні знову залила воду в чашу включила на 200° на 20 хвилин і знову є запах пластику.
Це пройде, чи ні? На четвертий раз на витримала, завантажила на пергаменті шматочки курячого філе. А тепер думаю, чи можна буде його їсти
Зубная фея• 16 марта в 14:22
Точно не помрети
Ви що дня стільки свинцю зїдаєте то трошки пластику (а швидше змазка вигорає) вам непошкодить
Оскорбляю всячески• 16 марта в 14:23
Ответ дляЗубная фея
Точно не помрети
А в каком виде съедается свинец ?
Зубная фея• 16 марта в 14:24
Ответ дляОскорбляю всячески
А в каком виде съедается свинец ?
Вихлопи автомобільні
Все і одразу
• 16 марта в 14:43
Ответ дляЗубная фея
Точно не помрети
Дякую, заспокоїли
Отже, в їжу те все не йде, що чую по запаху?
Поддакиваю иногДА• 16 марта в 17:23
Ответ дляМона_Лиса
Дочиталась, что вы воду заливали в чашу. А зачем вы это делали?
Я тоже так делаю после жарки, чтоб легче отмылось. Вода, средство для посуды и на 10 минут при 200°
Зубная фея• 16 марта в 17:30
Ответ дляВсе і одразу
Дякую, заспокоїли
Все що ви унюхали то рахуйте вже ЗЇЛИ
а тепер головне не думайте що за день ви унюхуєте/їсте